Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak hodować karpie koi w oczku wodnym?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102484 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:14

Hodowla karpi koi jest nieco wymagająca, ale również bardzo wciągająca. Pięknie prezentujące się duże ryby w stawie, to ozdoba każdego ogrodu. Jaką temperaturę wody preferują karpie koi? Dlaczego odpowiednia filtracja zbiornika dla ryb jest taka ważna? Co jeszcze jest istotne zakładając hodowlę karpi koi?

Powrót do artykułu: Jak hodować karpie koi w oczku wodnym?

#2 Guest_Koi

Guest_Koi
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:14

Nie stosuje żadnych filtrów w stawie naturalnym i karpie koi mają się bardzo dobrze. Niektóre okazy mają ponad 60 cm, więc pisanie o tym że muszą mieć idealnie czystą wodę jest bzdurą kompletną. Wystarczy wejść na youtube i zobaczyć na filmikach w jakich warunkach żyją duże okazy na farmach w Japoni.

#3 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 09:50

Hodowla KOI nie jest taka trudna jak się wielu osobom wydaje. Oczywiście im lepsze warunki im zapewnimy i zapoznamy się z ich wymaganiami tym lepiej dla tej pięknej i szlachetnej ryby. Zapraszam czytelników tego artykułu na stronę Podwodne Królestwo gdzie można zapoznać się bliżej z KOI. Pozdrawiam

#4 Guest_Akwarystyka moja pasja

Guest_Akwarystyka moja pasja
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 17:06

dzień dobry, przybyłem na to forum, ponieważ chcę zapytać czy mogę hodować karpie koi w zbiorniku o głębokości 180cm i 20/30 tys litrów za odpowiedzi z góry dziękuję

#5 Guest_Rena

Guest_Rena
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 16:49

Ratujcie kupiłam dom wraz z rybami koi ale one mi umierają aż źal patrzeć i nie wiem od czego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych