Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wiesz jak przygotować tanią przeprowadzkę?

wróć do serwisu Moja Firma 47 odpowiedzi w tym temacie

#21 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 02 październik 2018 - 18:44

Tanie a solidne kartony dostaniecie w Wok http://www.wok-kartony.pl/ Bardzo jestem z nich zadowolona, bo wszystko przejechało w dobrym stanie, kartony okazały się wytrzymałe. Kiedyś brałam kartony używane ze sklepu i to już nie był dobry pomysł bo jeden karton pękł i zawartość się potłukła.

#22 Guest_Igsa

Guest_Igsa
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 21:09

Na stronie Japa&Co jest sporo ciekawych artykułów, które są bardzo pomocne przy przygotowaniu przeprowadzki. Jednak zorganizowanie takiego przedsięwzięcia nie jest wcale takie proste. 

#23 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 29 październik 2018 - 08:43

Cena przeprowadzki zależy od ilości rzeczy.

#24 Guest_AlexRoz

Guest_AlexRoz
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 16:16

Ja się przeprowadzałem z firmą Japa & Co. Firma na medal. Super jakość i dbałość o każdy szczegół wyróżnia ich na tle innych firm.

#25 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 13:11

U nas niedrogo wyszło z krakowską Wojtal-Trans http://wojtal-trans.pl/oferta/ Cennik dobry a do tego firma ma  własne opakowania, kartony, worki i zajmuje się utylizacją  mebli, sprzętu agd/rtv, gruzu i śmieci po budowie. Wykonują nawet sprzątanie po remoncie. U nas sprawdzili się bardzo dobrze.

#26 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:40

Siostra ostatnio się przeprowadzała i korzystała z  http://przeprowadzka.wroc.pl/ Bardzo dobrze się sprawdzili, firma mega profesjonalna i solidna, tak więc i stres przeprowadzkowy mniejszy jak wiadomo, że firma jest profesjonalna i niczego nie zniszczy.

#27 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 16:25

Uważam, że przeprowadzka powinna być zorganizowana profesjonalnie. No a niestety  profesjonalnych firm przewozowych, które mogłyby przewieźć nasze rzeczy jest niewiele. Znaleźć kogoś, kto odpowiednio nie zabezpieczy naszych przedmiotów to nie sztuka. Trzeba skorzystać z pomocy specjalistów, którzy dowiozą dorobek naszego życia w całości. Ja zdecydowałem się skorzystać z pomocy firmy http://jupiter-transport.pl/i swojej decyzji nie żałuję. Wynagrodzenie było rozsądne, a wszystko dotarło w nowe miejsce w stanie nienaruszonym. 

#28 Guest_adammo

Guest_adammo
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 13:52

Ja  z kolei przy przeprowadzce korzystałem z bagażówki Radio Taxi 919 z Krakowa. Bardzo dobrze się u mnie sprawdzili. Doby cennik i po prostu pełen profesjonalizm jeśli chodzi o kontakt z klientem i obsługę.

#29 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 21:30

Lepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Za bardzo cenię swój czas, żeby samemu taszczyć toboły. Na rynku nie brakuje firm, które świadczą usługi transportowe w dobrej cenie. Jupiter Transport poza przeprowadzkami krajowymi świadczy również przeprowadzki międzynarodowe i to w naprawdę rozsądnych cenach. Nie ma więc sensu samodzielnie się przeprowadzać, bo tylko się człowiek umęczy.

#30 tomekr99

tomekr99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:43

Korzystałem przy przeprowadzce z pomocy firmy http://taxibagazowe.net/ 
Dobre ceny, szybka usługa, pomoc w przenoszeniu mebli 

#31 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 16:10

Z jednej strony na pewno chodzi o to, że przeprowadzka jest bardzo męcząca, zajmuje mnóstwo czasu, którego mi akurat brakuje, a z drugiej trzeba przecież wiedzieć jak się do niej zabrać. Wydaje mi się, że męczenie się z nią samodzielnie przyniesie więcej minusów, niż korzyści. Jeżeli zdamy się na doświadczoną firmę, to wykona ona całą przeprowadzkę w mgnieniu oka i to w pełni profesjonalnie. Niezastąpiona przy tym jest firma TDU Trans Dojcz Usługi Niemcy Polska. Niezależnie czy przeprowadzamy się w obrębie Polski, czy w odległy zakątek naszej planety - z nimi przeprowadzka przebiegnie na najwyższym poziomie.

#32 Zegarek3

Zegarek3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 11:58

Nie ma co samemu się bawić w przeprowadzki. Chyba, że ktoś ma sam pokój no to można wynająć samochodzik, ale całe mieszkanie lepiej zostawić firmie. Najlepsze przeprowadzki trojmiasto to Almont. Korzystałem z ich usług nie raz, bo raz przeprowadzaliśmy się z żoną, a później zajmowaliśmy się przeprowadzką rodziców. Jest to męcząca sprawa to prawda, ale z dobrą firmą nie trzeba się praktycznie niczym zajmować, tylko zapakować swoje rzeczy :)

#33 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 01:05

Jak potrzebujecie bagażówki, bo czasem tylko ona wystarczy, to sprawdźcie sobie krakowską Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/oferta/Kilka razy zdarzyło się korzystać z ich usług mi albo znajomym przy okazji małych przeprowadzek i zawsze się dobrze sprawdzali. Solidni są i mają dobre stawki.

#34 Guest_dariuszz

Guest_dariuszz
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:24

Sprawdźcie sobie też firmę Auto-Transport z Gdańska przeprowadzkigdansk  Oferują kartony, zajmują się pakowaniem i rozpakowywaniem rzeczy na miejscu docelowym, demontują i montują meble itd. Ogółem firma po prostu solidna, rzetelna, robotna, każdą usługę poprzedzają wstępną wyceną u klienta lub za pośrednictwem e-maila. Działają w całym kraju i Europie.

#35 Guest_serykk

Guest_serykk
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:42

ja bardzo tanio przeprowadzałem sie z firma Wiki transport prywatny na terenie Warszawy, nie dość że tanio to szybko

#36 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 18 luty 2019 - 15:51

ja bardzo tanio przeprowadzałem sie z firma Wiki transport prywatny na terenie Warszawy, nie dość że tanio to szybko

dobra firma, polecam 

#37 anna991

anna991

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 11:29

Ja ostatnio korzystałam z firmy przeprowadzkowej Uptrans. Wykonują tanie przeprowadzki Warszawa i okolice. Pracownicy firmy szybko zabezpieczyli, wynieśli i przewieźli moje rzeczy do drugiego mieszkania. Nie sądziłam, że zrobią to tak szybko i przy okazji za tak niską cenę w stosunku do firm, do których również dzwoniłam.

#38 mariuszP77

mariuszP77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 00:56

Jak nie macie wielu rzeczy to polecam bagażówkę, to zawsze dobre rozwiązanie. U mnie się sprawdzili, konkretnie krakowska firma https://radiotaxi919.pl Dobre ceny, sprawnie, profesjonalnie, wszystko poszło jak należy.

#39 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:54

Japa & Co to firma profesjonalistów. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Pomocni w każdej sytuacji.  Z nimi wszystko pójdzie gładko.

#40 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:54

Japa & Co to firma profesjonalistów. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Pomocni w każdej sytuacji.  Z nimi wszystko pójdzie gładko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych