Skocz do zawartości

Zdjęcie

Magazynowanie gadżetów firmowych

gadżety magazynowanie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 konstancjamaria

konstancjamaria

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 13:05

Od niedawna pracuję w dużej firmie, która kilka razy do roku robi wysyłkę dużej ilości gadżetów reklamowych do klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Moje pytanie - czy są firmy, które mogą jakoś uprościć ten proces, magazynować te gadżety? Ktoś coś wie na ten temat?

#2 karolinakarola1

karolinakarola1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 10:22

Od niedawna pracuję w dużej firmie, która kilka razy do roku robi wysyłkę dużej ilości gadżetów reklamowych do klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Moje pytanie - czy są firmy, które mogą jakoś uprościć ten proces, magazynować te gadżety? Ktoś coś wie na ten temat?

Ja tez miałam ten kłopot. Nie wiem jak to u Ciebie wygląda, ile tych gadżetów, jak duży magazyn itp. Dostałam ostatnio informacje , że jest taka grupa XBS. Oni zajmują się szeroko pojętym łańcuchem dostaw, logistyką. Być może mają jakieś ciekawe rozwiązania. Sama muszę się tam odezwać.Pozdrawiam. I powodzenia.

#3 Guest_Juras

Guest_Juras
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 09:40

Ja tez miałam ten kłopot. Nie wiem jak to u Ciebie wygląda, ile tych gadżetów, jak duży magazyn itp. Dostałam ostatnio informacje , że jest taka grupa XBS. Oni zajmują się szeroko pojętym łańcuchem dostaw, logistyką. Być może mają jakieś ciekawe rozwiązania. Sama muszę się tam odezwać.Pozdrawiam. I powodzenia.

Znam tę grupę, są warci polecenia. Pomogli mi w zwiększeniu sprzedaży i oszczędności.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 21:23

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie www.interia24.pl . Poza standardową obsługą sklepów internetowych możemy również zająć się magazynowaniem i rozsyłaniem różnego rodzaju gadżetów reklamowych na indywidualnie uzgodnionych zasadach. Prosimy o kontakt pod adresem biuro@interia24.pl, z pewnością uda nam się przygotować ofertę która spełni Państwa oczekiwania.

#5 b.worthy

b.worthy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 19:41

Być może zaprzyjaźniona firma będzie w stanie pomóc, oto strona www: magazynowanie.org.

#6 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 09:20

Idealne do przechowywania gadżetów są te regały magazynowe :)

#7 Guest_przemkoos77

Guest_przemkoos77
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 23:24

Można wynająć magazyn od firmy Operis  z okolic Rybnika.  Mają pod wynajem oprócz magazynu takze hale produkcyjne, chłodnie, biura itd. Firma bardzo  w porządku, dobrze się z nimi współpracuje, mają bardzo dobry cennik, więc wynajem jest opłacalny.

#8 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 10:00

W magazynach bardzo ważny jest transport wewnętrzny. Wypadałoby więc pomyśleć o zakupi odpowiedniego wyposażenia.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#9 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 818 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:49

U nas takie gadżety są po prostu w szafce w firmie i tyle.

#10 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 26 październik 2018 - 09:24

Jeżeli będziesz szukał odpowiedniego miejsca na tego typu produkty to zajrzyj do oferty sklepu internetowego https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór szafek metalowych zarówno do magazynów jak i biura, także na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie w rozsądnej cenie i odpowiedniej pojemności. 

#11 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 14:52

Jest tych dostawców regałów teraz więcej jak hodowców jabłek :P Ja bym polecił firmę Mag Complex, podchodzą indywidualnie do zamówień, jeszcze nie było sytuacji żebym szukał konkretnej konstrukcji i żeby nie byli w stanie czegoś zaproponować i dobrać.

#12 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:19

Istotną rolę w tym wszystkim bez wątpienia ma logistyka, w tej kwestii polecam zdecydowanie firmę http://www.rhenus.com/pl/pl/. Pracowałem w firmie, gdzie podjęli z nimi współpracę i z tego co wiem trwa ona do dziś. Mieli bezkonkurencyjne ceny i do tego jakość wykonywanych usług - polecam!

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#13 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:42

Jeśli poszukujecie mocnych wytrzymałych kartonów, jeszcze dodatkowo w niestandardowych wymiarach, to kierujcie się do producenta. My mamy takie z WOK http://www.wok-kartony.pl/z Wolsztyna. Mają różne rozmiary i kształty, łatwo dopasować do potrzeb. Firma wykonuje tez nadruki na opakowaniach kartonowych. Ceny mają bardzo przyzwoite.

#14 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 902 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 07:44

Trzeba do tego aż magazyn wynajmować?

Always look on the bright side of life!

#15 abi ubu

abi ubu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 14 luty 2019 - 11:36

Jeżeli jakaś część asortymentu się nie sprzeda, można go odpłatnie przekazać firmie, która skupuje stoki magazynowe. Ciekawą ofertę przygotowała np.firma  Odkupimy.com. Sami odbierają towar i płacą z góry, jest to więc dobra okazja, żeby pozbyć się zalegającego asortymentu. Zresztą, sam sprawdź: http://odkupimy.com/

#16 Guest_KarolMrówka

Guest_KarolMrówka
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 11:31

Ja swoje gadżety (długopisy, kubki, piłeczki itp). Trzymam w magazynie Less Mess. Jeżeli masz ich sporo to warto wynająć sobie trochę przestrzeni, aby je tam trzymać, zwłaszcza, że wysyłacie je raz w roku. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych