Skocz do zawartości

Zdjęcie

Coaching

wróć do serwisu Kadry 29 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 08:17

Czy kto z was korzystał z szkolenia z coachingu? Czego można się spodziewać na takim szkoleniu? Czy ktoś tutaj ma może doświadczenia w tym zakresie?

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 12:02

Bardzo przydatne jest takie szkolenie.

#3 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 12:29

Również korzystałam swego czasu z Coachingu i potwierdzam, że jest to bardzo przydatne. Potwierdzam też, że szkolenia zawodowe dają bardzo wiele i warto zawsze inwestować w siebie, dla własnego rozwoju. Sama niebawem planuję zapisać się na takie szkolenie, gdyż myślę, że bardzo mi się ono przyda w mym (bądź co bądź młodym jeszcze:P) zawodowym życiu :)

#4 Romieritieszka

Romieritieszka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 11:24

Podczas studiowania miałem okazję przez chwilę "pobawić się" w coacha i przyznam szczerzę, że cała ta wizja jednak ostatecznie mnie nie przekonała. Jestem w stanie zrozumieć, że ludziom może się to przydać jednak trzeba pamiętać, że potrafi to być bardzo czasochłonne i nie zawsze da efekt. Wszystko tak naprawdę zależy od postawy naszej(czyli klienta coacha). Z jednej strony polecam to spróbować ale z drugiej jako osoba, która miała okazję być coachem to odradzam ;)

system crm - system dla firm

#5 Guest_Andzela

Guest_Andzela
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 08:29

Szkolenia są dobre ale dadzą ci ogólną wiedzę, a jak pojdziesz do coacha dostaniesz rozwiązanie od ręki, dobrze tylko, zeby taki coach był też psychologiem. Ja byłam u Ewy Guzowskiej, która własnie jest i coachem i psychologiem dzięki czemu łączy dobrze te dwa obszary i jeszcze łatwiej pomaga rozwiązywać problemy

#6 Guest_Celinka999

Guest_Celinka999
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 11:09

Dużo lepszy jest coaching indywidualny a jeszcze lepsza jest sesja z psychologiem botu trzeba połączyć wiedzę psychologiczną z rozwojem osobistym wtedy mamy idealną mieszanke wiedzy i doświadczenia, ja jak koleżanka wyżej polecam Ewę Guzowską znakomitą psycholog/coach która idealnie wsłucha sie w twoje problemy i znajdzie rozwiązanie.

#7 Guest_AleksandrM

Guest_AleksandrM
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 21:28

Korzystałem z wielu szkoleń, to niewiele daje, są tam ogólne tematy przypisane do ogólnych przypadków. Najlepiej isć do coacha osobiście, ja byłem u Ewy Guzowskiej która jest też psychologiem. Świetnie pomogła rozwinąć mi się osobiście, duchowo, jak i przy okazji pomogła rozwiązać problemy psychiki.

#8 Guest_AlberEin

Guest_AlberEin
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 21:47

Szkolenia coachingowe owszem są skuteczne ale w ograniczonym zakresie ja wole pojsc do psychologa/coacha który posiada gruntowną wiedzę, byłem juz u wielu ale dopiero u Ewy Guzowskiej rozwinąłem swoją osobowośc i poznałem siebie dogłębnie także każdemu polecam.

#9 Guest_Franio

Guest_Franio
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 08:17

Dobry coach to skarb reszta to szarlatany, warto tez isc do coacha z praktyką psychologiczną a nie do jakiegoś majka co tylko bluzga. Ja bywam u Ewy Guzowskiej psycholog/coach z Warszawy i cenie sobie jej wiedze i zaangazowanie w rozwiązywanie problemu, polecam jak ktos szuka dobrego coacha.

#10 Aviator1

Aviator1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 15:43

Nie cierpię coachingu. Lanie wody i tyle.

Starzy ludzie ponoszą winę, jeśli zapomną jak to jest, kiedy jest się młodym

#11 phlxxph

phlxxph

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 grudzień 2016 - 13:37

Z tym laniem wody to zależy od osoby. Mnie coaching też irytuje, ale znam osoby, które są ogromnymi zwolennikami, chodzą na szkolenia i czytają książki o coachingu. Ja dla własnego dobrego samopoczucia wolę omijać coaching szerokim łukiem

#12 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 918 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 13:44

Cały ten coaching to dla mnie pic na wodę.

#13 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 13:37

Cały ten coaching to dla mnie pic na wodę.

Powiem Ci,że bardzo dużo zależy od tego kto ten coaching prowadzi. Niestety ale jest wielu domorosłych trenerów bez doświadczenia, którzy psują całą branżę. Niektóre osoby zapisują się na coaching do ludzi, którzy nie mają wykształcenia w tym zakresie i potem narzekają,ze niczego się tam nie nauczyli.

Coaching to bardzo rozwijająca sprawa Pozwala ogarnąć zycie zawodowe i osobiste. Nauczyć wyznaczania celów. Powinien być jednak prowadzony przez osobę z kwalifikacjami i po studiach. Ze swojej strony polecam Strefę Myśli: http://strefamysli.pl/coaching/Coaching w Warszawie jest tam prowadzony przez psychologów. 

#14 Guest_Marta33

Guest_Marta33
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 13:26

Ja też się zastanawiam nad udziałem w indywidualnych sesjach coachingu, w Łodzi działa www.rodaaldona.com i myślę nad tym.... ktoś korzystał? Warto?

#15 Guest_miki757

Guest_miki757
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 09:39

Dobrze jest prowadzony blog alivebetter.pl. Jeśli chodzi o motywację, rozwój zawodowy i tego typu tematykę, to myślę, że warto poczytać. Nie ma tutaj takiej agresywnej, namolnej reklamy, ale jest dużo doświadczeń z życia samego autora, który swoją drogą jest ciekawą postacią. Mimo młodego wieku sporo przeżył, dużo podróżuje, pracuje przy dość oryginalnych projektach i między innymi tym się dzieli na blogu.

#16 krystian23

krystian23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 czerwiec 2017 - 13:12

Moim zdaniem szkolenia jak najbardziej dużo dają, ale tylko wtedy jeśli po szkoleniu dalej w tym kierunku się rozwijamy, kształcimy i testujemy wiedzę ze szkolenia. Bo jeśli wrócimy do domu i nic dalej z tym nie zrobimy, to chociaż na koncie naszym będziemy mieć masę szkoleń to nic to nie da.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 16:04

Ja uważam, że coaching jest rewelacyjny i każdy kto chce nad sobą popracować powinien się tym zainteresować. Jeśli chodzi o  coaching w Łodzi to polecam rodaaldona.com

#18 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 10:07

Chyba nie ma nic bardziej idiotycznego od szkoleń z tego zakresu. Ktoś kto sam niewiele osiągnął, ma mówić mi co powinienem zrobić ze swoim życiem? :D

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#19 zawodbloger

zawodbloger

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 08:56

Tak szkolenie dużo dają, ale też dużo da się wyciągnąć z Internetu. Jeśli np. jest ktoś zainteresowany tematyką blogowania, czyli rozwoju osobistego w sieci to zapraszam na zawodbloger.pl. Praktyczne porady jak prowadzić bloga, jak radzić sobie z aspektami SEO i innymi problemami.

#20 Guest_EdytaJurek

Guest_EdytaJurek
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 12:33

Mi właśnie coach/trener powiedział, żebym zaczęła od zmiany imageu zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i ostyl (np. CV powinno mieć inne kolory, które pasują do mojej osobowości, szybko to zmieniłam z użyciem szybkieCV) - zmiany są od razu widoczne!!! Na lepsze!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych