Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dacia Sandero

Awarie nowej Dacii

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darek-40

Darek-40

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2016 - 11:11

Witam. 

Chyba zaskoczę wszystkich użytkowników Dacii Sandro. Mam NOWY SAMOCHÓD z kwietnia tego roku silnik benzyna !,2 litra i... do 1600 km przebiegu wszystko było względnie dobrze, jedynie na piątym biegu pojawiał sie charakterystyczny dżwięk turbiny ( ale On nie ma turbo do ładowania). Po przejechaniu 1800 km zaczął wzrastać poziom oleju 3 mm ponad wskazanie max na bagnecie. Serwis "wyrównał" poziom oleju i stwierdzili, że wszystko jest ok... Niestety nie. Po 4000 km drzwi kierowcy podczas otiwierania  HACZĄ o przedni błotnik- tym razem serwis blacharsko lakierniczy robi swoje. Po 5200 km poziom oleju znów rośnie, i zbiera się żółto biały osad pod korkiem wlewu oleju- co moim zdaniem ewidentnie sygnalizuje jakiś płyn w oleju. a serwis twierdzi ,że nic złego się nie dzieje. Po wyregulowaniu poziomu oleju działanie silnika, skrzyni biegów itd PRAWIDŁOWE- tak napisali....

czy ktoś mi podpowie gdzie, do kogo mam się zwrócić o POMOC ?!? Bo jak tak dalej pójdzie to silnik szlag trafi a serwis powie, że jest ok. 

#2 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 20:11

normalka silniki są fatalne w tym aucie. ASO jak zwykle zlewa klienta - standard Renault, nie tylko Ty masz z nimi problem, chyba każdy.
Pozostaje Ci tylko się użerać z nimi aż do skutku. Zrób porządną awanturę w serwisie i porozmawiaj z kierownikiem, to pomaga!
Ja przymierzam się do drugiej wizy i kolejna awantura. Mam problem z silnikiem, klekocze jak nie wiem co a ma zaledwie 4000km.

#3 Guest_Mark

Guest_Mark
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 12:40

Bo jak tak dalej pójdzie to silnik szlag trafi a serwis powie, że jest ok. 

Prędzej klienta szlag trafi z tymi autami !

A serwis i tak powie, że tak ma być.

Nie ważne czy Sandero, Duster czy Logan to jedno wielkie gówno. A serwis swoje dorzuca do tego.

Ja już mam dość tego auta, tej marki, serwisu - to jedno wielkie gówno !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych