Skocz do zawartości

Usługi księgowo-biurowe czy to się opłaca ?

wróć do serwisu Księgowość 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 289 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 12:05

Czy to się opłaca? To zależy na kogo trafisz. Ja już korzystałem z kilku biur rachunkowych i wrażenia mam mieszane. Czasem tylko przeszkadzali.. teraz moją księgowością zajmuje się buro Gama z Wawy i jestem bardzo zadowolony. Sprawy podatkowe totalnie mnie nie dotyczą i mam dużo więcej czasu na inne rzeczy :) także wybierz dobre biuro a będzie się opłacać :)

#22 pinik

pinik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:56

Ja w sumie od początku współpracuję tylko z jednym biurem więc nie mam rozeznania jak wygląda to z innymi ale GAMA Grabowskich wykonuje swoją pracę bardzo rzetelnie i na czas, mam spokój z rozliczeniami i papierkową robotą 

#23 KamilaZ

KamilaZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 lipiec 2018 - 10:38

Mi się wydaje, że to się bardzo opłaca. Poczytaj opinie, sprawdź stronę, zadzwoń i umów się na spotkanie- podczas rozmowy wydaje mi się, że najłatwiej jest przekonać się czy dane osoby są godne współpracy i oczywiście możesz sprawdzić ich wiedzę poprzez zadawanie pytań. Jeśli odpowiadają zdawkowo tzn., że chyba nie do końca będą mogli poprowadzić twoją firmę.

biuro rachunkowe kadry i płace warszawa BPG to zespół specjalistów, którzy zadbają o Twoich pracowników poprzez znajomość się na prawie pracy oraz dokumentacji kadrowej i płacowej

#24 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 08:38

Wszystko jest opłacalne jeżeli znajdziesz klientów i też zadbasz o jak najlepsze usprawnienia księgowości, ponieważ czas to pieniądz więc nie można go marnować na mało produktywne elementy jak m.in wprowadzanie w sposób ręczny wszystkich faktur oraz rachunków do systemu księgowe, co też z kolei przez natłok pracy często przekłada się na dużą ilość błędów. Dlatego my m.in zdecydowaliśmy się na zastosowanie programu Invoice Digitizer, dzięki czemu za pomocą skanera wszystkie dane zostają automatycznie wrzucone z dużo mniejszym ryzykiem popełnienia błędów.  Przede wszystkim wygoda i wręcz ogromna oszczędność czasu dzięki czemu można zająć się nowymi klientami. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych