Skocz do zawartości

wykonanie usługi - Stolarz nie chce oddać pieniędzy

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Marietta

Guest_Marietta
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 19:34

Witam

Sprawa wyglada nastepująco:

Zamówiłam u stolarza dwie szafki. Tzn słownie określiliśmy jak to ma wyglądać (układ/budowa, cena etc). Wszystko wyglądało pięknie dopóki nie doszło do momentu  ich zamontowania. Z racji że byłam w pracy nie mogłam nadzorować jego pracy, natomiast mąż był w domu i miał mu na koniec pracy zapłacić. Jak się później okazało, szafki nie zgadzały się z moim zamówieniem tzn miały inne wymiary i inny układ drzwiczek. Po krótkiej rozmowie/sprzeczce ze stolarzem poprosiłam o zwrot pieniędzy a on stwierdził że odda mi tylko część ponieważ poniósł on koszty zamówienia towaru i że to jest moja wina. Dodam że posiadam paragon na zamówione meble oraz kawałek jednej z szafek ponieważ rozebrał ją i zabrał drugą. Mąż chce oddać sprawę do sądu ale ja nie wiem czy to coś da.

Proszę o pomoc

#2 teflonowa

teflonowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 14:24

Jeśli faktycznie miały zupełnie inne wymiary , to stolarz nie wywiązał się z umowy i nieprawidłowo wykonał usługę. kiedy te pieniądze zostały mu zapłacone, przed zamontowaniem? Ja bym powiedziała, że zupełnie inne wymiary miały byc, postraszyła Rzecznikiem. A macie rozpiskę albo projekt tych szafek wraz z wymiarami?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych