Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Wrocław - księgowa!

wróć do serwisu Księgowość 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_zestresowana

Guest_zestresowana
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 01:09

Doradźcie mi jakąs ogarniętą księgową która doradzi i pomoże wyprowadzic mi firmę mojego taty , mamy zadłużenie, problemy z dokumentacją... tata nie może dalej prowadzic a ja nie daję rady dogadac sie z jego poprzedią księgową

ktos kto sie zna na prawie, ksiegowości, może i kredytach ?

#2 Guest_moni78

Guest_moni78
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 11:44

Kogoś z dużym doświadczeniem i zespołem potrzebujesz, żeby to poskładać , to nie sa łatwe sprawy jak cos jest w papierach nie tak... Naprawde doświadczoną ksiegową moge Ci polecic - Panią Katarzyne Skowrońską, biuro Super Księgi z Łęczyckiej, Ona na pewno da rade, co do innych spraw to radzi sobie i w przepisach biegle i w sprawach finansowych doradzi i pomoże, nawet windykacji jak potrzeba... poszukaj w necie i poczytaj, maja stronę www. a jak masz jakieś pytania to pisz... mnie prowadza ksiegowość i kadry 8 rok... jakbyś chciała o coś spytać a będe wiedziec to ci napisze. powodzenia!

#3 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 30 czerwiec 2016 - 20:44

Zapraszamy także do nas :)

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 17:44

Kogoś z dużym doświadczeniem i zespołem potrzebujesz, żeby to poskładać , to nie sa łatwe sprawy jak cos jest w papierach nie tak... Naprawde doświadczoną ksiegową moge Ci polecic - Panią Katarzyne Skowrońską, biuro Super Księgi z Łęczyckiej, Ona na pewno da rade, co do innych spraw to radzi sobie i w przepisach biegle i w sprawach finansowych doradzi i pomoże, nawet windykacji jak potrzeba... poszukaj w necie i poczytaj, maja stronę www. a jak masz jakieś pytania to pisz... mnie prowadza ksiegowość i kadry 8 rok... jakbyś chciała o coś spytać a będe wiedziec to ci napisze. powodzenia!

Moni ... dziękuje za polecenie, sprawdze na pewno bo nie mam wyjścia, no i skoro tobie juz 8 lat prowadza to chyba dlugo działają i znaja sie na rzeczy, prawda?    a jak z kosztami za ich usługi - to jakas wyższa półka czy normalnie jakos? 

#5 Guest_Kazio

Guest_Kazio
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 21:19

współczuje i od razu przestrzegam: pewnie nie będzie łatwo. Dlatego od razu skup się na znalezieniu firmy z dobrą renomą jak np Impel Business Solutions. Dopiero specjaliści pomogą Wam wyjść z tego dołka

#6 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 wrzesień 2016 - 11:18

i co wybrałeś?

#7 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 09:19

Polecam z po za, lepiej w razie kontroli oraz nikt z miasta nie będzie wiedział co w trawie piszczy dwa razy zmieniałam biuro i trafiłam na świetnych gości dwuch panów Karolów mogę polecić społka git.pl 

#8 Leszkoo

Leszkoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 kwiecień 2017 - 07:48

Hej, ja mogę polecić biuro Meritum z Powstańców Śląskich. Zdecydowanie polecam ze względu na kontakt z klientem i profesjonalne komunikowanie się. Pani Halina doskonale radzi sobie także z CIT.

#9 grzech_tapas

grzech_tapas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2017 - 09:43

Podobnie jak kolega wyżej, ja również mogę polecić Meritum (z Powstańców - specjalnie piszę, bo we Wrocławiu są dwa biura o tej samej nazwie huh.png ). Prowadzę działalność kilka miesięcy i prawie od początku mnie obsługują. Nie narzekam na nic, zwłaszcza na cennik. Dla młodych - idealnie!

#10 Guest_Ogo

Guest_Ogo
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 19:04

Nie jest korzystniejszy, niż abonament w Tax Care. Polecam to co mam. wink.png

#11 pepsigrapia

pepsigrapia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 11:40

We wrocławiu jest wiele dobrych księgowych, warto jednak popytać znajomych.

#12 Guest_Haniek8

Guest_Haniek8
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 08:28

Sprawdź sobie biuro Super księgi, ja jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że cenowo bardzo dobrą ofertę też mają 

#13 Mikooolaj1

Mikooolaj1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 31 lipiec 2017 - 11:24

Jakie biuro wybrałeś ostatecznie ??

#14 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:51

Życzę powodzenia w prostowaniu spraw, jak już wyjdziesz na prostą, być może przyda Ci się oferta od RESET2 z Wrocławia, żeby uniknąć tego typu nieprzyjemności w przyszłości. 

#15 Guest_aniciako

Guest_aniciako
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 10:45

My korzystamy z usług wrocławskiego biura Super Księgi z ul. Łeczyckiej.

Podsumowując dwuletnią współpracę muszę przyznac szczerze , że księgowość jest na prawdę dobrze prowadzona, przede wszystkim wszystko  na czas, mają dobre podejście do klienta. Także ode mnie wielki plus

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy