Skocz do zawartości

Odszkodowanie

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 16:48

Odszkodowanie za operacje

#2 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 17:09

Witam. Mam pewien problem i nie mam pojecia jak sie za to zabrac. Otoz w lutym tego roku mialam operacje zeza (jezeli oczywiscie to byla trafna diagnoza pani doktor). Zaczelo zeyczajnie uciekac mi oko , bylam z tym u wielu okulistow i lazdy z nich mial inna teorie wiec dostalam sie do specjalisty ktory stwierdzil ze jest to zez rozbiezny. Nie chcialam dluzej czekac az bd gorzej i posyanowilam zaplacic za operacje (niestety moj koszmar zaczal sie w momencie podjecia tej decyzji). Po operacji okazalo sie ze jest jeszcze gorzej , mam wiekszego zeza i podwojne widzenie ktorego wczesniej nie bylo , pani doktor stwierdzila ze jest wszystko w porzadku ale wlasnie nie jest. Wszyscy zauwazyli ze gorzej wygladam. Chce domagac sie odszkodwania gdyz moje widzenie jest coraz gorsze a do tego popadlam w depresje. Wspomne jeszcze ze wczesniej mialam stwierdzony astygmatyzm a pani doktor tego nie zweryfikowala. Co mam robic ? Jak mam sie zabrac za ta sprawe?

#3 Kancelarie Radców Prawnych

Kancelarie Radców Prawnych

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 październik 2016 - 20:12

trzeba najpierw wystąpić o udostępnienie dokumentacji medycznej do podmiotu, który robił operację (szpital?), zebrać wszsytkie dokumenty dotyczące leczenia, w tym koszty kosultacji, ewentualnego leczenia lub konsultacji po operacji; oraz koszty leczenia depresji, jeśli wystąpiła i była leczona. a na końcu pójść z tym do dobrego prawnika. zapraszam na www.kancelaria-kazimierzowska.pl

#4 Guest_Senekkla

Guest_Senekkla
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 12:34

Moja babcia też ubiegała się o odszkodowanie, sparwa była skomplikowana i babcia ani nikt z naszej rodziny nie mieliśmy dokładnej wiedzy jak się o to ubiegać, więc znaleźliśmy prawnika z kancelarii wss i on nam pomógł. Koszty nie są wielkie w porównaniu do tego co można uzyskaćsmile.png

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 12:07

W takim przypadku naprawdę ciężko jest sobie poradzić samodzielnie i moim zdaniem warto już pójść w kierunku wsparcia od kancelarii odszkodowawczej. W naszym przypadku świetnie sprawdziła się Auxilia, która wyróżnia się profesjonalnym podejściem od samego początku, mają prawników którzy doskonale znają prawo w przypadku dochodzenia takich odszkodowań i są w stanie pomóc w wielu dodatkowych aspektach jak np. opłacenie leczenia, sprawy sądowej, czy odnalezieniu odpowiednich dowodów. Polecam zajrzeć na ich stronę internetową, bo tam znajdziesz dokładne informacje o ich działaniu oraz co ważne potwierdzenie doświadczenia. Nam się udało w pełni uzyskać to co nam się należało, także jestem bardzo zadowolony :)

#6 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 11:06

W przypadku odszkodowania w mojej rodzinie kwestią tą zajęła się kancelaria adwokacka pani Magdaleny Rduch z Pawłowic. To bardzo skuteczna, solidna pani adwokat, dzięki niej sprawa zakończyła się z pomyślnym dla nas skutkiem. Po szczegóły odsyłam do fachowców, nie ma co pisać na stronie, adwokat najlepiej odpowie na wszelkie pytania. 

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 21:15

hey. Szukam dobrego prawnika... zna ktoś piotrbanczyk.pl? Jakie macie zdanie?

#8 Guest_kalina

Guest_kalina
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 17:04

Pewnie gdybym nie zdecydowałam się na pomoc adwokata Cejrowskiego cała sprawa ciągnęłaby się dłużej. Na szczęście trafiłam na doświadczonego adwokata, który obsługiwał nie jedną taką sprawę. Grunt to fachowa pomoc. 

#9 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 19:38

Pewnie gdybym nie zdecydowałam się na pomoc adwokata Cejrowskiego cała sprawa ciągnęłaby się dłużej. Na szczęście trafiłam na doświadczonego adwokata, który obsługiwał nie jedną taką sprawę. Grunt to fachowa pomoc. 

Raczej wątpię skoro ciągle tu jest reklama tej kancelarii, chyba ma mało klientów...

#10 XYZ26

XYZ26

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:04

Hahahaha

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych