Skocz do zawartości

Zdjęcie

Parapet z konglomeratu? Wasze doświadczenia?

parapet konglomerat granit kuchnia

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tamud

tamud

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:47

Witam Wszystkich bardzo serdecznie

Jestem na etapie remontu kuchni i zastanawiam się nad zakupem parapetu z konglomeratu? Słyszałem, że to alternatywny materiał w stosunku np. do granitu. Dlatego moje pytanie - Czy ktoś z was zna?Stosował?Miał doświadczenia, właśnie z tym materiałem?

Nie chodzi mi tylko o parapety, ale i o inne części wyposażenia?

#2 Tedek

Tedek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 08 czerwiec 2016 - 07:44

Ja mogę polecić ten materiał. Sam mam taki parapet. Korzystałem z tej firmy http://dobrykamienia...z-konglomeratu/Ogólnie wszystko ok. Tańszy materiał, praktyczny, fajnie pasuje do przestrzennych kuchni. Ja mogę polecić.

#3 Szlomo

Szlomo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 27 czerwiec 2016 - 08:03

Fajny materiał, polecam, warto w niego inwestować, gdyż jakościowo jest bardzo fajny, ścieralność jest bardzo niska, a funkcyjność także na wysokim poziomie.

#4 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 512 postów

Napisano 09 październik 2016 - 09:24

Jakie firmy w Warszawie polecacie? Gdzie mozńa zamówić porządny parapet? 

#5 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 10 październik 2016 - 10:08

Także polecam te parapety. Wyglądają bardzo estetycznie no i są do tego o wiele tańsze od granitowych czy marmurowych :)

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#6 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 545 postów

Napisano 12 październik 2016 - 09:21

Witam Wszystkich bardzo serdecznie

Jestem na etapie remontu kuchni i zastanawiam się nad zakupem parapetu z konglomeratu? Słyszałem, że to alternatywny materiał w stosunku np. do granitu. Dlatego moje pytanie - Czy ktoś z was zna?Stosował?Miał doświadczenia, właśnie z tym materiałem?

Nie chodzi mi tylko o parapety, ale i o inne części wyposażenia?

Aktualnie mamy takie parapety w domu.Na początku zastanawialiśmy się nad naturalnym marmurem. Potem zrezygnowaliśmy z niego jak podliczyliśmy koszta . Parapet z konglomeratu jest o wiele tańszy. Wytrzymałość jest bardzo dobra. Wyglądem nie różni się również zbytnio od naturalnego kamienia. I pasuje w zasadzie do każdego rodzaju wnętrza.

Jeśli szukasz jakiejś dobrej firmy proponuje kontakt z tą firmą:

http://lapinski-stone.pl/konglomerat/-  jest to jedna z lepszych firm działających na rynku wyrobów kamieniarskich. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parapet, konglomerat, granit, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych