Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_marcinkosowski

Guest_marcinkosowski
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 14:37

Akumulatory  dostaniecie w  Jawie z Józefowa. Solidna jakość bo mają akumulatory uznanych producentów, także do maszyn rolniczych. Na plus też to, ze wymieniają też u klienta.

#22 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 20:25

Jeżeli szukasz miejsca gdzie mógłbyś naprawić auto i kupić odpowiednie części zamienne dla każdego modelu Hondy to polecam w stolicy serwis HondaPlaza którzy oprócz salonu i serwisu maja również dwupoziomy magazyn części zamiennych dostępnych od ręki a jeżeli chodzi o zamienniki produkcji japońskich firm o wysokiej jakości to dosłownie potrafią je załatwić w kilka dni :)
  •  

#23 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 15:58

W sprawie silnika to w Krakowie sprawdzi się Auto Szlif http://auto-szlif.krakow.pl/oferta/ Uratowali stary silnik, specjaliści pierwsza klasa. Koszty w porządku, ważne, że ekipa fachowa.

#24 Guest_koralgol

Guest_koralgol
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 13:03

Ceny i terminy przede wszystkim. Wole kawałek dalej podjechać i mieć zrobione w 2 dni niż czekać tydzień albo dłużej. Znalazłem takiego dobrego fachowca, na porządnych częściach oe delphi pracuje i nie zdziera. Mały warsztat ale solidny, pracuje tam tylko ojciec z synem.

#25 Guest_Maro

Guest_Maro
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 21:34

Dobrego mechanika poznaje sie po fachowej robocie! W Krakowie to tylko Auto Serwis Wadowicka, zajmują się moim samochodem i syna. Mamy stare modele i czasami potrzebują więcej uwagi na Wadowickiej zawsze mogę liczyć na pomoc i dobrą naprawę.

#26 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 14:37

Z kolei z Zielonej Góry sprawdzony warsztat gdzie naprawicie alternator czy rozrusznik to zakład elektromechaniki pojazdowej http://alternator24.pl/ przy Sikorskiego.  Ekipa robotna, fachowa, solidna i nie naliczają wygórowanych kosztów.

#27 Guest_Milenka82

Guest_Milenka82
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 19:39

Jeśli szukacie dobrego serwisu Volvo, mam jeden na oku. Na stronie abcarserwis.pl są informacje odnośni jego. Ja zawsze spotykam się tam z fachową obsługą z ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

#28 Guest_kakadu

Guest_kakadu
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 22:52

A polecacie ASO dla starszych aut czy to się raczej nie opłaca? Kupiliśmy właśnie 6-letniego forda c-maxa, do tej pory pierwszy właściciel serwisował w ASO, zastanawiam się czy warto to kontynuować.

#29 Guest_Olo345

Guest_Olo345
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 09:06

Ja serwisuję auto w warsztacie przy ASO Honda Matraszek w Markach, ale nie jeżdżę Hondą tylko Citroenem. Po prostu wiem, że tam robią dobrze i uczciwie, bez naciągactwa. Znają się na rzeczy, serwis idzie sprawnie, to mi się bardzo podoba. No i ceny wg mnie są dużo bardziej atrakcyjne niż w innych serwisach w okolicy. 

#30 Guest_Adamo34

Guest_Adamo34
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 13:23

Ja mogę polecić super miejsce, jeśli ktoś jeździ BMW - MService, Wólczyńska na Bielanach. Seriws partnerski BMW, trzymają wysoki poziom, a ceny mają bardzo dobre wg mnie, nie taka drożyzna jak w ASO, jakoś 1/3 taniej niż w ASO właśnie. 

#31 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 21:18

Ja staram się wybierać wyłącznie sprawdzone serwisy na których temat są naprawdę dobre opinie, dlatego odkąd mam Nissan Juke serwisuję go wyłącznie w http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/ i jak najbardziej mogę polecić, ponieważ mają świetnych mechaników, dobrze przygotowane cenniki oraz dbają o jak najlepsze terminy realizacji. 

#32 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 11:20

Z okolic Łodzi dobry serwis samochodów dostawczych, ciężarowych czy autobusów to Tosa. Są dokładni, terminowi i nie przesadzają z cenami. Od dawna korzystamy z ich usług i nasz samochód dostawczy dzięki nim mimo że staruszek to jest w dobrym stanie.

#33 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 19:31

Ja mam już swój sprawdzony serwis kia w warszawie, czyli malibu-auto odkąd kupiłem swoją Kia Sportage. Mają bardzo dobrze wyposażone stanowiska i mechaników z dużą wiedza i umiejętnościami. Ceny jak na ASO są całkiem ok, a terminy realizacji zawsze do przyjęcia.

#34 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 20:12

Zależy od miasta, ja pochodzę z Gdańska i wg mnie jedyny warsztat, który sobie radzi jakoś sensownie z usterkami to Ring na Grunwaldzkiej. Swego czasu głównie wulkanizacja i opony, potem wyszli daleko ponad to i wychodzi im dobrze, co tu dużo mówić.

#35 NikodemRoz

NikodemRoz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 21:03

A na co zwrócić uwagę kupując opony na zimę? Jestem dziewczyną i nie do końca wiem co jest najważniejsze. Nie chcę też aby ktoś sprzedał mi je za więcej pieniędzy niż są one warte. Szukam więc ofert na ceneo https://www.ceneo.pl...y/opony-hankook dokładnie wpisując frazę opony hankook. 

#36 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 11:24

Przede wszystkim warto postawić na sprawdzonego fachowca, który faktycznie pomoże naszemu autu, aniżeli go popsuje. Warto mieć numer do zaufanego mechanika, którego umiejętności jesteśmy pewni, w Zgorzelcu korzystam z serwisu wulkanizacji holowanie-zgorzelec.pl na ul. Langiewicza 5/7 i jestem zadowolony

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#37 Guest_Henry

Guest_Henry
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:59

Jeździ się tam, gdzie polecają ludzie - rodzina, znajomi, przyjaciele etc. Ja od kilkunastu lat naprawiam i serwisuje samochód u Auto-Widawskiego w Warszawie i nie oglądam się za innymi warsztatami.

#38 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 12:33

Ja przede wszystkim wcześniej kieruję się opiniami klientów, znajomych i do tego zakresem cen. Natomiast w Rzeszowie teraz mogę polecić sprawdzony przeze mnie serwis Auto Res który moim zdaniem nie ma sobie równych ze względu właśnie na jakość, ceny i do tego niezłe terminy szczególnie jeżeli wcześniej umówię się telefonicznie, także jak ktoś ma Fiata, Alfę, Jeepa czy Hyundaia to śmiało polecam ich sprawdzić ;)

#39 Guest_Magi89

Guest_Magi89
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 11:52

Na solidność, terminowość, ceny, doświadczenie mechaników. W Warszawie polecam auto serwis Moto Partner na Grochowskiej 45D. Spece od "francuzów". Rozsądne ceny i kompleksowa pomoc

#40 Guest_irekk

Guest_irekk
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 13:03

Usługami blacharsko-lakierniczymi zajmuje się Autoplatforma z Zielonej Góry. Bardzo solidna firma, mega porządnie się wszystkim zajęli. To sieć warsztatów, więc działają w różnych miejscach Polski. Po stłuczce auto nie nadawało się do jazdy, więc zorganizowali mi zastępcze. Zajmują się też rejestracją pojazdów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych