Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Nie śmieszny żart

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 06:36

Nie wiem czy to dobry dział ale do żeczy Ktoś ze znajowych postanowił sobie zrobić bardzo nie śmieszny zart miałem dziś taka sytyłacje przychodzi do mnie kurier i mowi że ma dla mnie przesyłke ja mu mówie że ja nic nie zamawiałem a on stoi i sie na mnie patrzy czy moge mieć jakieś konsekwencje przez ten głupi żart bo niemam zamiaru placić im 25 zl za zwrot przesyłki aha jeszcze coś w przesyłce był przekręcony adres zamiast ruta 53/5 był 53/7 co robić

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21721 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 29 kwiecień 2016 - 07:16

Zacząć uczyć się ortografiitongue.png Żartem jest pisać z takimi błędami i pytać nas o rzeczy oczywiste, kiedy jest się dorosłym i myślącym człowiekiem wiadomo co robićlaugh.png

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 12:27

Zacząć uczyć się ortografiitongue.png Żartem jest pisać z takimi błędami i pytać nas o rzeczy oczywiste, kiedy jest się dorosłym i myślącym człowiekiem wiadomo co robićlaugh.png

A nie pomyślałaś, ze ta osoba może cierpi na dysleksje?? Żartem to są  tacy ludzie jak Ty co to tylko się wymądrzają i wyśmiewają innych... i nie mów że nie bo osoby które przeczytały problem tego Pana/chłopaka  nie mając ochoty mu odpisywać nie zrobili tego, ale Ty musiałaś obrazić tylko tego człowieka bo taki miałaś kaprys? skąd wiesz, że pisał to dorosły człowiek? a może to jakiś nastolatek, który nie ma pojęcia co w takiej sytuacji zrobić?? ludzie w tym kraju są po prostu dla siebie obrzydliwi!

#4 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 12:37

Nawet jeśli ktoś cierpi na dysleksję to może korzystać z wpisywania w wordzie, który podkreśli mu masakryczne babole. Patryk cierpi też na dys...interpunkcję i dys...stylistyczne zdania? Jeśli ktoś oczekuje pomocy to z szacunku do innych powinien wykazać minimum formy w wysławaniu się. To się przydaje w dorosłym życiu.

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21721 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 05 lipiec 2016 - 13:17

A nie pomyślałaś, ze ta osoba może cierpi na dysleksje?? Żartem to są  tacy ludzie jak Ty co to tylko się wymądrzają i wyśmiewają innych... i nie mów że nie bo osoby które przeczytały problem tego Pana/chłopaka  nie mając ochoty mu odpisywać nie zrobili tego, ale Ty musiałaś obrazić tylko tego człowieka bo taki miałaś kaprys? skąd wiesz, że pisał to dorosły człowiek? a może to jakiś nastolatek, który nie ma pojęcia co w takiej sytuacji zrobić?? ludzie w tym kraju są po prostu dla siebie obrzydliwi!

Nie pomyślałeś/aś.....A od kiedy dysleksją nazywamy brak znajomości ortografii?wink.png

Nikogo nie obraziłam, bo niby czy?

Nastolatek? Który wie, ze ma zadać pytanie na Forum, za to nie wie jak postąpić w tak oczywistej sprawie? Niech zapyta dorosłego domownika.

1) nic nie zamawiał

2) zły adres

a nas się pyta o konsekwencje dla siebie? to naprawdę chyba żart....z uczestników Forumbiggrin.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych