Kategorie
Skocz do zawartości

Opieka medyczna dla pracowników

Gość Zoe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie. Planujemy wprowadzić prywatne pakiety medyczne dla pracowników w naszej firmie. Polecacie jakieś firmy medyczne lub ubezpieczeniowe, ktore mają ciekawą ofertę? Zalezy nam tez na dobrej dostępności placówek medycznych w Krakowie. Jak macie jakieś doswiadczenia to podzielcie się proszę :) BBęde wdzięczna za rady

Ile firm tyle opinii. sporo teraz tego jest na rynku, ale co najlepsze trudno powiedziec bez osobistego doswiadczenia. firmy ubezpieczeniowe, takie jak PZU, Alianz, firmy typowo medyczne takie jak Medica Assistance, Medicover, Enelmed, itd. Warto chyba powysyłać zapytania ofertowe do conajmniej kilku i porownac oferty, ceny, zasady wspolpracy, moze któras wyróżnia się czyms na tle innych?

Gość hashi george

Ile firm tyle opinii. sporo teraz tego jest na rynku, ale co najlepsze trudno powiedziec bez osobistego doswiadczenia. firmy ubezpieczeniowe, takie jak PZU, Alianz, firmy typowo medyczne takie jak Medica Assistance, Medicover, Enelmed, itd. Warto chyba powysyłać zapytania ofertowe do conajmniej kilku i porownac oferty, ceny, zasady wspolpracy, moze któras wyróżnia się czyms na tle innych?

powiem tak: medica assistance - jest ok, medicover est ok, ale niewiele placowek, pzu - rowniez ok. z tymi firmami mialem stycznosc. polecam negocjowac warunki w kazdej z nich i wybierajcie najlepsza opcje...

Co do opinii o Medica Assistance to się zgodzę, jest całkiem dobrze. W Krakowie maja dużo placówek. Chociaż oststnio zacząłem testować ich wideokonsultacje, bo nie chcę z każdym przypadkiem latac do lekarza. Polecałem znajomym z pracy i z tego co wiem to rozniez zaczeli sie umawiac na takie wizyty. ZObaczymy jak dalej im pojdzie bo na razie spełnia to moje oczekiwania. Za innowacyjność polecam MA. W pzu mam ubezpieczenie, ale nie medyczne. Tez jestem zadowolony.

Nie wiem o jakie chodzi miasto ale jeśli jest w nim enel med – to polecam. Wg mniej w tej chwili to najlepsza siec ( i najszybciej się rozwijająca, ostatnio otworzyli klinikę dla sportowców i medycyny estetycznej!) co najważniejsze- z moich doświadczeń wynika że jest też najbardziej „ludzka”, pacjenci są traktowani z szacunkiem. Korzystałam także z usług konkurencji i nie byłam zadowolona….

Mam do Was pytanie. Planujemy wprowadzić prywatne pakiety medyczne dla pracowników w naszej firmie. Polecacie jakieś firmy medyczne lub ubezpieczeniowe, ktore mają ciekawą ofertę? Zalezy nam tez na dobrej dostępności placówek medycznych w Krakowie. Jak macie jakieś doswiadczenia to podzielcie się proszę smile.png BBęde wdzięczna za rady

@Guest_Zoe, PZU Zdrowie proponuje opiekę medyczną dla pracowników firm. Zaletą naszego ubezpieczenia jest na pewno to, że nasi klienci mogą korzystać z różnych placówek – zarówno tych dużych sieciowych jak i mniejszych. Na stronie PZU możesz przejrzeć listę placówek, które aktualnie z nami współpracują.

Mam do Was pytanie. Planujemy wprowadzić prywatne pakiety medyczne dla pracowników w naszej firmie. Polecacie jakieś firmy medyczne lub ubezpieczeniowe, ktore mają ciekawą ofertę? Zalezy nam tez na dobrej dostępności placówek medycznych w Krakowie. Jak macie jakieś doswiadczenia to podzielcie się proszę smile.png BBęde wdzięczna za rady

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą opieki medycznej w Medica Assistance na stronie https://medica-assistance.com/pl/opieka-medyczna-dla-firm/ Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

• 7 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Może kiedyś w Medica Assistance nie było źle ale radzę uważać na tą firmę. Mamy obecnie pakiet medyczny z mężem i to ten z najwyższych ale jesteśmy obecnie traktowani tak że nie są dotrzymywane żadne terminy rejestracji do lekarza czy też badań żeby tego wszystkiego było mało doszło teraz w tej firmie już do tego że NIE SĄ ZWRACANE PIENIĄDZE  za wizyty u lekarzy które Medica zatwierdziła dodatkowo że wszystko jest dobrze potwierdziła dodatkowo kodem sms że zwróci pieniądze minęło ustawowe 30 dni i pieniędzy JAK NIE BYŁO TAK NIE MA Infolinia gdy się dzwoni opowiada dyrdymały że nie może się połączyć z działem refundacji i takie tam inne rzeczy żeby zbyć człowieka, że oddzwonią a telefon jak milczał tak milczy za każdym razem mówią to samo. Więc radzę uważać gdy ktoś BĘDZIE PODEJMOWAŁ DECYZJĘ O PAKIETACH PRACOWNICZYCH. TO TAKIE MOJE OSTRZEŻENIE!!!! Aga Kraków

• 1 miesiąc temu...

Aktualnie wiele firm ubezpieczeniowych oferuje pakiet medyczne dla pracowników. Jednak jest kilka rzeczy, na które warto jest zwracać uwagę:

na ilość placówek medycznych z których usług mozna skorzystąć

na szerokość pakietu

na cenę

oraz na metodę rejestracji na wizytę.

http://www.medi-tour.pl/1051,0,jak-wybrac-dobry-pakiet-medyczny-dla-pracownikow.html

Na stronie jest wszystko wyjaśnione. 

• 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Ja tez mam problem z odzyskaniem pieniedzy w ramach refundacji. Krakowski scanmed odmawia nieodplatnych świadczeń dla tej spolki wiec trzeba placic gotowka a potem wysylac wniosek o refundacje- moj zatwierdzony byl w listopadzie i do marca wciaz nie ma zwrotu mimo ponaglen z mojej strony. Dziś nie dzialaja nawet numery telefonu na infolinię...chyba spolka dosięgła dna ostatecznego.

• 1 rok później...

Polecam z calego serca Enel Med. Kiedys korzystalem z uslug lux med-u ale ciekawsza oferte przedstawia Enel Med. Nigdy zadnych problemow. Swietne ceny, a gdy zapytalem pracownikow, majacych juz doswiadczenie z pakietami medycznymi tez przyznaja racje ze enel med . Wiec w naszym przypadku jak najbardziej okej ! 

• 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Tutaj http://hms-assistance24.com/ też warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych rozwiązań dla pracodawców. Nie da się ukryć, że warto zadbać o zdrowie pracowników. Dzięki temu będą mogli uzyskać szybką pomoc medyczną i przede wszystkim ograniczymy liczbę zwolnień lekarskich. Pomyślcie o tym koniecznie. 

• 2 lata później...

Sama opieka medyczna jest oczywiście bardzo ważna więc myślę, że każdy z nas na pewno szuka takiego miejsca. Jeżeli chodzi o Ustkę to dla mnie świetną opcją jest chodzenie do centrum medycznego https://goo.gl/maps/1iAZ98Bj8mChzZLJ9 i jestem zdania, że jak najbardziej jest to bardzo dobra opcja dla każdego.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...