Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lotnisko w Modlinie

lotnisko

wróć do serwisu Sektor Publiczny 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Radoslav

Radoslav

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 20 październik 2016 - 10:11

Co sądzicie o lotnisku w Modlinie? Powszechna opinia na jego temat nie jest zbyt przychylna. Czy to prawda że jest takie beznadziejne i nie warto z niego latać?

#2 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 21 październik 2016 - 11:01

Myślę, że żadnymi opiniami nie warto się przejmować. Lotnisko jak lotnisko. Sprawnie działa, jest dobrze skomunikowane i obsługuje sporą ilość lotniczych połączeń. Osobiście zrezygnowałabym tylko z dojazdu samochodem na rzecz takiego połączenia, Bo jadąc indywidualnie można się pogubić. 

#3 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 21 październik 2016 - 11:30

Małe, ale czyste i bezpieczne. I dojazd do niego jest dobry. 

#4 Beeing7154

Beeing7154

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 22:55

Czemu nie warto ? W ogóle co jest z nim nie tak ? 

#5 aneta33

aneta33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 11:04

Ale Ryanair wraca na Chopina z tego co czytałam http://www.pgt.pl/ry...otnisko-chopina - z tanich linii zostaje na Modlinie tylko Wizzair? 

#6 Guest_ika

Guest_ika
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 13:07

Czy naprawili juz windy na peronach dworca kolejowego? Z dużym bagażem wchodzenie i schodzenie z kładki nad peronami - porażka!!!

#7 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 14:37

Czy naprawili juz windy na peronach dworca kolejowego? Z dużym bagażem wchodzenie i schodzenie z kładki nad peronami - porażka!!!

Zapraszam na Zachodni w Warszawie, tam w ogóle nie ma wind :/ 

#8 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 08:46

Ja latam zazwyczaj z Okęcia i jestem zadowolony, jest też fajne miejsce parkingowe Park&Fly gdzie można bezpiecznie zostawić nawet na dłuższy czas auto w dobrej cenie. Zapewniają transfer na lotnisko dla całej rodziny w kilka minut i tak samo przy powrocie. Na ten moment nie mam do nich najmniejszych zastrzeżeń i uwag.

#9 Guest_korczak

Guest_korczak
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 14:44

Do Modlina mi nie po drodze, z resztą infrastrukturą Okęciu nie dorównuje. Na wakacje z Chopina z tui enterem z reguły latam, bo tam mam najlepszy dojazd, sklepy, restauracje itp. więc nawet jak trzeba poczekać to człowiek ma się gdzie podziać.

#10 helbro1

helbro1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 12:06

Chyba przy Modlinie powstał niedawno jakiś nowy parking http://www.parking-modlin62.pl czy ktoś już może korzystał ?

#11 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 20:31

Jaki parking polecilibyście mi nieopodal Lotniska Chopina? Sam, skłaniam się do skorzystania z oferty https://www.parking-lotnisko.pl/ gdyż oferuje transfer z i na lotnisko, a na tym bardzo mi zależy. Mimo że znajduje się w niedalekiej odległości, nie chciałbym wzywać taksówki, czy iść na piechotę z tymi tobołami...

#12 Wiśnicki

Wiśnicki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 10:35

Latałem wiele razy z tego lotniska i dla mnie lotnisko jak lotnisko. NIe rózni się od wielu innych lotnisk w Polsce. Nawet nie zwrócilem uwagi na to jak to lotnisko wygląda. 

Problemem jest jedynie transport na nie ponieważ nie jest tak blisko. Jednak jak trzeba i jak bilet jest tani to się dojedzie

#13 trwały

trwały

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 marzec 2018 - 17:26

Dlatego preferuję dojazd własnym samochodem, ewentualnie proszę kogoś żeby mnie podwiózł. O innych alternatywnych sposobach dojazdu na lotnisko w Modlinie przeczytasz w artykule:

http://warszawa.nasz...rt,t,id,tm.html

Jeśli chodzi o sam parking, to za pozostawienie samochodu na jeden dzień płacisz 35 złotych, za dwa dni 45, natomiast parkowanie długoterminowe opłaca się najbardziej 10-14 dni to koszt 110 złotych, każdy kolejny dzień to tylko 5 złotych więcej. 

#14 konopkaa

konopkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 maj 2018 - 07:44

Widzimy się na lotnisku w Radomiu! 

#15 mirq

mirq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 18:14

Dojazd na lotnisko Modlin tylko własnym samochodem. Wybieram sprawdzony parking modlin który ma dobre opinie https://solidparking.plwarto wcześniej zarezerwować termin.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lotnisko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych