Skocz do zawartości

Odkup szkody majątkowej

odszkodowania ubezpieczenia odkup

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 13:18

Hej, szukam firmy kupującej szkody majątkowe. Ktoś już sprzedawał coś takiego? Jak to wygląda?

#2 Guest_Filip.K

Guest_Filip.K
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 07:56

A to szkoda komunikacyjna czy jakaś inna? Ja pół roku temu sprzedałem swoją szkodę Salvum. Ale to chodziło o uszkodzony w wypadku samochód. Rzecz jasna nie z mojej winy.

#3 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:26

Nie, chodzi o kradzież.

#4 Guest_Filip.K

Guest_Filip.K
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 20:51

Tego Ci nie powiem. Zadzwoń, zapytaj. Z tego co pamiętam skupują różne szkody. A dwa pomagają tez na inne sposoby, np. reprezentują w sądzie.

#5 Guest_Ghost4

Guest_Ghost4
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 10:06

Miałem z nimi styczność przy okazji zaniżonego po wypadku odszkodowania. Wybrałem akurat drogę sądową i wygraliśmy :-) A dwa, zadbali o załatwienie mi samochodu zastępczego z OC sprawcy. Nic nie musiałem robić poza dostarczeniem dokumentów.

#6 Guest_MiiRek

Guest_MiiRek
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 10:59

Sama kwestia odsprzedaży jest prosta. Tez z niej korzystałem. Jeśli w ogóle nie chcesz się martwić co dalej, sprzedaj szkodę od razu. Jeśli najpierw próbujesz w TU, a potem się okaże że odszkodowanie zaniżyli, możesz wtedy odsprzedać. Rynek daje dziś całe mnóstwo możliwości. A przepisy mocno ukróciły działania TU i są po stronie poszkodowanych.

#7 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 13:15

Popatrzyłem na ich stronę. Faktycznie, mają tez szkody majątkowe. Nie wiem tylko czy w tym temacie oferują wyłącznie reprezentowanie w sądzie czy też odkup. Bo ja na boksowanie się z TU w sądach chyba siły nie mam.

#8 Guest_Filip.K

Guest_Filip.K
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 07:48

Oni specjalizują się w odkupie, więc pewnie beda mieli i taką opcje. Co do opcji sad – odkup. Zgadzam się całkowicie. Procesy to dla ludzi, którzy nie mają co z czasem robić. Odkup nie zabiera czasu, nie wymaga żadnej kasy z twojej strony. A przy okazji możesz choć odrobinę utrzeć nosa TU.

#9 Guest_ZadowolonyJan

Guest_ZadowolonyJan
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 09:10

Nie zawsze sąd wiąże się z angażowaniem środków. Ja akurat w Salvum wybrałem opcje likwidacji szkody drogą sadowa, ale bez wkładu własnego.

#10 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 11:48

A to jest w ogóle takie coś?

#11 Guest_ZadowolonyJan

Guest_ZadowolonyJan
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 14:27

Jest jest. Oczywiście, w tej sytuacji, gdy nic nie ryzykujesz, nie dostajesz tez maksymalnej kwoty. Ale można całkiem nieźle na tym wyjść.

#12 Guest_Antek.P

Guest_Antek.P
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 09:46

Cześć. A możecie powiedzieć coś więcej jak wygląda ta reprezentacja w sądzie bez wkładu własnego? Nawet nie wiedziałem że jest coś takiego…

#13 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 28 luty 2017 - 12:08

Europejskie Centrum Odszkodowań zajmuje się takimi sprawami. Warto sobie poczytać opinie o EuCO , bo wtedy wiemy, że mamy do czynienia z profesjonalna firmą.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odszkodowania, ubezpieczenia, odkup

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych