Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiosenna promocja - najlepsze kursy w internecie!

kantor wymiana euro waluty

wróć do serwisu Księgowość 28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Manio1984

Guest_Manio1984
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 23:18

Mnie najbardziej przekonała promocja Pluskantora. No i tak się zaczęła współpraca z Pluskantor.pl właśnie, choć już teraz nie wymieniam całkowicie z darmo jak przy pierwszym przewalutowaniu, to spread w ogóle nie jest dotkliwy, przysłowiowe grosze po prostu, a jakość realizacji świetna przy tym.

#22 Guest_IPMAN

Guest_IPMAN
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 00:06

Najlepiej wybrać miejsce gdzie i po zakończeniu promocji będziecie wymieniać korzystnie, dla mnie do dłuższej współpracy Amronet jest najlepszy.

#23 kolorowazelka

kolorowazelka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:46

Macie może linki do ciekawych bezpłatnych szkoleń?

#24 Guest_quot

Guest_quot
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 23:17

W innym temacie na pewno znajdziesz:) A co do promocji to jeszcze nie widziałem tak atrakcyjnej jak w pluskantor.pl, pierwszą transakcję realizuje się po czystym kursie rynkowym. 

#25 Guest_sarmata

Guest_sarmata
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:03

Mało kiedy zwracam w ogóle uwagę na promocje, ponieważ one nie trwają wiecznie, a ja wolę z danym kantorem współpracować już na stałe. Co do Pluskantor.pl myślę, że warto, wycenia dobrze, spread jest bardzo niski.

#26 Guest_t.adzio33

Guest_t.adzio33
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 21:16

Owszem, ja wymieniałem kilka razy przez pluskantor.pl- i tanio i bardzo szybko, nawet w mobilnej wersji z telefonu (fajne, przydatne)

#27 Guest_nashi

Guest_nashi
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 00:06

Najlepsze kursy- tak na co dzień nawet oferuje zwykle Amronet. Obserwowałem i porównywałem w przeciągu paru lat współpracy. Do tego 100% wywiązywania się z szybkich przewalutowań i przelewów.

#28 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 00:10

Mozecie się śmiać...ja się promocjami w ogóle nie interesowałem po prostu szukałem fajnego kantoru online, kolega mi polecił Pluskantor.pl jako że już długo dosyć korzysta z usług, tak więc założyłem konto, wpłaciłem, przewalutowałem. No i zaskoczenie...po kursie rynkowym kupiłem EUR, najzwyczajniej nie doczytałem że pierwsza wymiana tak się odbywa, to bardzo miłe było:)

#29 Drygu

Drygu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 luty 2018 - 16:31

Często korzystam z ich kalkulatora i sprawdzam sobie jak wypada kurs na tle innych banków cinkciarz.pl/kantor/kalkulator-walutowy zazwyczaj z tym kantorem wymianę mam na plus, a niestety jeszcze żadna promocja wiosenna nie dotarła do mnie, a coś by się przydało:) zawsze to te kilka złotych mniej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, wymiana, euro, waluty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy