Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobry kantor internetowy

kantor internetowy

wróć do serwisu Księgowość 75 odpowiedzi w tym temacie

#61 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 00:06

Tak, decydując się na zakup walut w kantorze internetowym, można liczyć na lepsze ceny. Na https://www.tms.pl/r...lut/kurs-eurpln można nie tylko obserwować aktualny kurs EURO, ale też dokonać jej szybkiego zakupu (trzeba wcześniej otworzyć rachunek maklerski).

#62 Guest_pankracy

Guest_pankracy
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 17:49

Również uważam, że jest to praktyczne rozwiązanie i jeśli chodzi o wycenę walut- np. przy większych wymianach w Amronet mogę negocjować kurs nawet, jak również pod tym względem że nie trzeba iść do kantoru tylko ma dostęp online w każdej chwili.

#63 Guest_Olek24

Guest_Olek24
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 01:35

Ze wszystkich kantorów internetowych najbardziej sobie cenię Gieldawalut.com, ponieważ jest ona bardzo rzetelna oraz wygodna w obsłudze. Bezproblemowo wymienimy tam pieniądze w krótkim czasie, bez zbędnego czekania.

#64 Guest_pumpernikiel

Guest_pumpernikiel
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 23:38

Chętnie zaglądam na Pluskantor.pl i polecam, zawsze da się wyłapać okazję dzięki całodobowej dostępności kantoru i natychmiastowej realizacji.

#65 Guest_pilśniowa

Guest_pilśniowa
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 23:28

Wszystko czego oczekiwałam znalazłam w Amronet i dla mnie własnie to jest dobry kantor, chodzi mi m.in. o kwestię doradztwa gdy zaczynałam w tym temacie, zadzwoniłam i wszystko mi wyjaśniono. Dobra obsługa to w końcu wizytówka każdej firmy.

#66 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 00:10

Ja jakoś nie mogę się przekonać do internetowych, wolę stary zaufany kantor Alex przy placu Grzybowskim (Warszawa) http://kantoralex.pl/można tam negocjować kurs, zresztą mają dobre kursy i profesjonalną obsługę, zawsze bezpiecznie i sprawnie. 

#67 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 00:41

Tam miałabym relatywnie daleko, bo z 30 km. A praktycznie równie dobry kurs mam w Pluskantor.pl i przy czym nie jest to kurs hurtowy, także i drobne przewalutowania mogę realizować w korzystnej cenie.

#68 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1886 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 12:20

Jak dla mnie aktualnie i od dłuższego czasu najtańszą walutę ma Waluteo. Dobre warunki, darmowe przelewy, dostępność waluty, bardzo niski spread. Nie wymieniam już waluty na mieście od dawna - po prostu jest to całkowicie pozbawione opłacalności, szkoda też czasu. Bardzo wysokie spready, dostępność waluty uzależniona od kursów danego dnia. Po co komu taka zabawa?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#69 Permaro

Permaro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:31

Witam a korzystał ktoś z tego walutomatu ? Bo jestem ciekaw czy warto i korzystne kursy tam są, z góry dzięki za info.

kliknij tutaj

#70 Guest_ozi49

Guest_ozi49
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 21:55

Z tego akurat nie, ale z innego kantoru, a nawet kilku owszem. Bardzo opłacały mi się przewalutowania przez Pluskantor.pl. Jak korzystasz po raz pierwszy, wymienisz gratisowo bez marży, po czystym rynkowym kursie do 5000 dowolnej waluty. 

#71 Guest_sylbio

Guest_sylbio
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 00:38

Dobry kantor albo dobra platforma:) Bym proponował zajrzeć na Gieldawalut.com, można tak szybko jak w kantorze wymienić kasę, ale do tego też po własnym kursie- opcja jakiej kantory nie mają.

#72 Guest_Zenek

Guest_Zenek
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 09:35

Ze swojej strony mogę polecić bardzo dobry kantor internetowy Amronet, który oferuje najlepsze kursy na rynku, a wymiana walutowa trwa maksymalnie kilka minut. Na duży plus zasługuje również rabat 90% dla nowych klientów przez pierwszy tydzień :)

#73 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 09:37

Korzystaliśmy kilka razy z cinkciarz pl i byliśmy zadowoleni.

#74 Guest_shokatta

Guest_shokatta
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 21:05

Przez pluskantor.pl wymieniam teraz najczęściej- szybko, z oszczędnością dość konkretną oraz możliwością transferu na dowolny rachunek w Polsce lub za granicą.

#75 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 428 postów

Napisano 01 luty 2018 - 12:39

Ostatnio kantory internetowy stały się bardzo popularne, nic dziwnego, nie trzeb wyjmować pieniędzy z konta i wszystko można załatwić w prosty sposób w domu

#76 Guest_piotrowski

Guest_piotrowski
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 01:39

Znam kantor Alex z placu Grzybowskiego (Warszawa) i rzeczywiście jest dobry, negocjacje kursu to świetna sprawa, zawsze udaje mi się trochę zaoszczędzić. Na razie nie myślę o przerzucanie się na kantor internetowy, tak mi wygodnie, mam blisko do Alexa.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych