Skocz do zawartości

Czy wejść w tę franczyzę?

cosimo franczyza plisy sprzedaż plis

wróć do serwisu Moja Firma 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Zuzanna

Guest_Zuzanna
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 10:54

Inwestując 15 tyś mogę założyć własną multiagencję ubezpieczeniową z Cuk i zarabiać na sprzedaży ubezpieczeń. Na początek oferują szkolenia i ciekawe warunki współpracy.

#22 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 18:17

A tak konkretnie, jak wygląda ingerencja ze strony banku w wyborze lokalu? Mam lokal, który moim zdaniem będzie idealny, czy Nest Bank ma jakieś konkretne wymagania w tej kwestii?

Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji: nestbank.pl/wspolpraca

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#23 Guest_albert

Guest_albert
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 18:14

Czy wymagane jest prowadzenie przez mnie działalności gospodarczej, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

#24 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 18:39

Czy wymagane jest prowadzenie przez mnie działalności gospodarczej, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

Szanowny Panie, Nest Bank wymaga, aby przyszły Partner naszej Placówki prowadził działalność gospodarczą. Więcej informacji: nestbank.pl/wspolpraca

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cosimo, franczyza, plisy, sprzedaż plis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy