Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiosenna promocja - najlepsze kursy w internecie!

kantor wymiana euro waluty

wróć do serwisu Księgowość 50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_sendrika

Guest_sendrika
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 22:22

U nie też ten kantor się sprawdza, skorzystałam z pierwszego przewalutowania za free, jednak mając na względzie stałą współpracę z Pluskantor.pl. Samą promocją się nie warto sugerować, chyba że ktoś planuje tylko jednorazową wymianę waluty. 

#42 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 23 maj 2018 - 13:02

Naprawdę można zyskać wymieniając w taki sposób walutę?

#43 Guest_Dagama

Guest_Dagama
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 11:47

Wiesz, ogólnie w e-kantorach jest taniej niż w większości stacjonarnych nawet bez rabatów, promocji itd., kursy są korzystniejsze a więc tak. No i czas też się zyskuje- to tak jakbyś miała wykonać płatność w banku w okienku albo przez Internet. A takie promocje jak własnie ta w pluskantor.pl że raz da się kupić bez spreadu dodatkowo pozwalają zaoszczędzić. Dziś w Pluskantorze bez żadnej zniżki na EUR spread wynosił 2 grosze, chociaż moje przewalutowanie nie było duże, nie sądzę abym na mieście mogła kupić EUR w takiej cenie.

#44 Guest_Stępień

Guest_Stępień
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 18:22

Można sporo zyskać korzystając z takich kantorów. Zerknijcie na gieldawalut.com np. Różnica  pomiędzy kursem skupu a kursem po jakiej sprzedają walutę to 1 grosz. 

#45 Guest_skrila

Guest_skrila
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 20:48

W Amronecie tak samo, a promocja taka, że przez tydzień czasu obniżają o 90% prowizję. Warto więc wykorzystać ten okres na jakieś konkretne przewalutowanie za pośrednictwem Amronet, wychodzi niemal za darmo.

#46 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 08:10

Najlepiej to skorzystaj z kalkulatora walutowego np. na Cinkciarzu https://cinkciarz.pl...ulator-walutowy i zobacz jaki kurs Ci pokarze, porównaj go z innymi kantorami i sprawdź gdzie masz najlepszy. Ale na Cinkciarzu jeśli wymieniasz większą kwotę to kurs dopasuje się do korzystniejszej automatycznie. Masz też coś takiego jak transakcje społecznościowe i wtedy sam ustalasz kurs. Opcji jest masa jeśli zależy Ci na na prawdę dobrej wymianie, choć te online zawsze są lepsze o wymiany w banku czy kantorze stacjonarnym. 

#47 Gustav2

Gustav2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 22:10

Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry kurs angielskiego on-line?

#48 Guest_mania

Guest_mania
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 12:56

Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry kurs angielskiego on-line?

obadaj etutor.pl - mają bardzo kompleksowy kurs na każdy poziom znajomości języka

#49 Guest_bogdan

Guest_bogdan
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 15:44

A po co wymieniać walutę w angielskim kantorze internetowym skoro polskich jest dużo i oferują w dodatku rewelacyjne kursy walut? Ja korzystam z Gieldawalut.com i gdzie bym się nie znajdował to przecież i tak mam ten kantor w zasięgu, wystarczy mi nawet internet w telefonie aby skorzystać z usługi. Dzięki temu że kantor funkcjonuje 24/7 barierą też nie jest inna strefa czasowa.

#50 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:04

Ja sobie zawsze sprawdzam jakie kursy gdzie są, bo czasem okazuje się, że mają różne opłaty i ceny więc można wybrać tam gdzie jest najkorzystniej. A jaki masz internet w telefonie? Dobrze Ci działa?

#51 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 23:22

Ja mam na telefonie akurat mobilną wersję pluskantor.pl, działa całkiem sprawnie, no może poza strefami gdzie są jakieś problemy z zasięgiem internetu , ale to się rzadko zdarza i nie z winy aplikacji, bo nawet przeglądarkę wtedy ciężko uruchomić. Na co dzień jak korzystam to nic się nie zawiesza, można wykonać wymianę waluty bez problemu i wysłać też przelew. Zaleta też jest taka że ogólnie ten kantor oferuje tylko natychmiastowe realizacje.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, wymiana, euro, waluty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych