Skocz do zawartości

PayTrade

Paytradebizens oszustwo naciąganie dochód pasywny sawa oszczędzanie

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Luke

Guest_Luke
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 09:16

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy coś w temacie Paytrade wiadomo, jak tam te dochody pasywne czy coś wypłacają? Jak coś to ile? Czy w ogóle to działa? Widziałem że cały czas nową wizje klubu chcą przedstawiać?

Czy ktoś został oszukany? Czy ma ktoś jakieś opinie itp itd? 

#2 Guest_Gregory

Guest_Gregory
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 07:39

Oszukanych jest masa. Dziwi mnie to, że ludzie tak szybko odpiszczaja. Nie sadziłem, że pay trade bedzie dalej probowal cos robic. Bezczelnosc ludzka nie zna granic. Miałem "przyjemnosc" wziąśc udział w webdinarze prowadzonym przez pana Ł.S. Pan Ł.S. wszytsko bardzo pięknie przedstawia ale na samym początku zaczynają się rzeczy nie zgadzać. Pierwsze uwiarygodnienie klubu. Pay Trade nie zrzeszał nigdy 3000 klubowiczów, a w tej chwili wszyscy ewoluowali do miana przedsiębiorców. Działanie w kiklunastu krajach to tez wałkowane juz wczeniej nadużycie. Pay Trade działał w Polsce troszke próbowal w UK z małym skutkiem i tyle. Typowa piramida finansowa ubrana w klub biznesowy, gdzie za zakup pakitu/karty klubwej masz niby róże korzyści no i franczyza smile.png czyli wchodzimy w sedno zabawy. Franczyza czyli bawimy sie w mlm i zyjemy tak na prawde z pakietów, którzy wykupia zwerbowani. Jak juz pokazała to wczesniejsz sytuacja to sie nie uda. Pay Trade nie oferuje nic wiecej czego nie mozna by samemu znaleźc na rynku. Znaleźć i to taniej. Bajki prezesa czy tam bylego prezesa o super ofertach z zakresu ochrony ubezpieczeniowej, z zakresu finansów i bezpieczenstwa prawnego juz byly. Dzis w dobie niskich marz na tego typu usługach nie widze prowizji dla klubu na takich poziomie zeby mozna bylo klub utzrymac. Dla mnie szkoda nerwów i czasu i swojego nazwiska. 

Co do zwrotów popytaj sie tych co maja wykupine pakiety. Klub nie płaci a jak juz zapłaci to jakis syf 

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 17:00

jest na tym forum post pay trade international club lcc gdzie temat obszerniej jest poruszony 

#4 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 19:15

Mnie temat bardzo zaciekawil. Daje kilka możliwości zarabiania. Kupując pakiet kupujesz franczyze. Zapraszam na co wtorkowy webdinar gdzie prowadzi go prawdziwy wizjoner. Niesluchajcie ludzi ktorzy nic w życiu nie osiągnęli a wszystko wiedza lepiej wstawie w poniedziałek link do webdinaru. Pozdrawiam

#5 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:15

Niesamowite miejsce i niesamowicie dużo Energi. A z ludźmi można konie kraść.

#6 Guest_Aleksander

Guest_Aleksander
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 08:20

„Energetyczna Grupa Zakupowa PAY TRADE”

Cel:

Zapewnienie Klientom Kancelarii PAY TRADE INTERNATIONAL CLUB LLC

możliwie nalepszych warunków zakupu energii elektrycznej i gazu ziemnego.

Dla Kogo? 

Małe i średnie przedsiębiorstwa z całej Polski oraz Klienci Indywidualni! 

Oczekiwane wyniki:

Obniżenie marży przy zamówieniu znacznego wolumenu energii

oraz obniżenie ceny końcowej dla odbiorcy energii. 

Zainteresowany? Kancelaria daje mase innych możliwości !!!

W celu kontaktu napisz maila:

poznajpaytrade@wp.pl

Pozdrawiam

Aleksander

#7 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 10:18

Przestrzegam przed tą firmą!

To piramida finansowa zarejestrowana zagranicą aby Ci co wpłacili nie mieli żadnych możliwości odzyskania pieniędzy.

Więcej pod linkiem:

www.pay-trade-lukasz-sawa-piramida-finansowa-oszustwo.pl

#8 Guest_Dyrektor NadGlobalny

Guest_Dyrektor NadGlobalny
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 10:21

Drogi Międzynarodowy Ekskluzywny Klubie Biznesowy!

Zaczynam się coraz bardziej martwić więc wole spytać u źródła.

Od miesiąca czekam na kolejny Business Lunch aby wykupić jeszcze jeden Pakiet Diament za 30.000 Euro, ponieważ 21425432 porad prawnych z poprzedniego już mi się skończyło. Czy mogę poznać najbliższy termin?

Ponadto wczoraj byłem świadkiem jak w Wyoming Pan Łukasz Sawa i Piotr Karkoszka wywożą siedzibę Pay Trade z pola namiotowego i chciałbym dopytać czy Klub zmienia siedzibę czy też jest coś poważniejszego na rzeczy?

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 19:16

Jeszcze to żyje?! Jeśli tak, to przerażajace jest jak wielu łośków karmiących tego typu chore twory jest wśród nas. Bodajże w 2012 byłem na 'business lunchu' i nie sądziłem, że utrzyma się to dłużej niż rok... wyrazy współczucia dla tych, którzy się nabrali!

#10 Guest_Tomm33

Guest_Tomm33
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 15:44

Jak tam wyglada przebieg sprawy? Słyszałem ze ŁS się porządnie sfajdał jak prokuratura zainteresowała sie mocniej jego 'działalnością biznesową'.

Z całym szacunkiem ale to był biznes robiony przez mirków dla mirków, jedni i drudzy większych pieniędzy raczej w życiu nie potrafią zrobić a ich umiejętności krytycznego myślenia są wątpliwe.

Jak można z prostą twarzą kupić porady prawne i pakiety medyczne kiedy na rynku te są warte pareset zł on demand, kiedy Ci pasuje a nie wiązać się z jakimś mlm stworzonym przez miernote która nie miała żadnej poważnej firmy??! Mam nadzieje ze lekcja wyjdzie na dobre, że zrozumiecie ze byle jaka wyżerka z bufetem do którego sami musiecie ganiać (i za która sami mirki płaciliście!) to żaden luksus ale granie na waszych aspiracjach, tego że w domu ziemniaki z masłem a tam hotel 4 gwiazdki i high life i lexusy (które dealer wypożyczył auta na 2 dni bo się nie sprzedają).

#11 Guest_kali nie miec nic

Guest_kali nie miec nic
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 15:40

jest update, nikt nic nie odzyska pieniądze się rozpłyneły..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Paytradebizens, oszustwo, naciąganie, dochód pasywny, sawa, oszczędzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych