Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadek, czy kolizja?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49404 postów

Napisano 15 październik 2016 - 18:43

Różnica w znaczeniu pojęć wypadek i kolizja ma kluczowe znaczenie dla opisu zdarzenia drogowego. Kiedy używamy określenia kolizja, a kiedy wypadek?

Powrót do artykułu: Wypadek, czy kolizja?

#2 Guest_łukasz_pokora

Guest_łukasz_pokora
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 18:43

Też miałem z tym problem. Ostatecznie uznano moją sytuację za kolizję, mimo tego nie uniknąłem na tyle poważnych uszkodzeń samochodu i bylem zmuszony zwrócić się do wypożyczalni o samochód zastępczy. W Panek s.a. pomogli mi z formalnościami więc cały proces minął bez większych nerwów na całe szczęście.

#3 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 19:01

nie ma jak zakamuflowana reklama? słabo...

#4 Guest_Kinia

Guest_Kinia
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 11:26

Jakie konsekwencje i jak rozumieć Jestem sprawca nie zachowała należytej odługości i hamując na czerwonym wjechała w tył auta stając ego przede mną Gość spisał tylko oswiatczenie i spieszył się bardzo Jego samochód tylko przetarty błotnik mój wgnieceń przodu i takie tam Nieważne Stwierdził że nic się nie stalo Następnego dnia udaje się na sor i twierdzi ze bardzo boli głowa i kark Zalecenia wskazanie nosić kołnierz na ok 10 dni gość czym prędzej dopisał treść do oświadczenia następnego dnia . Fakt był taki ze uderzenie z mojej winy Gościu widzę ze próbuje wyłudzić ale jak to może odbić się ma mnie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych