Skocz do zawartości

Szybkie pożyczki

wróć do serwisu Księgowość 75 odpowiedzi w tym temacie

#61 dorotiss

dorotiss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 12 październik 2018 - 11:31

W wyborze najlepszej pożyczki na spłatę innych zobowiazań pomogli mi eksperci z https://habzafinanse... ... obowiazan/ 
warto skorzystać z porady ekspertów, bo takie pożyczki czasami mogą przysporzyć wielu kłopotów.

#62 Arif

Arif

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 październik 2018 - 13:02

Podobnie jak jeden z przedmówców uważam, że szybkie pożyczki są może i łatwym sposobem na uzyskanie gotówki, ale będą droższe aniżeli kredyt gotówkowy w banku. Chyba, że weźmiemy pierwszą pożyczkę gratis. Kilka instytucji pożyczkowych ma taką promocję dla nowych klientów.

Witam,

Jako doradcę finansowego zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Amola amola.pl/oferta/sgp-oferta/, która dedykuje kompleksowe rozwiązania z zakresu usług płatniczych. Jest to propozycja dla wszystkich podmiotów, w tym doradców / pośredników kredytowych, które mają do czynienia z płatnościami masowymi lub są zobowiązani do analizy dokumentów własnych, czy też są obowiązani wobec KNF. Dodatkowo jest to propozycja warta rozważenia od kątem rozszerzenia własnej działalności o dodatkowe usługi. 

Pozdrawiam 

#63 Guest_adi03

Guest_adi03
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 17:33

Jeśli jest to pierwsza pożyczka, to można ją nawet dostać za darmo - zobacz sobie na stronie pozyczasz.pl Tylko bardzo ważne, by ją w terminie spłacić. 

#64 Marzek

Marzek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKrakow

Napisano 07 listopad 2018 - 23:39

Jeśli potrzebujecie szybkiego dopływu pieniędzy to dużo moich znajomych chwaliło firmę Binixo . Sprawdziłem ich i faktycznie można bez kosztów ukrytych wziąć pożyczka przez internet w 15 minut. To jest bardzo szybka decyzja, i żadnych dodatkowych kosztów do 30 dni! Jeśli interesuje, to więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej https://binixo.pl/ . Mam nadzieję, że moja informacja będzie komuś przydatna ;) 

#65 Mirra0

Mirra0

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 08 listopad 2018 - 15:58

Ja też jestem zdania, że najlepiej pobrać pożyczkę w banku, a nie poza nim. 

#66 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 15:36

Spróbuj sobie na stronie https://wygodnepozyczki.pl/Może tam uda Ci się zaciągnąć pożyczkę na taką kwotę, jaka Cię interesuje. Słyszałam wiele dobrych opinii na temat tej firmy pożyczkowej.

#67 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 17:39

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#68 KasiaKam

KasiaKam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 14:36

Ja korzystałam ostatnio ze strony internetowej, którą poleciła mi koleżanka a mianowicie korzystne-pozyczki.pl Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Wszystkie darmowe pożyczki, czyli oddaję tyle ile biorę. Wzięłam 2, oddałam w terminie i wszystko jest w porządku. Polecam każdemu stronę korzystne-pozyczki.pl

#69 Guest_novik

Guest_novik
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 20:58

W wonga kolejna pożyczka poza pierwszą tez jest za 10 zł?

#70 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 18 luty 2019 - 09:10

Ile trwały wasze formalności związane z pożyczką, czy jest możliwość aby dostać ją w kilka miesięcy. Jak sądzicie? Kilka porad znalazłam w artykule o różnego typu kredytach http://financialfutu...edyt-na-remont/ szukamy takiego najbardziej odpowiedniego żeby przeprowadzić remont. Jutro widzimy się z doradcą i zobaczymy co z tego wyjdzie.

#71 Shu

Shu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 luty 2019 - 00:26

wszystko jest dla ludzi, ale trzeba ostrożnie postępować z tymi szybkimi pożyczkami

#72 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 16:09

Witam! Novik, kolejna pożyczka w Wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w Wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci Wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor. Możesz także zamówić rozmowę na stronie internetowej wonga.pl. Nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#73 jadźka

jadźka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 03 marzec 2019 - 13:14

Jeśli to nasza kolejna pożyczka czy chwilówka lepiej skorzystać z opcji konsolidacji chwilówek. Dostaniemy potrzebną gotówkę, a przy tym będziemy mogli połączyć wszystkie zobowiązania w jedno i tym samym zmniejszyć wysokość miesięcznej raty.

#74 dangos35

dangos35

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 10:49

Kredyty brane na święta to najgorsza rzecz sam się naciąłem. 

#75 mil0sz

mil0sz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 12:36

Szybkie nie zawsze oznacza dobre.

#76 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 09:53

Może i pożyczka na święta to średni pomysł, jednak teraz zbliżają się Święta Wielkanocne, to jest tradycja aby na stole znalazło się kilka standardowych potraw plus oczywiście koszyczek w sobotę do kościoła. Jeżeli mamy małe dziecko to jak mu wytłumaczyć, że nic nie będzie? Albo w Wigilie, że prezentów nie dostanie. Sytuacja bardzo trudna. Sam stałem przed takim dylematem, wziąłem pożyczkę w https://salvusmoney.pl/ i raczej nie żałuję, święta są raz w roku, szkoda by było je przegapić przez brak funduszy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych