Skocz do zawartości

Zdjęcie

Usługi leasingu w Polsce i w Niemczech, czy bardzo się różnimy?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49366 postów

Napisano 15 październik 2016 - 16:59

Czy rynki leasingu w Polsce i w Niemczech są do siebie zbliżone? Czy może Niemcy mogą wybierać spośród wielu ciekawszych ofert? Czy Polska to już dojrzały rynek usług leasingowych?

Powrót do artykułu: Usługi leasingu w Polsce i w Niemczech, czy bardzo się różnimy?

#2 Guest_Dariek_Stala

Guest_Dariek_Stala
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 16:59

Leasingowaliśmy samochody przez dość długi czas. Oczywiście miało to miejsce tylko w Polsce, nie za granicą i muszę przyznać, że w naszym przypadku nie opłacało nam się to w ogóle. Rozwiązaniem, na którym skorzystaliśmy okazał się natomiast wynajem. Razem z firmą z którą współpracujemy zawodowo, przenieśliśmy się do Panka. Długość umowy ustalana indywidualnie, fachowe podejście i bardzo dobre auta.

#3 Guest_horter

Guest_horter
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 16:05

W Polsce tak naprawdę finansowanie leasingowe jest dostępne dla każdego bez wyjątków. Zobaczcie np. tutaj - leasing24.poznan.pl Widzicie? Negatywny BIK, nowa działalność, strata z działalności, auta stare - wszystko kwestia dopasowania oferty pod klienta i jego parametry. Tak więc nie wierzcie w takie bajki, że w danej sytuacji nie dostaniecie leasingu. Prawie zawsze go dostaniecie - pytanie od kogo.

#4 Guest_Krystian Bednarek

Guest_Krystian Bednarek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 00:49

Volkswagen, Ing, mbank, EFL, BZW BK na rynku jest mnóstwo świetnych rozwiązań szytych pod każdy rodzaj działalności. NIestety one zawsze będą słabsze niż te w Niemczech czy Francji. Obstawiam, że jest to związane z wiedzą i wymaganiami stawianymi przez potencjalnych Kontrahentów.

#5 Guest_Klient VW leasing

Guest_Klient VW leasing
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:03

Szkoda tylko, że VW leasing potrafi wpuścić klienta w maliny na dobrych kilka tysięcy złotych. Wykupiłem auto z leasingu z wysoką wartością końcową. VWleasing wystawił faktury tak (mimo, że jak pytałem to miało to być obojętne) że nie mogłem sobie odliczyć VATu i sprzedając auto byłem "w plecy" na VAT ponad 8 tys. zł. VWleasing nie zyskał na tym nic (pieniądze poszły do US, a nie do nich). Dwie reklamacje, prośby o korekty, propozycje zapłacenia opłat za korekty - nic." Tak wystawiliśmy i nic nie będziemy zmieniać". Czyli otworem do klienta ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych