Skocz do zawartości

sprawdzone biuro rachunkowe

biuro rachunkowe rachunkowość księgowość

wróć do serwisu Księgowość 56 odpowiedzi w tym temacie

#41 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 15:28

Witam serdecznie, czy możecie mi polecić jakies dobre i sprawdzone biuro z Krakowa? Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego? Z góry dzięki !

www.noborder.org.pl

Polecam szukać biur, które pracują w oparciu o oprogramowanie od RESET2. 

#42 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 10:22

Obecnie jednym z najbardziej stabilonych systemów jest Optima, no i nieśmiertelny SAP. Godnym polecenie jest biuro rachunkowe Mac Auditor z Warszawy, bo mają u siebie biegłych rewidentów i partnerów z kancelarii podatkowych i prawnych - może mogliby wesprzeć firmę z Krakowa? Warto podpytać.

#43 roge

roge

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 14:56

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe w Poznaniu to mogę polecić http://calendaria.com.pl/pl/ korzystam z ich usług już jakis czas

#44 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 16:03

U nas za usługi księgowe, kadry oraz płace odpowiada zespół biura rachunkowego Capital Audyt. Zdecydowanie mogę ich polecić do współpracy - są rzetelni, terminowi i bardzo kontaktowi. Współpraca układa się wręcz wzorowo :)

#45 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 02 sierpień 2017 - 10:00

To i ja podzielę się swoim sprawdzonym miejscem. To biuro rachunkowe Kasprzyk i Niziołek z Sosnowca, mają też swoją siedzibę w Gliwicach. Rewelacyjna znajomość przepisów podatkowych i kwestii związanych z kadrami. Jedno z lepszych biur z jakimi miałam okazję współpracować. Szczerze polecam. 

#46 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 16:05

U nas za usługi księgowe, kadry oraz płace odpowiada zespół biura rachunkowego Capital Audyt. Zdecydowanie mogę ich polecić do współpracy - są rzetelni, terminowi i bardzo kontaktowi. Współpraca układa się wręcz wzorowo :)

Zgadzam się, i nas obsługują :) Profesjonalna księgowość w wydaniu doświadczonego zespołu. Zdecydowanie warto zlecić im prowadzenie swoich spraw "papierkowych" :) 

#47 Kanaloopa

Kanaloopa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 11:43

Zgadzam się, w chwili obecnej gdzie praktycznie wszędzie masz dostęp do internetu to nie trzeba szukać dokładnie w swoim miejscu zamieszkania. Wiele firm oferujezdalny dostęp do systemu ksiąg rachunkowych co ułatwia ci zadanie :)

#48 Verg44

Verg44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 20:32

Ja bym zapytał o to jakiegoś speca. Wydaje mi się, że to będzie naprawdę najlepsza możliwa opcja...

Dzielny umiera ze dwa tysiące razy, jeżeli jest inteligentny. Tylko po prostu o tym nie mówi.

#49 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 14:10

W przypadku pomorza, dobrych Biur jest naprawdę mało, nie ma za bardzo w czym wybierać. Ja mam Biuro Rachunkowe Macieja Godlewskiego z Gdańska, to prawdziwy, odpowiedzialny księgowy. Zupełnie inne podejście niż Ci z którymi na pomorzu współpracowałam. 

Pozdrowienia

#50 Krystiaan

Krystiaan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 04 wrzesień 2017 - 07:58

tutaj nie znajdziesz dobrego biura ...

#51 tilos

tilos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 17:38

Czemu nie znajdzie ? To super, że ludzie dzielą się ze sobą takimi informacjami. Świetną alternatywą dla biura podatkowego jest też samodzielne prowadzenie księgowości, to wcale nie takie trudne jeśli ma się do dyspozycji odpowiednie narzędzia :) Zerknij sobie na ofertę serwisu https://wfirma.pl/, można tam wystawiać faktury czy zarządzać magazynem. Każdy użytkownik ma też dostęp do wysokiej klasy specjalistów z dziedziny podatków, prawa pracy czy księgowości. 

#52 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 21:14

Jeżeli prowadzicie swoją firmę to polecam wam również pomyśleć o różnych inwestycjach, które usprawnią działanie waszego biznesu. Ja korzystam z systemów klasy ERP i jest to świetna opcja dla każdej firmy! Przemyślcie to i wprowadźcie wiele ułatwień w zarządzaniu firmą ze specjalistami od  nav24

#53 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 219 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 16:51

Sprawdzone biuro rachunkowe? Z pewnością Tax Expert z Wrocławia. Tutaj: http://taxexpert.com.pl/o-firmie/ macie opisane ich doświadczenie w pracy. Jak wiadomo - w tej branży to ma ogromne znaczenie, tak jak i szkolenia, czy ubezpieczenie.

#54 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 05 październik 2017 - 14:33

A ja z kolei korzystam z usług tmf group już trzeci rok, jeśli chodzi o księgowość i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem, czy o nich słyszeliście, więc wyjaśniam pokrótce. TO firma o międzynarodowym zasięgu, która ma swoich specjalistów w ponad 80 krajach na świecie, w tym w Polsce. Działają nie tylko dla wielkich graczy, ale i dla małych zakładów, reprezentujących sektor MŚP. Ja usłyszałem o nich od znajomego z innej branży i nie będę ukrywać, że to było dla mnie jak dar z niebios. Dotychczas bowiem w swoim biznesie (prowadzę hurtownię sprzętu szkolnego, takiego jak ławki, krzesła, tablice, stojaki itd. itd.) zajmowałem się wszystkim, od marketingu po księgowość. Czułem się coraz bardziej wykończony i ulżyło mi, jak outsourcingowałem księgowość. Teraz tmf group prowadzi dla mnie obsługę księgową plus podatkową, wypełnia deklaracje, reprezentuje przed organami podatkowymi - https://www.tmf-grou...tax/accounting/. Przynajmniej teraz prowadzenie rachunków nie spędza mi snu z powiek, bo do tej pory siedziałem po nocach i  czytałem przepisy podatkowe . A to nie jest symaptyczna lektura...

#55 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 05 październik 2017 - 15:36

Poszukuję biura rachunkowego, które zajmuje się również zakładaniem działalności gospodarczej. Najlepiej na pomorzu. Potrzeba mi tylko sprawdzonych firm.

Cytując klasyka, biur Ci u nas pod dostatkiem. Dobry research, rozpytanie znajomych, sprawdzenie oferty, poczta pantoflowa i wtedy decyzja powinna być trafna. Warto pytać o używane programy i sprawdzić opinie o nich, w tej materii sporo dobrego można przeczytać o RESET2 z Wrocławia.

#56 Joanna D.

Joanna D.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 05 październik 2017 - 19:17

poszukuję biura rachunkowego, które zajmuje się również zakładaniem działalności gospodarczej. Najlepiej na pomorzu. Potrzeba mi tylko sprawdzonych firm.

Jeśli szukasz biura rachunkowego w Gdańsku to polecam Ci księgowych z biura Tax Free.  Od 3 lat prowadzą księgowość mojej niewielkiej firmy i jestem w 100% zadowolony. Z tym biurem rachunkowym masz zawsze wszystko na czas i w dodatku stosunkowo tanio (żeby nie powiedzieć: "za grosze). Wiem, że pomagają również przy zakładaniu działalności gospodarczej. Nie wiem na czym dokładnie ta pomoc polega i czy to będzie Cie coś kosztować, ale z pewnością zrobią to starannie i od A do Z. Wejdź na http://free-tax.pl - na stronie internetowej pewnie jest więcej info o usługach jakie wykonują.

Czy szybkie pozyczki przez internet są rzeczywiście mniej korzystne niż pożyczki w bankach?

Jak wybrać korzystną chwilówkę aby dobrze wybrać i nie wpakować sie w kłopoty?

http://szybkie-pozyc...epsza-pozyczke/

#57 piotr11

piotr11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano wczoraj, 13:39

Mi się wydaje, że w takich sprawach naprawdę warto doradzać się znajomych. Oni są w stanie dużo nam pomóc i doradzić.

Wszelkie informacje obracają się w nicość, świadomość miejsca jest odebrana, znaczenie rozpada się na kawałki, światy są oddzielane, aż pozostaje jedynie pozbawiona zmysłów cisza.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe, rachunkowość, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych