Skocz do zawartości

Zdjęcie

agencja chce mi wepchnac teksty a inne strony pozycjonuje bez tego!

wróć do serwisu Moja Firma 20 odpowiedzi w tym temacie

#1 zoltonogi

zoltonogi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 15:37

juz mam tego dosc, nikt mi nie chce powiedziec na czym naprawde to pozycjonowanie polega i co sprawia ze strona idzie w gore! nie wiem w ogole komu mam wierzyc w tej kwestii, pewnie sieja ferment dookola specjalnie zeby nikt nie wiedzial o co chodzi! wytlumaczcie mi - po co agencja namawia mnie na zmiane tekstow na strone i prowadzenie bloga? skoro w top 10 na rozne frazy sa strony ktore takich innowacji nie maja?!

#2 wiselka

wiselka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 15:02

sluchaj, jak bys sie znal na pozycjonowaniiu to bys sie nim zajal sam, a ze sie nie znasz - od tego masz agencje. sluchaj ich, w wiekszosci to dobrzy specjalisci. tak w ogole to moze im zadaj to pytanie? moze powod jest na tyle oczywisty ze uznali za zbedne wyjasnianie tego?

#3 SupremumSEO

SupremumSEO

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 15:15

Witaj! Są różne metody pozycjonowania, na pozycję strony strony w wynikach wyszukiwania wplywa mnostwo czynników - jednak tym co liczy się najbardziej jest zawartość strony. Wymiana tekstów na stronie może wiązać się z koniecznością dostosowania ich do standardów SEO. Blog natomiast pozwala na regularne aktualizowanie strony, co też nie jest bez znaczenia dla algorytmu. Wszystko co zaproponowała Ci agencja jest więc jak najbardziej przydatne i konieczne. Inne strony prawdopodobnie były pozycjonowane innymi metodami - np. studio fotograficzne będzie prawdopodobnie pozycjonowane za pomocą tzw. “altów”, chociaż zdarza się, że takie firmy również prowadzą blogi.

Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/

#4 zoltonogi

zoltonogi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 12:09

o ile jest tych czynnikow w koncu? od poczatku mojej wspolrpacy chce wyciagnac od tej firmy co tak naprawde wplywa na pozycje, ale caly czas jestem zbywany!

#5 SupremumSEO

SupremumSEO

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 12:28

Bo to nie jest takie proste jak może się wydawać :) Na pozycję strony wpływa mnóstwo czynników, do tego dochodzą jeszcze nieustanne zmiany w algorytmie Google (a i o jego działaniu nie wiemy dokładnie wszystkiego). Do tego firmy mają też swoje praktyki, o których niekoniecznie chcą głośno mówić, przede wszystkim ze względu na konkurencję. Jak wybrać firmę pozycjonującą możesz poczytać tutaj: https://supremumseo.pl/jak-wybrac-firme-pozycjonujaca-strony-internetowe/ W razie pytań - jestem do dyspozycji!

Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/

#6 zoltonogi

zoltonogi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 08:58

okej dzieki

#7 amster666

amster666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 sierpień 2016 - 10:59

Na czym polega pozycjonowanie stron owiane wieloma tajemnicami?

W pozycjonowaniu najważniejszymi czynnikami jest ciekawa treść i linki z dobrych miejsc.

Czasami nie warto wtrącać sie w działania seo firmy z którą współpracujemy, jeśli nie dadzą rady dziekuje takiej firmie i tyle w temacie.

Chcesz zagłebic troche wiedzy o pozycjonowaniu to poczytaj jakiegoś bloga merytorycznego o seo jak te: 

http://www.semtalk.p...jonowac-strone/

https://seo.zgred.pl/blog

#8 Oktawik

Oktawik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 09:04

Proponuje jednak słuchać wskazówek agencji SEO, blogi są ostatnio często polecane do sklepów internetowych oraz firm które mają strony statyczne. To że konkurencja takich nie ma a jest przed Panem nic nie znaczy, może po prostu oni już tam są od dłuższego czasu, poza tym podał Pan za mało szczegółów. Od siebie proponuje zapoznać się z artykułami tematycznymi na tej stronie, czasami dodają coś o SEO czy e-marketingu.

#9 Nikodem

Nikodem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 14:01

po co agencja namawia mnie na zmiane tekstow na strone i prowadzenie bloga? skoro w top 10 na rozne frazy sa strony ktore takich innowacji nie maja?!

Agencja chce zwiększyć częstotliwość Twojego pojawiania się w internecie, żebyś miał lepsze wyniki wyszukiwania. Ja także radzę posłuchać rad profesjonalistów i się nie denerwować - to przede wszystkim. Zawsze można grzecznie poprosić o wytłumaczenie konsultanta :)

#10 Dominik Jedrzejczak

Dominik Jedrzejczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 21:46

Dzisiaj prawda jest taka, że w pozycjonowanie trzeba zainwestować dużo kasy,  a i tak czasami nie ma klientów. Lepiej stworzyć odpowiednią kampanię i długofalowe prowadzenie biznesu, od razu zainwestować w reklamę PPC np w Google Adwords albo w Facebook Ads.

Jak stworzyć skuteczną reklamę internetową, dzięki której pozyskasz tysiące klientów i zbudujesz  Dochodową Listę Adresową?!

Darmowy Trening:
http://innowacyjnanaukaebiznesu.pl/darmowy-trening-forum-infor

#11 Nikodem

Nikodem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 17:14

Dzisiaj prawda jest taka, że w pozycjonowanie trzeba zainwestować dużo kasy,  a i tak czasami nie ma klientów. Lepiej stworzyć odpowiednią kampanię i długofalowe prowadzenie biznesu, od razu zainwestować w reklamę PPC np w Google Adwords albo w Facebook Ads.

No tak, z tym, że jak się tego też nie potrafi to też dobrze by było zainwestować w kogoś kto wie co robi. 

#12 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 09:39

Jest na rynku wiele agencji interaktywnych np http://greenparrot.pl/. , które zajmują się tematyką seo i sem. I to chyba najrozsądniejsza opcja jest bo samodzielne działania w tym zakresie mogą się kiepsko skończyć. Jeśli ktoś nie ma zaufania do agencji to już jego decyzja.

#13 mizez

mizez

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:54

Ważne żeby treści umieszczanie na stronie / proponowane przez agencje były merytoryczne i wnosiły wartość dodaną. Jeśli ma to być jedynie tekst marketingowy nic nie wnoszący, nie pomagający użytkownikowi to warto rozważyć sens jego umieszczania. Blog z przydatnymi wpisami na na pewno dobry ruch w kierunku dobrego pozycjonowania.

Samo Google na swojej stronie pisze

• Witryna powinna być bogata w przydatne treści, a strony powinny być przejrzyste i dokładne.
  • Pomyśl, jakich słów użyliby użytkownicy, by znaleźć Twoją stronę. Upewnij się, że te słowa znajdują się w treści witryny.

Skuteczna reklama - zwiększ widoczność swojego serwisu z SEMPIRE - pozycjonowanie stron

#14 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 09:03

Google ceni treści na stronie. Nie dziwię się więc temu, że agencja chce Ci "uzupełnić" stronę jeśli coś jest z nią nie tak. Ale jeśli nie ufasz swojej agencji to może lepiej będzie ją po prostu zmienić? Tutaj http://weblogistics....ernetowych-www/  masz namiary na inną, która też zajmuje się pozycjonowaniem. W tym temacie trzeba sobie ufać.

#15 Guest_Daniaa

Guest_Daniaa
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:46

Większość stron, które są na początku, to wielkie i znane firmy. One też są bardzo dobrze pozycjonowane. Dziwi mnie jeżeli ktoś uznaje, że w ogóle pozycjonowania nie potrzebuje. Fakt, że może to się wydawać kolejnym dodatkowym wydatkiem, ale może też przynieść znaczny zysk. Polecam przejrzeć sobie usługi na seofabryka.pl - tam jest opisane i pozycjonowanie, i Adwords. Pozycjonowaniem możemy się zająć na własną rękę, ja jednak polecam firmy, bo to oszczędność czasu. 

#16 Polania

Polania

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 maj 2017 - 08:35

Mi też agencja zaproponowała zmianę tekstów na stronie, ale uważam, że skoro nie wypisują tam nie wiadomo czego, to czemu nie? Na pozycjonowaniu się nie znam, więc ciężko mi powiedzieć dlaczego tak trzeba i czy w ogóle trzeba, ale chyba od tego są agencje? A też ciężko, żeby Ci nagle ktoś wyjaśnił wszystko krok po kroku jak będzie coś takiego robił, bo wtedy każdy by zaczął robić to sam. Z pewnością są kursy pozycjonowania z których można się wszystkiego dowiedzieć. Zapłać - to się dowiesz po co to wszystko...

Ja korzystam z usług http://www.frostseo.pl/i nigdy nic nie robią bez mojej wiedzy. W sensie jakichś zmian na stronie nie wprowadzają po kryjomu - co też słyszałam, że się dzieje. A też wybrałam tę firmę z polecenia znajomych, więc również śmiało polecam.

#17 Guest_Taman

Guest_Taman
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 14:44

Ja pozycjonuje sklep o 4 miesicy. Nie mialem tez kasy na bloga, choc warto i tez mi polecali. Wziolem samo pozycjonowanie i efekty byly widoczne od razu. kasa w to wlozona szybko sie zwrocila w postaci wielu nowych klientow. Ja pozycjonuje sie w firmie Coolbrand. Tez mysle o tym blogu, ale jeszcze nie mam tyle budzetu bo od lipca zaplanowalismy ze dodatrkowo poprowadza mi funpage na facebooku co tez troche zwiekszy wysokosc faktury. Ale bloga planuje w przyszlosci.

#18 grey tree

grey tree

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:06

Dzień dobry,

na pewno agencja nie chce Panu zaszkodzić, bo przecież agencji również zależy na dobrym efekcie pozycjonowania - gdyby wykonali usługę źle, to wówczas zaszkodzą przede wszystkim swojej renomie. Skoro zaproponowali takie rozwiązania, to znaczy, że Pana strona wymaga zwiększenia ilości wartościowych treści uzupełnionych o odpowiednie słowa kluczowe. Być może agencja nie odpowiada wnikliwie na Pana pytania, ponieważ jeśli jest Pan laikiem w tej dziedzinie, to wyjaśnienie całego procesu pozycjonowania byłoby czasochłonne i tak naprawdę trudne. A jeżeli agencja całkowicie Pana lekceważy, to może warto spróbować skontaktować się z konkurencyjną firmą? 

Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.

ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa

http://greytree.pl

#19 Guest_kajio

Guest_kajio
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 14:04

Zalezy od wielu czynnikow, ale jak nie chcesz, to tego nie bierz. Ja mam w agencji CoolBrand pozycjonowanie od prawie dwóch lat. Efekty są bardzo dobre. Na początku było to standardowe pozycjonowanie, teraz też prowadzą mi facebooka. A jeśli chodzi o artykuły to też brałem u nich kilka. Do tego przez pewien czas też marketing szeptany. Ale w szystko w ramach z gory ustalonego budżetu i bardzo, bardzo rozsądnego. Wcale dużo nie place. A efekty mam mega. Może trzeba pomyśleć o zmianie agencji?

#20 Guest_adam56

Guest_adam56
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 09:04

Dlaczego wciskaja? to przeciez jedna z najskuteczniejszych metod pozycjonowania. i skad wiesz ze inne firmy tego nie biora? Ja mam sklep z kawa itp. Przez pierwsze miesiace nie bralem tekstow, tylko zwykle pozucjonowanie. Z czasem doszly teksty i inne dodatkowe metody. Powiem tak, roznice zauwazylem bardzo duza po publikacji tekstow. Zarowno pod wzgledem wskoczenia wyzej w wyszukiwarkach jak  i po naplywie nowych klientow, ktorzy kojarzyli mnie jako profesjonalną firmę. wiec ja polecam sie zdecydowac. nas pozycjonuje coolbrand

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych