Skocz do zawartości

Gabinet psychologiczny w mieszkaniu

psycholog

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 17:42

Witam,

Rozważam otwarcie gabinetu psychologicznego w moim mieszkaniu. Czytałam już nieco o prawnych aspektach, podatkach, ale dalej nie wiem (sprzeczne informacje) czy muszę zmienić część powierzchni na użytkowy, czy może całość pozostać jako mieszkalna (jest to 7 piętro więc w ogóle nie wiem czy można zamienić na użytkowe) itd. Mam też  wątpliwości co do części sanitarnych - typu łazienka itd - czy one muszą być zaliczone do części użytkowej, czy są nadal częścią mieszkalną? Czy powinnam w jakiś sposób oddzielić część mieszkania (w przedpokoju) pomiędzy wejściem do potencjalnego gabinetu a resztą pomieszczeń czy nie jest to konieczne? I w ogóle jak się za to zabrać???!!! Pomóżcie!

#2 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 533 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 15:33

Prawda jest taka, że aby otworzyć gabinet, to trzeba mieć odpowiednie doświadczenie. Tutaj https://psychomedic....ycholog-praktyk można nabyć praktykę. Koniecznie zerknijcie sobie i poczytajcie praktykach w Psychomedic,

#3 Guest_jowita

Guest_jowita
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 17:35

Psycholog powinien poszerzać swoją wiedzę i stąd mam takie pytanko... Czy korzystaliście z kursów i szkoleń prowadzonych przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą ? Czy wprowadzanie do zakresu swoich usług hipnoterapii ma sens?

#4 gorgon

gorgon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 11:13

tak oczywiście @jowita masz rację. Niestety nie znam tego ośrodka, o którym wspominasz więc nie jestem w stanie nic o nim powiedzieć. Ale jeśli interesują Cię szkolenia to mogę zaproponować Neuropsychologię Kliniczną Dorosłego. Dostałem od koleżanki namiar  i się wybieram. Odbędzie się w weekend 28 i 29 kwietnia w Centrum CBT w Warszawie. To będzie pierwszy z czterech zjazdów. Na każdym będzie podejmowany osobny temat z dziedziny neuropsychologii. Polecam Ci zapoznać się z tematem

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: psycholog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy