Skocz do zawartości

Praca jako opiekunka w Niemczech

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:41

Najlepiej szukać ofert na Dobrej Szteli, fajne zarobki i sprawdzone źródło

#62 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 09:19

Również polecam Dobra Sztele, mają tam najlepsze oferty

#63 sylwek_99

sylwek_99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 13:25

Moja żona wyjeżdżała, a pracę znalazła na Dobrej Szteli :) Była bardzo zadowolona :) 

#64 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 342 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 15:13

Tutaj: http://firmatoty.pl/forum/promedica24poczytajcie sobie o takich ofertach wyjazdów za granicę. Ogólnie to całkiem opłacalna praca jak ktoś szuka dorywczego zajecia na 2-3 miesiące, bo tyle zazwyczaj trwają maksymalnie takie wyjazdy. Są też oczywiście krótsze. 

#65 Guest_Paja

Guest_Paja
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 23:36

Ja byłam kilka razy na takim zleceniu z ofert na stronie dobrej szteli, można znaleźć tam pracę gdzie zarobisz nawet 7000 zł miesięcznie

#66 madzia001

madzia001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 16:17

Tak się składa, że pracowałam jako opiekunka kilka lat :) Osobom zainteresowanym polecam https://avoria.com.p...-dla-opiekunek/. Współpracowałam z kilkoma agencjami, ale odkąd trafiłam na Avorię wiedziałam, że nie znajdę już tak pomocnych osób i tak dobrych warunków współpracy :)

#67 Guest_Aurora

Guest_Aurora
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 20:49

Dobra sztela ma wiele fajnych ofert i wysokie stawki, bardzo serdecznie polecam

#68 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 21:09

Dobra sztela jest niezawodna, już nie raz wyjechałam znajdując ofertę na ich stronie, można sporo zarobić, a wszystko jest profesjonalnie zorganizowane

#69 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 21:16

Mi się udało znaleźć pracę opiekunki w Polsce :) Napisałam na https://ogloszenia.n...ategoria/praca/ogłoszenie o tym, że szukam pracy i pracodawca sam się do mnie odezwał! Dobrze, że są takie portale z ogłoszeniami, na których można znaleźć pracę. Mi się udało i jestem pewna, że wielu z Was też w końcu znajdzie wymarzoną pracę :) 

#70 Guest_Anka.opiekunka

Guest_Anka.opiekunka
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 22:10

Witajcie, ja do pracy jako opiekunka jeżdżę z agencją Schwester Pflege, moim zdaniem jest to naprawdę rzetelna firma, a już trochę mam doświadczeń na swoim koncie, więc wiem, komu warto ufać a komu niekoniecznie. Babeczki z tej agencji są konkretne, nie koloryzują ofert, tylko mówią jak jest. Ja sie pracy nie boję, ale nie lubię jak się mnie nabija w butelkę, a w innych agencjach parę razy się przejechałam, jak informacje się nie pokrywały z rzeczywistością. Dlatego teraz cenię sobie taką współpracę, gdzie mam czarno na białym powiedziane, co wchodzi w moje obowiązki i uczciwie za to zarabiam. Super, że są jeszcze godne zaufania firmy i każdemu życzę takiej współpracy.  

#71 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 20:12

Polecam Ci zajrzeć na Dobrą Sztelę. Ciotka znalazła tam sprawdzoną robotę, bez niemiłych niespodzianek. Mają dosyć wybiórcze te oferty ii bardzo atrakcyjne.

#72 Guest_Oliwia

Guest_Oliwia
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 21:37

Pracuję parę lat, jeśli masz jakieś pytania to śmiało pisz! Polecam Ci serwis Dobra Sztela. Na stronie znajdziesz już coś dla siebie na pewno. Ja sama znalazłam pracę dosyć szybko i jestem zadowolona z dokonanego wyboru.

#73 Guest_grace711

Guest_grace711
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 18:59

Ja jeżdżę ostatnio tylko ze Schwester Pflege, nie mam ochoty przeglądać ofert z różnych agencji bo mi zależy na stałej współpracy nie lubię skakaś z kwiatka na kwiatek. A tu mam dobre warunki finansowe i przede wszystkim firma jest rzetelna i ich słowo coś znaczy. 

#74 madzia001

madzia001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 17:07

Pracowałam jako opiekuna osób starszych w Niemczech około 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Zarabiałam około 1600 €, a w okresie świątecznym dostałam liczne premie :) Po raz pierwszy pojechałam za pośrednictwem Avori i tak już została przez te 7 lat. Pieniążki odłożyłam na tyle, że mogłam kupić swoje mieszkanie w Polsce. 

#75 Guest_Marylka49

Guest_Marylka49
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:41

O Schwester Pflege słyszałam od koleżanki bardzo dobre opinie i też w internecie mają super recenzje. Z tego co koleżanka mi mówiła, to mają uczciwe stawki i są po prostu uczciwi w informowaniu o stanie zdrowia. Dla mnie to jest b. ważne, bo niektórych rzecz przy pdp robić nie mogę tak że niespodzianki niemile są przeze mnie widziane. Po świętach trzeba będzie znów jechać, to się do nich odezwę, bo moja obecna agencja niestety czasem leci sobie w kulki. 

#76 Guest_PaniMagda

Guest_PaniMagda
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 07:06

Jestem obecnie opiekunką w Laxo care. Długo się zastanawiałam nad wyjazdem aż w końcu podjęłam decyzję, że pojadę i tak już 2 rok jestem w Niemczech. Rodzina przywykła, że mnie nie ma. Kasa jest z tego dobra. Będę zostawała na święta.. dobry bonus z tego jest więc z mężem podjęłam decyzję, że wrócę dopiero w maju.

#77 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 07:54

Jestem obecnie opiekunką w Laxo care. Długo się zastanawiałam nad wyjazdem aż w końcu podjęłam decyzję, że pojadę i tak już 2 rok jestem w Niemczech. Rodzina przywykła, że mnie nie ma. Kasa jest z tego dobra. Będę zostawała na święta.. dobry bonus z tego jest więc z mężem podjęłam decyzję, że wrócę dopiero w maju.

No i kuźwa co mnie i innych to obchodzi?
Nie chciało ci się uczyć, to teraz jeździsz wysługiwać się tym co nas gnębili, wolisz d*py wycierać starym Niemcom niż święta i nie tylko spędzać z rodziną? Twoja sprawa.
Albo ty jesteś podła, albo twoja rodzina, że nie chcecie być razem.

#78 Guest_PaniMagda

Guest_PaniMagda
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 07:48

No i kuźwa co mnie i innych to obchodzi?
Nie chciało ci się uczyć, to teraz jeździsz wysługiwać się tym co nas gnębili, wolisz d*py wycierać starym Niemcom niż święta i nie tylko spędzać z rodziną? Twoja sprawa.
Albo ty jesteś podła, albo twoja rodzina, że nie chcecie być razem.

Po jeden to grzeczniej proszę. Temat jest o opiekunkach, więc mówię o swoich odczuciach, także osoby, które są w temacie to interesuje nie wiem co Ty w takim razie tu robisz, oczerniać innych chcesz ? I tu się mylisz, bo jestem po studiach pielęgniarskich. A że lepiej płacą w Niemczech to się na tą pracę zdecydowałam i na wyjazd. Nie czuję się z tym źle, wręcz przeciwnie mieszkam u dobrych ludzi, piniądze się zgadzają... Ty pewnie pracujesz na budowie i się wywyższasz. Trochę przykre. A od mojej rodziny to również proszę z daleka. Chyba nie rozumiesz, że inni potrafią być wyrozumiali.. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych