Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiosenna promocja - najlepsze kursy w internecie!

kantor wymiana euro waluty

wróć do serwisu Księgowość 41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Manio1984

Guest_Manio1984
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 23:18

Mnie najbardziej przekonała promocja Pluskantora. No i tak się zaczęła współpraca z Pluskantor.pl właśnie, choć już teraz nie wymieniam całkowicie z darmo jak przy pierwszym przewalutowaniu, to spread w ogóle nie jest dotkliwy, przysłowiowe grosze po prostu, a jakość realizacji świetna przy tym.

#22 Guest_IPMAN

Guest_IPMAN
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 00:06

Najlepiej wybrać miejsce gdzie i po zakończeniu promocji będziecie wymieniać korzystnie, dla mnie do dłuższej współpracy Amronet jest najlepszy.

#23 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:46

Macie może linki do ciekawych bezpłatnych szkoleń?

#24 Guest_quot

Guest_quot
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 23:17

W innym temacie na pewno znajdziesz:) A co do promocji to jeszcze nie widziałem tak atrakcyjnej jak w pluskantor.pl, pierwszą transakcję realizuje się po czystym kursie rynkowym. 

#25 Guest_sarmata

Guest_sarmata
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:03

Mało kiedy zwracam w ogóle uwagę na promocje, ponieważ one nie trwają wiecznie, a ja wolę z danym kantorem współpracować już na stałe. Co do Pluskantor.pl myślę, że warto, wycenia dobrze, spread jest bardzo niski.

#26 Guest_t.adzio33

Guest_t.adzio33
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 21:16

Owszem, ja wymieniałem kilka razy przez pluskantor.pl- i tanio i bardzo szybko, nawet w mobilnej wersji z telefonu (fajne, przydatne)

#27 Guest_nashi

Guest_nashi
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 00:06

Najlepsze kursy- tak na co dzień nawet oferuje zwykle Amronet. Obserwowałem i porównywałem w przeciągu paru lat współpracy. Do tego 100% wywiązywania się z szybkich przewalutowań i przelewów.

#28 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 00:10

Mozecie się śmiać...ja się promocjami w ogóle nie interesowałem po prostu szukałem fajnego kantoru online, kolega mi polecił Pluskantor.pl jako że już długo dosyć korzysta z usług, tak więc założyłem konto, wpłaciłem, przewalutowałem. No i zaskoczenie...po kursie rynkowym kupiłem EUR, najzwyczajniej nie doczytałem że pierwsza wymiana tak się odbywa, to bardzo miłe było:)

#29 Drygu

Drygu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 luty 2018 - 16:31

Często korzystam z ich kalkulatora i sprawdzam sobie jak wypada kurs na tle innych banków cinkciarz.pl/kantor/kalkulator-walutowy zazwyczaj z tym kantorem wymianę mam na plus, a niestety jeszcze żadna promocja wiosenna nie dotarła do mnie, a coś by się przydało:) zawsze to te kilka złotych mniej.

#30 Guest_davonna

Guest_davonna
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 21:45

Ciekawe właśnie czy teraz pojawią się jakieś nowe promocje wraz z wiosną? Wiem, że nadal aktualna jest obniżka 80% z prowizji w Gieldawalut.com, tyle że ja już skorzystałam:) Nadal wymianiam przez platformę, opłaca się i idzie sprawnie, jednak za dodatkowy bonus na pewno się nie obrażę :D

#31 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 28 luty 2018 - 10:59

Wolałabym jednak kursy realne, a nie internetowe

#32 Guest_Gabriela Nick

Guest_Gabriela Nick
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 00:28

Kursy w e-kantorach są realne:) Wymieniasz na ogół po takim jaki widzisz a stronie.Na 100% tak to działa w Amronet po kursie dostępnym. Przewalutowanie odbywa się natychmiast, w czasie rzeczywisty, niezależnie o której godzinie zawitamy- automatycznie jest zatwierdzane.

#33 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 395 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 09:32

hmm

sisi

#34 Wiśnicki

Wiśnicki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 09:37

Kilka stron, na których znajdziecie dobre kursy:

strefa kursow

eduweb

Jednak tak naprawdę jeśli chcecie nauczyc się wielu rzeczy to warto jest zastanowić się nad kursem stacjonarnym. Wiem wiem,że takie kursy są droższe oraz trzeba znaleźć czas. Prwawda jest taka,że na kursach takich o wiele latwiej jest się jednak zmotytować

I dzięki temu mozna z nich wyciągnąć więcej wiedzy. 

#35 Guest_Triks

Guest_Triks
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 22:38

Mnie zależy tak samo na niedrogich jak i szybkich przewalutowaniach, bo jak otrzymuję wpływ z zagranicy staram się możliwie najszybciej wymienić na PLN. Przez Pluskantor.pl jest mi wyjątkowo wygodnie, kantor ma nawet mobilna aplikację na telefon, łatwo mi dzięki temu na bieżąco kursy podglądać i złapać dobry moment na wymianę

#36 Guest_kampino

Guest_kampino
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 22:43

Niemal każdy kantor internetowy wychodzi z jakąś ofertą promocyjną. Przy moich częstych przewalutowaniach spodobała mi się propozycja platformy Gieldawalut.com- zniżka aż na miesiąc i aż 80% na prowizję, inni dają zaledwie 20% rabatu

#37 Guest_miszku

Guest_miszku
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 23:22

Coś takiego byłoby dla mnie w sam raz, bo nawet jak nie wymieniam dużo, to dość często. A przy tym gieldawalut.com oferuje jak zauważyłem wypłaty PLN zawsze za darmo, a więc nie będę musiał zakładać konta w innym banku niż posiadam.

#38 Guest_stewler

Guest_stewler
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 21:42

Wszystkie promocje są świetne. Myślę jednak przyszłościowo. Owszem, skorzystałem oczywiście z pierwszej darmowej wymiany w Pluskantor.pl ale bardziej niż ta okazja mój wybór był dyktowany tym, że można negocjować kurs i że nie jest pobierana prowizja. Oszczędność jest mi łatwiej wyliczyć porównując wycenę kupno/sprzedaż, wystarczy że spojrzę i wiem czy warto.

#39 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 00:05

Hej nie nadążyłbym sprawdzać który kantor ma najlepszy kurs w danym momencie, zanim porównam kilkadziesiąt takich kantorów kurs się w każdym z nich pewnie zmieni o do nowa:D Do korzystnych przewalutowań mam pewność na Gieldawalut.com. W ramach ich promocji miałem przez miesiąc niższą marżę o 80%, a teraz też jest dobrze, korzystam z cashback tak więc stale 20% niższy koszt. Najważniejsze aby mieć do kantoru zaufanie, rzecz jasna uzasadnione. Pozdrawiam.

#40 Guest_Orion

Guest_Orion
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 21:03

W pluskasntor.pl promocja na darmową wymianę dla mi prawie 300 zł oszczędności jak sprowadzałem z Niemiec auto, ale jeszcze lepsze jest to, że kantor przychylnie podchodzi do negocjowania ceny, już 2 razy się dogadaliśmy:)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, wymiana, euro, waluty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych