Skocz do zawartości

Szybkie pożyczki

wróć do serwisu Księgowość 41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 12:04

Poszukuję jakiś szybkich pożyczek- tak do tysiąca złotych. Potrzebuję małego zastrzyku gotówki przed świętami- ujmując krótko. Pomyślałam o kredytach chwilówkach. Zaciągał ktoś może pożyczkę u nich?

#2 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 13:58

Hej! Ja korzystałam z usług Kasomatu.Dają pożyczki na miesiąc, a kwotę można sobie wybrać samemu na ich stronie. Teraz z okazji Świąt można wziąć nawet 3000 zł, ale ja brałam tylko 1500, bo tyle było mi potrzebne. Polecam, uczciwa i rzetelna firma, a pieniądze są szybko (nawet w godzinę) na koncie. Spłacisz sobie spokojnie w styczniu ;-)

#3 Guest_ula

Guest_ula
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 15:08

Ja polecam feniko.pl- tam zawsze pożyczam gdy potrzebuję

#4 katpio123

katpio123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 19:52

Takie chwilówki sms mogą być naprawdę fajne, np w lendon mamy dostępną pożyczkę na 2 tys zł zupełnie za darmo, wystarczy oddać w ciągu trzydziestu dni i to jest jedyny warunek darmowej pożyczki :) a nawet jak weźmiemy na dłuższy okrest to też nie wychodzi to drogo. Dodatkowym atutem jest bardzo duża ilość pozytywnych opinii o tej firmie w sieci wiec wzbudza ona zaufanie .

#5 pozyczkabez

pozyczkabez

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 13:04

Ja jakoś nie ufam. Co jednak żywa osoba to żywa. Zawsze pojawią się jakieś pytania czy wątpliwości. Jednak ktoś kto robi to już jakiś czas na pewno wszystko jasno nam wytłumaczy. Ale nadal uważam że pożyczki czy raty to dla mnie bardzo fajna sprawa :) i zawsze pozwoli wybrać lepiej :)

#6 orbitek1

orbitek1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 luty 2017 - 15:37

W Twoim przypadku najlepszym wyborem będzie wybranie pożyczki potocznie zwaną "chwilówką". Niedawno sam musiałem skorzystać z takiej formy pomocy i znajomy podesłał mi stronkę http://blip.pl/chwil...ich-pozyczkach/ Dowiedziałem się z niej praktycznie wszystkiego co było mi potrzebne aby wybrać jak najlepszą ofertę z tych które są na naszym rynku.

MailSales automatyzuje cały proces pozyskiwania nowego klienta poprzez dynamiczne emaile zwiększające konwersję. MailSales pozwala sklepom osiągać lepsze wyniki na każdej płaszczyźnie. Sprawdź ofertę na stronie http://mailsales.pl/

#7 Guest_konfucjusz13

Guest_konfucjusz13
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 11:03

ja polecam kredyty-chwilówki, do tysiąca złotych pożyczysz teraz nawet na zerowym oprocentowaniu, bo mają taką ofertę dla pierwszych klientów smile.png

#8 Guest_Yokoono

Guest_Yokoono
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 11:03

Zgadzam się co do Feniko. Dużym plusem jest to, że masz szybko odpowiedź i nawet z domu nie musisz wychodzić smile.png

#9 Guest_pawelyara

Guest_pawelyara
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 16:07

W feniko faktycznie najszybciej. Brałem juz takie trzy 'chwilowe' pożyczki, ostatnia własnie była na święta w feniko i nie było problemu. Raczej tam wróce w razie potrzeby

#10 Guest_mateuszdeusz

Guest_mateuszdeusz
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 10:40

ja też brałem w kredytach-chwilówkach, pożyczałem, bo zabrakło mi małej kwoty do wymarzonego prezentu dla chrześniaka na urodziny. wziąłem dosłownie kilkaset złotych, oprocentowanie wynosiło 0, bo to była moja pierwsza pożyczka u nich, spłaciłem i sprawa załatwiona

#11 Guest_mateuszjan67

Guest_mateuszjan67
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 14:49

@mateuszdeusz ja też polecam kredyty-chwilówki, porządnie i szybko!

#12 kicka

kicka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 luty 2017 - 19:25

szybkie pożyczki nie są dobrym rozwiązaniem, trzeba uważać

#13 versia90

versia90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 luty 2017 - 14:31

A może ten rankingi chwilówek będzie wart uwagi chwilowkiok.pl :) Mi się wydaje, że dzięki temu będzie się dało wybrać optymalną ofertę :)

Ludzie małoduszni zawsze usiłują pomniejszyć innych...

#14 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 10 luty 2017 - 07:50

Lepiej nie brać szybkich pożyczek. Ani wolnych. Ani w ogóle jakichkolwiek. To jest zło, które żeruje na desperacji ludzi.

#15 Guest_klaudiusz623

Guest_klaudiusz623
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 13:41

nie przesadzajcie, jeśli ktoś bierze naprawdę w kryzysie i rozważnie to przemyśli, to nie można wplątać się w kłopoty smile.png kolega brał w Kredytach-chwilówkach i dostał oprocentowanie 0 jako pierwszy klient, spłacił po miesiącu i koniec tematu.

#16 Guest_maria_antonina

Guest_maria_antonina
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 15:12

ja też słyszałam wiele dobrego o kredytach chwilówkach właśnie, potwierdzając słowa poprzednika. znajomi rekomendowali, że szybko i bezpiecznie, przy pełnej jawności wszystkich informacji smile.png

#17 Guest_Yalapeno

Guest_Yalapeno
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 13:50

Lepiej nie brać szybkich pożyczek. Ani wolnych. Ani w ogóle jakichkolwiek. To jest zło, które żeruje na desperacji ludzi.

Jak ktoś jest pod kreska to czasem nie ma wyboru. Ja brałem w feniko i nic złego sie nie działo. Trzeba to zrobić z głową i miec pewność, że będzie sie umiało spłacić później. No i wybrać zaufaną firme

#18 Guest_barbaraskalniak

Guest_barbaraskalniak
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 09:55

ja brałam w kredytach chwilówkach właśnie smile.png i mogę z ręką na sercu polecić - wniosek złożyłam przez internet, w placówce po kilku dniach i pozytywnym rozpatrzeniu odebrałam pieniążki smile.png spłaciłam i koniec historii

#19 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 18 luty 2017 - 17:32

Ja jednak wolę brać kredyt w banku, jak już...

Always look on the bright side of life!

#20 SiwyW

SiwyW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 18:39

Z pożyczeniem do 1000 zł to obecnie nie ma problemu. Każda firma oferująca szybkie pożyczki taką kwotę Ci pożyczy. Nie trzeba mieć nawet dochodów aby tyle otrzymać. Schody pojawiają się dopiero gdy chcemy pożyczyć ponad trzy tysiące od takich firm.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych