Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak podnieść pozycję strony?

wróć do serwisu Księgowość 24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ola123

Ola123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 15:19

Mam pytanie do osób, które prowadzą swoje biznesy w sieci - w jaki sposób staracie się podnieść pozycję strony w wyszukiwarkach?
​I drugie - robicie to sami czy raczej zlecacie komuś?

#2 Magierowska

Magierowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 20:56

Na pewno warto zainwestować odrobinę środków w optymalizację strony, żeby była przyjazna wyszukiwarce. To wpłynie na pozycję.
Jeśli potrafisz - zrób samodzielnie. Ale jeśli zamierzasz eksperymentować? Byłabym ostrożna!

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 543 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 09:24

Najlepiej wynająć profesjonalną firmę, która się tym zajmie.

Always look on the bright side of life!

#4 Ola123

Ola123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 13:44

Samodzielnie raczej się tym nie zajmę, bo to nie moja działka, dlatego wolałam się upewnić, że faktycznie najlepiej oddać to w ręce specjalistów.
​Póki co, namierzyłam Expert Media Social - agencję, ż któą będę chciała się skontaktować.
​Co mnie przekonuje do nich? Przede wszytskim to, że wydaje mi się, że nie zniknę w tłumie klientów, bo z tego, co widzę mają swoją infolinię i zostanie mi przydzielony tzw. opiekun reklamy.
​Wygląda to profesjonalnie i generalnie o coś takiego mi właśnie chodzi. Wolałabym uniknąć sytuacji, że ewentualne sugestie czy pytania będę kierowała do różnych osób, a przez to cały proces będzie wydłużał się w czasie.
Jak myślicie? Idę dobrym tropem?

#5 Celia

Celia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 11:27

Faktycznie, ciekawa opcja, myślę, że w przypadku małych i średnich firm może faktycznie zadziałać, więc idziesz dobrym tropem, jeśli należysz do tej grupy.

Zaciekawiła mnie ta opcja infolinii, bo to chyba nie jest standard, póki co, jeśli chodzi o agencje oferujące takie kampanie.

#6 Guest_jurand

Guest_jurand
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 00:57

mnie bawi niesamowicie jak nowa firma, sklep internetowy bierze wszystko po najmniejszej linii oporu, a później pcha w pozycjonowanie i optymalizację górę kasy dla specjalistów jak można dosłownie za pół darmo znaleźć takie oprogramowanie które już będzie to miało i to z aktualizacjami, ze wszystkim.

#7 Guest_kopaczu

Guest_kopaczu
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 13:56

jak juz w tym siedzisz to może i cię to bawi. ja wstrzymałbym się z takimi ocenami bo pamiętam jak sam byłem zielony i nie wiedziałem czy brać takie, czy inne oprogramowanie. ba! ja nie znałem nawet terminologii dobrze, a sklep przejąłem z konieczności żeby w rodzinie nie splajtował więc trzeba było dorosnąć z dnia na dzień. teraz są takie możliwości, że wchodzisz na esprzedaż, tam jest oprogramowanie, wszystko w tabelkach opisane, artykuły, blog i publikacje o strukturach menu i jak nimi zarządzać. jeszcze trzy lata temu za takie informacje trzeba było słono płacić, więc nie ma z czego się śmiać, tylko doceniać obecną sytuację.

#8 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 15:49

Sellingo, potwierdzam :) sam korzystam :)

#9 Ola123

Ola123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 13:26

Wszystko zależy od profilu działalności, w moim wypadku sprawdzi się opcja, jaką oferuje Expert Media Social. Jest skrojona na moja miarę i wcale nie wydam majątku za obsługę, na jaką liczę i jaką oni właśnie oferują.

#10 nieula

nieula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:51

Wszystko zależy od profilu działalności, w moim wypadku sprawdzi się opcja, jaką oferuje Expert Media Social. Jest skrojona na moja miarę i wcale nie wydam majątku za obsługę, na jaką liczę i jaką oni właśnie oferują.

a powiesz coś więcej o kosztach?? 

#11 KAM00

KAM00

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 12:46

Aby Twoja strona się rozwijał i przynosił zyski najbardziej skutecznym sposobem jest pozycjonowanie, ale to bardzo skomplikowany i długotrwały proces. Dlatego lepiej, żeby się tym zajmowali się ci, którzy w tym orientuje. Moja Strona pozycjonuje http://webtraco.pl/  i jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

#12 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 28 kwiecień 2017 - 18:03

Ja bym się jednak pokusił o zlecenie takiego zadania jak pozycjonowanie specjalistom, tym bardziej, jeśli nie czujemy się na siłach lub nie posiadamy wystarczającej wiedzy by zrobić to samemu. Może i byłoby taniej ale czy skuteczniej ? Ja ze swojej strony polecam sprawdzenie oferty Agencji SEO SEM SEMPIRE z Poznania https://www.sempire.pl/pozycjonowanie/. Mój znajomy z nimi współpracował i po pewnym okresie czasu była znacząca poprawa jeśli chodzi o widoczność jego sklepu w internecie. 

#13 Raynor

Raynor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 21:19

Najlepiej firma SEO

#14 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 474 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 12:20

Do firmy się zgłoś. Sama uszyjesz spodnie?

#15 karo8605

karo8605

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 12:52

Najlepiej firma albo freelancer od seo. Ci drudzy często wykazują bardziej indywidualne podejście do klienta. Poszukaj, porozmawiaj, często wcale nie kosztuje to tak dużo a warto być wyżej niż konkurencja :) mi robił to facet z ogłoszenia z olx

#16 aleksandrace

aleksandrace

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 12:06

Warto zainwestować w profesjonalistów, ale też dokształcić się w temacie, żeby było wiadomo o czym mowa i co się opłaca, a co nie. 

#17 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 11:30

myślę że już na starcie wybore domeny możemy coś podziałać. najlepiej żeby była taka jak nazwa firmy a przynajmniej coś zbliżonego 

#18 centurion45

centurion45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 13:52

najlepiej zlecić pozycjonowanie profesjonalistom, znam firmę która efektywnie wypozycjonuje stronę to  http://e-hermer.pl/I co najważniejsze płaciłam tylko za uzyskany efekt

#19 Micorazon

Micorazon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 14:42

Na początek warto zadbać o dużo unikalnej, naturalnej treści. Naturalnej, czyli należy pamiętać, że ma być ona przede wszystkim skierowana do klientów, a nie robiona wyłącznie pod roboty wyszukiwarek. Przy mało konkurencyjnych/lokalnych frazach powinno to wystarczyć nawet do wejścia na pierwszą stronę wyników. Dalej można albo samemu się dokształcać w temacie pozycjonowania, albo jak wyżej już napisano - zlecić je specjalizującym się w tym firmom.

Kominy, opaski i czapki dla dzieci. Ręcznie robione, oryginalne wzory - kaszubskie, łowickie i inne.

#20 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 09:12

Dobra reklama się pewnie przyda, ale samemu może być ciężko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy