Skocz do zawartości

Jaki dobry weterynarz w Krakowie?

weterynarz kraków

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 20:44

Jaki dobry weterynarz w Krakowie? Znacie jakiegoś, do którego warto pójść z psem?

#2 Guest_c77

Guest_c77
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2016 - 19:43

Idź koniecznie na Zachodnią. Tak jest gabinet Zdrowie Pupila. Michalina Wąsik tam przyjmuje. Bardzo dobry i kompetentny weterynarz. Naprawdę się sprawdza.

#3 Guest_eliot

Guest_eliot
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 21:48

A kotami też się znajduje? Wie ktoś może jak tam u niej z cenami wygląda?

#4 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 18:32

Fakt, Michalina Wąsik jest bardzo dobrym weterynarzem. Tutaj http://zdrowiepupila.pl/kontakt.html są konkretne namiary na nią. Co do ceny to ma naprawdę ok. Nie ma się czego obawiać. Tak, kotami też się zajmuje.

#5 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 22:35

Plusem jest to, że po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym przyjeżdża również na wizyty domowe.

#6 Guest_daria

Guest_daria
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 21:14

Mojego króliczka przywróciła do normalnego życia. Myślałam, że już będzie z nim koniec.

#7 Guest_tewi

Guest_tewi
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 16:57

A co się działo? Ja akurat tylko szczepiłam u niej kota, ale rzeczywiście wydaje się ok.

#8 Guest_Wendy

Guest_Wendy
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 07:55

My chodzi do melwet na bielanach - polecam sprawdzić, bo naprawdę pracują tam wspaniali ludzie z ogromną wiedza 

#9 Guest_dana

Guest_dana
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 22:48

Zdrowie Pupila, to jeden z najlepszych gabinetów w Krakowie. Weterynarz, który tam przyjmuje jest naprawdę rewelacyjny.

#10 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 17:36

Absolutnie nie polecam Pani Michaliny Wąsik.  Przyszliśmy do Pani Doktor ze złożonym problemem.Środki lecznicze okazały się źle dobrane- mimo zgłaszanych działań niepożądanych, Pani Doktor nadal zalecała ich stosowanie. Na ostatniej wizycie zapłaciliśmy dwukrotność pobieranej poprzednio kwoty za poradę; chyba w odwecie za chęć konsultacji z innym lekarzem. Ponadto Pani ma problem z szybkim i precyzyjnym założeniem wenflonu i pobraniem krwi od zwierzęcia. Zgadzam się w 100% z poprzednim wpisem. Zmieniliśmy lekarza i choć nadal jesteśmy w trakcie diagnostyki, to jest wyraźna różnica w poprawie stanu zdrowia.

#11 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 16:36

Ja byłem na leczeniu u weterynarza w Radomiu. Pojechałem akurat w święta do rodziny i tam dowiedziałem się o złośliwym guzku u mojej suni, z którą pojechałem bo nie mogłem jej zostawić w mieszkaniu samej.  Bardzo się przejąłem jej dolegliwością, ale bierze antybiotyki i może operacja nie będzie konieczna. Widzę, że znów zaczął jej dopisywać humor także jestesmy na dobrej drodze do wyleczenia.

#12 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 15 luty 2017 - 22:57

Każdy ma swojego ulubionego weterynarza. Ja dużo dobrego słyszałem o tej lecznicy http://www.arka24h.p...lugi/lecznictwo . Co prawda znajduje się ona w Kobyłce, ale mają tam wiele ciekawych rozwiązań dla zwierząt. Nie tylko leczą, ale również miedzy innymi prowadzą hotel.

#13 nevermind

nevermind

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 19:40

Ja nie znam żadnego sprawdzonego...

A Ty nigdy nie zrobiłeś nic głupiego z powodu uczuć?

#14 Guest_dariaW

Guest_dariaW
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 19:58

My uzyskaliśmy pomoc właśnie na Zachodnie. Byliśmy w kilu gabinetach w Krakowie i weterynarze raczej zgadywali, aniżeli wiedzieli co jest naszemu kotu. Dopiero w Zdrowiu Pupila diagnoza była trafna i odpowiednie leczenie. Sporo kasy straciliśmy trochę przez naszą głupotę. Teraz wiem, że trzeba chodzić do doświadczonych weterynarzy, a nie tych którzy tylko ładnie mówią.

#15 microot

microot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 22:05

Problemy ze znalezieniem dobrego weterynarza nie dotyczą tylko Krakowa. We Wrocławiu, choć w mieście lecznic weterynaryjnych zatrzęsienie, miałem ten sam kłopot. Pimpek, mój shih tzu, miał przewlekłe problemy z oczami. Pomógł mu dopiero "psi" okulista w AlaVet - http://www.alavet.pl/ na Lekcyjnej. Teraz chodzimy tam "ze wszystkim" a przy okazji odwiedzamy groomera - mają w lecznicy salon psiej i kociej piękności :)

#16 Guest_Ilona

Guest_Ilona
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 15:32

Absolutnie nie polecam Michaliny Wąsik z Zachodniej 5. Byłam u niej z chorym kanarkiem. Podczas całej wizyty - zmieniła tylko wodę kanarkowi w poidełku. Nie żartuję. Córka przyniosła kał do badania sama.Wzięła 50 zł.  Kiedy zapytałam, czy może mu podać kroplówkę lub jakiś lek wzmacniający, przeciwbólowy, stwierdziła, ze nie ma potrzeby " jak są robaki to i tak zdechnie". I to wszystko przy dziecku silnie związanym emocjonalnie ze zwierzątkiem. Zero empatii. Kanarek zdechł w tym samym dniu.

#17 Guest_luśka

Guest_luśka
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 11:40

Ja mam całkowicie inne zdanie o niej. Bardzo empatyczna kobieta i solidnie przygotowana do zawodu.Na pewno mówimy o tej samej?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: weterynarz, kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych