Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam prezentu dla żony

105 odpowiedzi w tym temacie

#41 lukaszlukasz

lukaszlukasz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 16:00

Ja zazwyczaj kupuję jakąś błyskotkę i żonie to wystarcza - potrafię trafić w jej gusta.

#42 Drinnik

Drinnik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 23:04

Wszystko zależy od tego czym się interesuje...

#43 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 15:49

A może fotokalendarz albo fotoksiążka ? Moim zdaniem zawsze nie liczy się cena, ale gest. Poza tym warto inwestować w oryginalne upominki. Trzeba od czasu do czasu pozytywnie zaskoczyć swoją żonę. Tutaj http://www.foto.wp.pl można złożyć zamówienie.

#44 Farer42

Farer42

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 22:34

Ja ostatnio żonie kupiłem zegarek :) Akurat szukała czegoś nowego, więc była dość zadowolona :) Tutaj można sobie sprawdzić różne zegarki Adriatica :)

Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie, którzy wszystko widzieli.

#45 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 09:19

Coś z Prezent Marzeń. Może jakiś kurs tańca na róże, ewentualnie coś związanego z relaksem i odpoczynkiem, jakieś spa. Naprawdę prezentów można znaleźć całe mnóstwo, pomysły tak naprawdę zależą od danej osoby, a pod każdego można coś sensownego dopasować. Trzeba to tylko robić z głową.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#46 arturo20

arturo20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:30

A może by tak kupić voucher na wczasy jako prezent ? Szukacie bardzo dobrego hotelu w Polsce i sami nie wiecie który będzie dla was najlepszy jako prezent ? Jeśli tak, to koniecznie zobaczcie na hotele łódź bardzo dobra oferta hotelu w Łodzi który zapewni wam wysoki komfort obsługi, miła atmosferę i spokojny wypoczynek !

#47 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 06 luty 2017 - 17:24

sama bez męża na te wczasy ma jechać? Prezent ciekawy, ale wizyta w miejscowym SPA lepsza opcja.

#48 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 07 luty 2017 - 10:07

Wszystko zależy od tego co ona lubi i czym sie interesuje.

#49 versia90

versia90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 luty 2017 - 18:47

Zależy czym się żona interesuje.

Ludzie małoduszni zawsze usiłują pomniejszyć innych...

#50 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 18 luty 2017 - 21:13

Jeśli szukasz prezentu dla żony to polecam buty adidas zx flux damskie

#51 Guest_Baśka O

Guest_Baśka O
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 08:42

Lubię dostawać praktyczne prezenty i mam już jeden upatrzony w sklepie kuchnianawidelcu.pl maja takie deski z łupków do serwowania dań, coś takiego jak w tym programie Master Chef. Muszę teraz tylko obmyślić jak podpowiedzieć mężowi aby kupił mi taką deskę na urodziny.

#52 Klasowa

Klasowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 17:44

Dobrze byłoby, gdyby ta niespodzianka dla żony była czymś wyjątkowym. W sytuacji, kiedy nie masz zupełnie pomysłu, zawsze możesz zaczerpnąć wiedzy z darmowych poradników dostępnych w sieci. W wielu z nich znajdziesz ciekawe propozycje, które są warte rozważenia. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, by sam upominek też zamówić przez internet. W ten sposób oszczędzisz sporo czasu oraz pieniędzy, gdyż sklepy w sieci są znacznie tańsze od tych w galeriach handlowych.

#53 Guest_rogalka

Guest_rogalka
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 18:07

Zaszalej i kup jej braster. To jest świetne urządzenie do samobadania piersi. Każda kobieta powinna co miesiąc piersi badać, a on jej ułatwi sprawę, będzie miała pewność, że wszystko jest dobrze. Ty będziesz zadowolony i żona zadowolona.

#54 fraczek14

fraczek14

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 18:26

Popieram w 100% poprzednika. Nic dodać, nic ująć :)

Czuję się jak Alicja w Krainie Czarów. Może Lewis Carroll też brał narkotyki?

#55 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 10:16

A ja bardziej bym się ucieszyła z porządnej prostownicy, jakiejś z jonizacją zeby nie niszczyła włosów, np takiego babylissa , który się nagrzewa w sekundę

#56 Guest_rakoczy

Guest_rakoczy
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 14:46

ja tam kupiłem mojej aparat cyfrowy sony RX100. Bardzo małe, wygodne w użyciu urzadzenie 

#57 Guest_lolo

Guest_lolo
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 14:54

no dobra ale zamiast sonego, nie prościej było kupić jakiegoś tańszego nikona?

#58 Pazer

Pazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 11:00

Jesli ci zalezy na takiej pół amatorskiej fotografii to soniacz wystarczy, zwlaszcza ze ta seria ma super czułą matryce i łapie ostrość w ułamku sekundy. Polecam sprawdzić jakieś recenzje etc. http://opiniertvagd....zaskakuje-sony/

#59 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 10:19

Ja swojej żonce ostatnio kupiłem dwie koszulki nocne tutaj https://ekskluzywna....koszulki-halki
Nie ukrywam że wybierałem takie które mi się podobają hehe, ale była zadowolona z tego oryginalnego prezentu.

#60 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 11:14

Miałam w lutym urodziny i mąż kupił mi gofrownicę dezala w sumie to był bardziej dla niego prezent, bo on przepada za słodkim, ale też korzystam z tego sprzętu tylko ja za to bardziej wolę wytrawne gofry niż słodkie. Robię sobie je zwykle na śniadanie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych