Skocz do zawartości

sprawdzone biuro rachunkowe

biuro rachunkowe rachunkowość księgowość

wróć do serwisu Księgowość 116 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 13:26

Ja mogę polecić biuro z Poznania, które obsługuje moją firmę - KPiR i firmę mojego kuzyna - pełne księgi. Oboje jesteśmy zadowoleni.

iwona.k.94@wp.pl

#102 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:06

Ze śląskich biur śmiało mogę polecić Sykulską.

#103 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 23 grudzień 2018 - 14:05

A ja polecam usługi www.audyt-podatki.pl. Bardzo sympatyczna, kulturalna i fachowa obsługa. Zawsze wszystko załatwione od ręki i na czas. W nagłych sytuacjach można liczyć na pomoc.

#104 tolkin91

tolkin91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 grudzień 2018 - 12:07

Dzięki wielkie za interesujące porady. Jestem pewien, że mi się one przydadzą.

Sztuka jest najbardziej intensywną formą indywidualizmu, jaką kiedykolwiek znał świat.

#105 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 09:32

Z biurem rachunkowym w dzisiejszych czasach jest taki plus, że może być ono nawet z drugiego końca Polski. Wszystko można bez trudu załatwić droga elektroniczną. Ja mimo, że jestem z Poznania, korzystam z biura mającego swoją siedzibę w Dąbrowie Górniczej na Ulicy Przemysłowej. Chodzi mi o Biuro https://tax-bonus.com.pl/, cenowo wypada korzystnie, znajomy mi je doradził i narzekać nie mogę.

#106 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 251 postów

Napisano 05 luty 2019 - 12:24

Jeżeli będziesz również myślał o wyborze dobrej jakości programów ułatwiających księgowość to ze swojej strony śmiało mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na Invoice Digitizer, który z pomocą skanera pozwala na zapisanie wszystkich najważniejszych danych zawartych w dokumentacji księgowej. Dzięki czemu nie tracimy tak dużo czasu na przerzucanie tego ręcznie do systemu online oraz mamy pewność, ze nie pojawia się tam tak wiele błędów. 

#107 Guest_Paul

Guest_Paul
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 22:55

Od pilnowania tego, żebym nie narobił błędów mam biuro rachunkowe. A z kolei ono jest ubezpieczone, więc w razie gdyby im się błąd zdarzył to ja za to nie zapłacę. Ale jak do tej pory od 4 lat wszystko ok, korzystam z tax care. Jak dla mnie to wszystko ok.

#108 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 19:13

Skorzystanie  biura księgowego www.biurorachunkowe-gb.pl to idealny wybór. Firma solidna i rzetelna. Ceny usług przystępne. Współpraca układa się znakomicie. Polecam

#109 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 10:47

Szeroki zakres usług związanych z księgowością świadczy biuro http://podatki-rodak.com/. Kompetentna i fachowa obsługa. Cenowo korzystnie. 

#110 Guest_Rickeuu

Guest_Rickeuu
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 07:36

Ja współpracuję z adamus.net.pl i jest okej. Komfortowa współpraca, rozliczenia dokładne. Jak jest jakiś trudny temat to można się spotkać i omówić i nie ma kłopotu. Polecam kontakt, wszystkie szczegóły są na ich www

#111 Guest_Karla

Guest_Karla
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 07:53

Ja korzystam z usług biura Podatki-rodak.  Zawsze można liczyć na profesjonalne i fachowe podejście do tematu. Skuteczna pomoc w każdej sytuacji. 

#112 Guest_Neklen

Guest_Neklen
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:43

Ja współpracuję z adamus.net.pl i jest okej. Komfortowa współpraca, rozliczenia dokładne. Jak jest jakiś trudny temat to można się spotkać i omówić i nie ma kłopotu. Polecam kontakt, wszystkie szczegóły są na ich www

Prowadzę spółkę cywilną i właśnie chcę zmienic biuro rachunkowe. Skontaktuję się z Abacusem bo akurat pasuje mi okolica a widzę, że mają dobre opinie, więc dzięki

#113 arkorok

arkorok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 kwiecień 2019 - 13:19

Trzeba szukac po opiniach.

#114 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 13:15

Ja polecam Grupa BRDI S.A. super profesjonalni ludzi, zawsze dostępni, jak jest jakiś ciężki temat do omówienia, zawsze pomogą. Przeniosłam tam właśnie do nich swoją księgowość. Dodatkowo, mają dla nowych klientów fajne benefity. Pomogą założyć spółkę, sprzedać, inwestować naprawdę bardzo kompleksowo. Wyszukałam jeszcze w internecie kod do nich na 10% na pierwszy mies. BRDI 10. Polecam zadzwonić do nich i sprawdzić. 

#115 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 10:38

Ja od początku swojej działalności sprawy formalne mojej firmy powierzam Panu Maciejowi Godlewskiemu. Ma on swoje Biuro Rachunkowe MG-Finanse w Gdańsku. Przez tyle lat poznaliśmy się już bardzo dobrze i z ręką na sercu przyznaje, że lepiej trafić nie mogłem. Już nie raz nasłuchałem się od kolegów jak narzekają na swoich księgowych, że albo za drogo, albo nie na czas ale w ogóle całkiem popsuta robota... Ja na szczęście nie mam tego problemu i zawsze odsyłam ich tam, gdzie moim zdaniem jest najlepiej czyli właśnie do Pana Macieja. Gorąco pozdrawiam i z całego serca polecam.

#116 Baska74

Baska74

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 kwiecień 2019 - 20:56

Jestem mega zadowolona ze współpracy z biurem księgowym www.biuroksiegowepruszczgdanski.pl. Zawsze kompetentne doradztwo. Dużym atutem jest niezwykle uprzejma i życzliwa obsługa. To się ceni:)

#117 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 20:58

ja korzystam od paru miesięcy z usług bucchalter.opole.pl z Opola i jestem naprawdę zadowolona

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe, rachunkowość, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych