Skocz do zawartości

Opieka medyczna dla pracowników

prywatna opieka medyczna opieka medyczna dla firm

wróć do serwisu Kadry 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Zoe

Guest_Zoe
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 07:39

Mam do Was pytanie. Planujemy wprowadzić prywatne pakiety medyczne dla pracowników w naszej firmie. Polecacie jakieś firmy medyczne lub ubezpieczeniowe, ktore mają ciekawą ofertę? Zalezy nam tez na dobrej dostępności placówek medycznych w Krakowie. Jak macie jakieś doswiadczenia to podzielcie się proszę :) BBęde wdzięczna za rady

#2 Guest_Marlena86

Guest_Marlena86
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:28

Ile firm tyle opinii. sporo teraz tego jest na rynku, ale co najlepsze trudno powiedziec bez osobistego doswiadczenia. firmy ubezpieczeniowe, takie jak PZU, Alianz, firmy typowo medyczne takie jak Medica Assistance, Medicover, Enelmed, itd. Warto chyba powysyłać zapytania ofertowe do conajmniej kilku i porownac oferty, ceny, zasady wspolpracy, moze któras wyróżnia się czyms na tle innych?

#3 Guest_hashi george

Guest_hashi george
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 11:44

Ile firm tyle opinii. sporo teraz tego jest na rynku, ale co najlepsze trudno powiedziec bez osobistego doswiadczenia. firmy ubezpieczeniowe, takie jak PZU, Alianz, firmy typowo medyczne takie jak Medica Assistance, Medicover, Enelmed, itd. Warto chyba powysyłać zapytania ofertowe do conajmniej kilku i porownac oferty, ceny, zasady wspolpracy, moze któras wyróżnia się czyms na tle innych?

powiem tak: medica assistance - jest ok, medicover est ok, ale niewiele placowek, pzu - rowniez ok. z tymi firmami mialem stycznosc. polecam negocjowac warunki w kazdej z nich i wybierajcie najlepsza opcje...

#4 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 12:53

Co do opinii o Medica Assistance to się zgodzę, jest całkiem dobrze. W Krakowie maja dużo placówek. Chociaż oststnio zacząłem testować ich wideokonsultacje, bo nie chcę z każdym przypadkiem latac do lekarza. Polecałem znajomym z pracy i z tego co wiem to rozniez zaczeli sie umawiac na takie wizyty. ZObaczymy jak dalej im pojdzie bo na razie spełnia to moje oczekiwania. Za innowacyjność polecam MA. W pzu mam ubezpieczenie, ale nie medyczne. Tez jestem zadowolony.

#5 Guest_elza

Guest_elza
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 20:20

Nie wiem o jakie chodzi miasto ale jeśli jest w nim enel med – to polecam. Wg mniej w tej chwili to najlepsza siec ( i najszybciej się rozwijająca, ostatnio otworzyli klinikę dla sportowców i medycyny estetycznej!) co najważniejsze- z moich doświadczeń wynika że jest też najbardziej „ludzka”, pacjenci są traktowani z szacunkiem. Korzystałam także z usług konkurencji i nie byłam zadowolona….

#6 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 11:09

Mam do Was pytanie. Planujemy wprowadzić prywatne pakiety medyczne dla pracowników w naszej firmie. Polecacie jakieś firmy medyczne lub ubezpieczeniowe, ktore mają ciekawą ofertę? Zalezy nam tez na dobrej dostępności placówek medycznych w Krakowie. Jak macie jakieś doswiadczenia to podzielcie się proszę smile.png BBęde wdzięczna za rady

@Guest_Zoe, PZU Zdrowie proponuje opiekę medyczną dla pracowników firm. Zaletą naszego ubezpieczenia jest na pewno to, że nasi klienci mogą korzystać z różnych placówek – zarówno tych dużych sieciowych jak i mniejszych. Na stronie PZU możesz przejrzeć listę placówek, które aktualnie z nami współpracują.

Pytanie możesz zadać również poprzez aplikację Centrum Pomocy https://centrumpomocy.pzu.pl

#7 Medica Assistance

Medica Assistance

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 05 maj 2016 - 11:23

Mam do Was pytanie. Planujemy wprowadzić prywatne pakiety medyczne dla pracowników w naszej firmie. Polecacie jakieś firmy medyczne lub ubezpieczeniowe, ktore mają ciekawą ofertę? Zalezy nam tez na dobrej dostępności placówek medycznych w Krakowie. Jak macie jakieś doswiadczenia to podzielcie się proszę smile.png BBęde wdzięczna za rady

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą opieki medycznej w Medica Assistance na stronie https://medica-assis...yczna-dla-firm/ Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

#8 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 17:48

Jeśli chcielibyście zadbać o swoje, waszych pracowników czy bliskich wam osób i mają one problemy z włosami to osobiście polecam olejowanie włosów, http://olejowaniewlosow.org świetnej jakości metody które na 100% poprawią wygląd waszych włosów. Mi pomogły !

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

Dodatkowo skup mieszkań Warszawa - wykup każdego rodzaju mieszkań w Warszawie i okolicach.

#9 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 11:39

Może kiedyś w Medica Assistance nie było źle ale radzę uważać na tą firmę. Mamy obecnie pakiet medyczny z mężem i to ten z najwyższych ale jesteśmy obecnie traktowani tak że nie są dotrzymywane żadne terminy rejestracji do lekarza czy też badań żeby tego wszystkiego było mało doszło teraz w tej firmie już do tego że NIE SĄ ZWRACANE PIENIĄDZE  za wizyty u lekarzy które Medica zatwierdziła dodatkowo że wszystko jest dobrze potwierdziła dodatkowo kodem sms że zwróci pieniądze minęło ustawowe 30 dni i pieniędzy JAK NIE BYŁO TAK NIE MA Infolinia gdy się dzwoni opowiada dyrdymały że nie może się połączyć z działem refundacji i takie tam inne rzeczy żeby zbyć człowieka, że oddzwonią a telefon jak milczał tak milczy za każdym razem mówią to samo. Więc radzę uważać gdy ktoś BĘDZIE PODEJMOWAŁ DECYZJĘ O PAKIETACH PRACOWNICZYCH. TO TAKIE MOJE OSTRZEŻENIE!!!! Aga Kraków

#10 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 476 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 10:32

Aktualnie wiele firm ubezpieczeniowych oferuje pakiet medyczne dla pracowników. Jednak jest kilka rzeczy, na które warto jest zwracać uwagę:

na ilość placówek medycznych z których usług mozna skorzystąć

na szerokość pakietu

na cenę

oraz na metodę rejestracji na wizytę.

http://www.medi-tour...racownikow.html

Na stronie jest wszystko wyjaśnione. 

#11 Małgorzata_Si

Małgorzata_Si

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 11:23

Nasz szef ostatnio wykupił pakiety w CMP Kraków. Byłam już pare razy u lekarza i póki co jestem bardzo zadowolona - nowoczesne miejsce, mili lekarze i wolne terminy. Wszystko to czego oczekiwałam. 

#12 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 10:42

Ja tez mam problem z odzyskaniem pieniedzy w ramach refundacji. Krakowski scanmed odmawia nieodplatnych świadczeń dla tej spolki wiec trzeba placic gotowka a potem wysylac wniosek o refundacje- moj zatwierdzony byl w listopadzie i do marca wciaz nie ma zwrotu mimo ponaglen z mojej strony. Dziś nie dzialaja nawet numery telefonu na infolinię...chyba spolka dosięgła dna ostatecznego.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prywatna opieka medyczna, opieka medyczna dla firm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych