Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawka szkolna 2016/2017

wróć do serwisu Sektor Publiczny 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32541 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 12:29

Program „Wyprawka szkolna” jest realizowany już od 14 lat. Kto może liczyć na dofinansowanie w roku szkolnym 2016/2017?

Powrót do artykułu: Wyprawka szkolna 2016/2017

#2 Guest_Zainteresowana

Guest_Zainteresowana
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 12:29

Czyli rozumiem, ze dofinansowanie zakupu podręczników należy się również zdrowym dzieciom, które od września 2016 rozpoczną 6 klasę?

#3 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 10:13

a na jakiej podstawie? chyba jest wyrażnie że tylo niepełnosprawni.

#4 Guest_R.

Guest_R.
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 23:23

Też zrozumiałam, że tylko niepełnosprawni... a nie oszukujmy się, uczniowie klas 6ych, to jedyni uczniowie w całej szkole podstawowej, których Rodzice muszą płacić za podręczniki... a jeszcze zostaną 'uszczęśliwieni' klasą 7mą i 8mą... Jakby Państwo Polskie też uwzględniło ich w programie wyprawki szkolnej, to by było miło...

#5 mateio29

mateio29

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 18:45

Ja muszę szukać towarów w optymalnych kosztach bo kasy na wyprawke jest niewiele, polecam sprawdzić tutaj http://www.oytam.pl/...oria-dla-dziecibo mają duży wybór akcesoriów do szkoły w niskich cenach

#6 Guest_Aga mama 3+

Guest_Aga mama 3+
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 15:49

Ja też rozumiem że uczniowie klas 6 mają prawo na dofinansowanie. Bez względu na niepełnosprawność czy dochody.....ktoś dopytywał może?

#7 Guest_Żaba

Guest_Żaba
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 16:25

Hej, a co z dofinansowaniem materiałów dydaktycznych dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym z I i II klasy gim? Nie ma dla nich specjalnych podr, ok, ale pomoce?

#8 Aginka

Aginka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 08:20

Hej. Wiecie jak to wygląda w tym roku z dofinansowaniem? Naprawdę potrzebuję wsparcia, bo mam trójkę dzieci w wieku szkolnym. Złożyłam już papiery o stypendium socjalne. Macie jeszcze jakieś inne pomysły, jak zdobyć fundusze na wyprawkę? Dla rozluźnienia podsyłam Wam taki artykuł o kulturalnej wyprawce szkolnej -supermamy.limango.pl/kulturalna-szkolna-wyprawka Dziękuję za informacje. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych