Skocz do zawartości

szukam biura rachunkowego

wróć do serwisu Księgowość 149 odpowiedzi w tym temacie

#61 aneta33

aneta33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:29

Z Warszawy mogę polecić biuro rachunkowe, które naszą firmę obsługuje - http://capitalaudyt.pl. Doświadczony i kompetentny personel, który na każde nasze pytanie odpowiada wyczerpująco, zawsze terminowo dograne wszystkie sprawy, miły kontakt i atrakcyjne warunki finansowe współpracy. 

#62 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 10:05

Na co zwracać uwagę? Też chciałbym to wiedzieć. Za pierwszym razem dałem się skusić reklamie ..pożałowałem. Bez dobrego rozeznania nie ma co się brać za podpisywanie umów. Później wybrałem z polecenia szwagra usługi pana Godlewskiego w Gdańsku, który swoją drogą musiał wykonać podwójną robotą po tym co namieszali poprzednicy,

#63 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 14:01

Witam,

poszukuję biura rachunkowego. Na co należy szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze?

Na doświadczenie, lokalizację, dostępność.

#64 Guest_MD

Guest_MD
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 22:55

Biuro Rachunkowe Audyt Legis

Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnych i wysokiej jakości usługach księgowych.

Zapraszamy do współpracy!

Biuro Rachunkowe Łomianki
ul. Warszawska 135
tel. 22 300 34 34
biuro@audytlegis.pl
www.audytlegis.pl

Zadzwoń i sprawdź!!!

Zapraszamy skorzystania z naszej księgowości !
Szczegóły na stronie i pod nr tel. 604 19 18 19, 22 300 34 34,

#65 Guest_Janus

Guest_Janus
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 10:05

Osobiście od paru lat korzystam z usług firmy kancelariarachunkowa.com.pl i jestem zadowolony. Mają bardzo profesjonalne podejście do klienta i są bardzo terminowi. Mam kompleksową obsługę w zakresie rachunkowym oraz księgowym. Największą ich zaletą są ceny za wykonane usługi, także jakby ktoś potrzebował biura rachunkowego, to polecam się do nich zgłosić.

#66 Guest_Żaneta

Guest_Żaneta
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 10:09

Ja głównie zwracałam uwagę na doświadczenie oraz opinie innych Klientów. To ważne jak inni przedsiębiorcy postrzegają dane biuro rachunkowe. Wybrałam biuro rachunkowe In-nova i jestem zadowolona. 

#67 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 13:44

Polecam Biuro Księgowe IRK  W Wołominie na Alei Armii Krajowej 20- nad stacją Orlen.

#68 Guest_mrclean

Guest_mrclean
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 10:21

Kasprzyk i Niziołek z Gliwic - niezastąpione biuro! Od 3 lat razem, czyli od początku mojej działalności.

#69 Jarosław Stefaniak

Jarosław Stefaniak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 luty 2017 - 12:12

Polecam doświadczony zespół z Instytutu Studiów Podatkowych - Audyt http://isp-audyt.pl/ 

kompleksowa obsługa finansowo-księgowa, kadrowo-płacowa, podatkowa 22 517 30 70 

#70 weroonkaperlkow

weroonkaperlkow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 luty 2017 - 11:51

polecam biuro AMG Biuro współpracuję z nimi od lat to sprawdzeni fachowcy

#71 DorotaLotk

DorotaLotk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 luty 2017 - 12:22

polecam rachmistrzowie.pl pracują tam wspaniali fachowcy, którym bez wahania powierzam wszystkie swoje księgowo, kadrowe sprawy

#72 Guest_szczepan

Guest_szczepan
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 09:08

Tylko Maciej Godlewski. Najlepsze biuro, z jakim miałem do czynienia. Punkty przyznaję za lokalizację, doświadczenie i miłe podejście do klienta.

#73 KingSton3

KingSton3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 luty 2017 - 17:10

Ja korzystam z biura online :)

#74 Guest_halibarow

Guest_halibarow
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 12:42

Ja współpracuję z MG-Finanse. Zwróciłam uwagę przede wszystkim na znajomość tematu (konkurencja, u której byłam niekoniecznie wydała się bardziej obeznana niż ja), doświadczenie i ofertę. 

#75 APItax

APItax

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 10:40

Biuro Rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zajmie się kompleksową obsługą księgową Twojej firmy! 

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, spółki – cywilne, jawne, z o.o., komandytowe. Znamy się również na rozliczaniu dotacji.
Zaskocz nas! :)

Doradzimy Ci w każdej kwestii – księgowej, podatkowej, płacowej. Będziemy reprezentować Cię przed ZUSem i Urzędem Skarbowym. Skupimy się na każdym problemie, pomożemy znaleźć rozwiązanie, dopełnimy formalności. Dokumenty możesz dostarczyć nam zarówno osobiście, jak i elektronicznie!

Wśród naszej oferty znajdziesz m.in.:
1. Usługi księgowe i rachunkowe 
Poprowadzimy księgi Rachunkowe oraz i KPiR. Zajmiemy się bezpieczną optymalizacją podatkową, ewidencją środków trwałych czy wyposażenia. Przygotujemy zestawienie obrotów i sald, sporządzimy wszelkie wymagane deklaracje, przygotujemy sprawozdanie finansowe. 
Oferujemy bieżący dostęp do Twoich danych!

2. Obsługa kadrowo-płacowa
Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac to dla nas nie problem! Deklaracje ZUS wyślemy elektronicznie, rozliczymy zwolnienia lekarskie, pomożemy wypełnić dokumenty, doradzimy w każdej kwestii.

3. Zeznania roczne
Sporządzimy dla Ciebie każde zeznanie roczne. Rozliczymy dochody uzyskiwane w kraju, za granicą, a także kapitałowe i z najmu.

4. Zakładasz firmę? 
Doradzimy! A może załatwimy za Ciebie wszelkie formalności..? :)

Odwiedź nas na facebooku:
https://www.facebook.com/APIbiuro/

… na stronie internetowej:
http://www.apibiuro.pl/

Zadzwoń pod numer:
601 - pokaż numer telefonu - 

Lub napisz maila:
biuro.apitax małpka gmail.com

Zespół API tax

#76 APItax

APItax

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 11:02

Biuro Rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zajmie się kompleksową obsługą księgową Twojej firmy! 

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, spółki – cywilne, jawne, z o.o., komandytowe. Znamy się również na rozliczaniu dotacji.
Zaskocz nas! :)

Doradzimy Ci w każdej kwestii – księgowej, podatkowej, płacowej. Będziemy reprezentować Cię przed ZUSem i Urzędem Skarbowym. Skupimy się na każdym problemie, pomożemy znaleźć rozwiązanie, dopełnimy formalności. Dokumenty możesz dostarczyć nam zarówno osobiście, jak i elektronicznie!

Wśród naszej oferty znajdziesz m.in.:
1. Usługi księgowe i rachunkowe 
Poprowadzimy księgi Rachunkowe oraz i KPiR. Zajmiemy się bezpieczną optymalizacją podatkową, ewidencją środków trwałych czy wyposażenia. Przygotujemy zestawienie obrotów i sald, sporządzimy wszelkie wymagane deklaracje, przygotujemy sprawozdanie finansowe. 
Oferujemy bieżący dostęp do Twoich danych!

2. Obsługa kadrowo-płacowa
Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac to dla nas nie problem! Deklaracje ZUS wyślemy elektronicznie, rozliczymy zwolnienia lekarskie, pomożemy wypełnić dokumenty, doradzimy w każdej kwestii.

3. Zeznania roczne
Sporządzimy dla Ciebie każde zeznanie roczne. Rozliczymy dochody uzyskiwane w kraju, za granicą, a także kapitałowe i z najmu.

4. Zakładasz firmę? 
Doradzimy! A może załatwimy za Ciebie wszelkie formalności..? :)

Odwiedź nas na facebooku:
https://www.facebook.com/APIbiuro/

… na stronie internetowej:
http://www.apibiuro.pl/

Zadzwoń pod numer:
601 - pokaż numer telefonu - 

Lub napisz maila:
biuro.apitax małpka gmail.com

Zespół API tax

#77 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 928 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 marzec 2017 - 15:22

Szukając pomocy i doradztwa podatkowego warto zajrzeć do podatki prawnik warszawa. Uważam, że jest to naprawdę dobra i doświadczona firma oferująca tego typu usługi. Sprawdźcie, być może również i was zainteresuje. 

#78 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 10:42

Ja dość niedawno zmieniałem biuro rachunkowe na Kasprzyk&Niziołek. Mają świetnie wszystko zorganizowane, zawsze terminowo. Polecił mi ich kolega po fachu i miał zdecydowanie racje. Bardzo miło się z nimi współpracuje, bez żadnych problemów jak na razie.

#79 Guest_Wojtek70

Guest_Wojtek70
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 12:40

Ja współpracuję z www.delta.waw.pl. Biuro rachunkowe jest zlokalizowane w Raszynie pod Warszawą. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego Klienta i mają dobre ceny.

#80 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:04

My korzystamy z obsługi biura rachunkowego Capital Audyt, są rzetelni, terminowi i posiadają bardzo dużą wiedzę, którą chętnie się dzielą z Klientem. Nieraz konsultujemy się w różnych kwestiach, zawsze otrzymujemy wyczerpującą odpowiedź. Zakres ich usług jest szerszy niż tylko księgowość, robią też kadry i płace, a także audyt sprawozdań finansowych http://capitalaudyt.pl/pl/audyt/ - polecam sobie sprawdzić. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych