Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oświetlenie kuchni

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_arass

Guest_arass
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 16:48

Polecam do kuchni ledy. Wyglądają bardzo ładnie i można także zakupić  taśmy pod szafki.OBI oferuje szeroki wybór oświetlenia ledowego activejet. Naprawdę warto skorzystać.

#22 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 805 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 10:27

Też mam w kuchni ledy. To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

#23 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 18:02

Mnie też się takie oświetlenie podoba, od razu inaczej pracuje się w kuchni. Podszafkowe oświetlenie activejet sprawdza się idealnie.

#24 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 805 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 11:30

W kuchni bardzo dobrze sprawdzają się profile led, o których możecie przeczytać tu: http://www.alces.pl/...kich-aranzacji/. Można je wykorzystać właśnie przy oświetleniu podszafkowym. Nie ma lepszego sposobu na doświetlenie blatu roboczego.

#25 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 16 maj 2017 - 13:38

ja przy remoncie kuchni wolałem postawić na coś porządnego. oczywiście zdecydowałem się na oświetlenie led, bo uważam, że jest najlepsze do tego typu pomieszczeń. Activejety były kupowane w obi i już kilka lat po remoncie wszystko jest ok i wygląda idealnie

#26 Guest_mikki

Guest_mikki
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 21:53

U siebie w domu mam różne rodzaje oświetlenia, jakoś nigdy nie zwracałam na to uwagi, ale z tego co zauważyłam to najlepiej świeci ledowe światło o neutralnej barwie activejet, polecam ten rodzaj oświetlenia

#27 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 805 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 10:00

Ja mam wyłącznie oświetlenie sufitowe w kuchni. Postawiłam na ledowe oprawy.

#28 Guest_szaza

Guest_szaza
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:39

Takie oświetlenie podszafkowe można zrobić  za pomocą taśm led activejet, zapewni ono optymalne źródło światła i będzie ekonomiczne w obsłudze.

#29 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 805 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 08:06

To dobry sposób na doświetlenie blatu roboczego. Będę nad tym myśleć.

#30 GTV

GTV

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 16:00

Dekoracyjnym, a zarazem bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest zastosowanie aluminiowego profilu GLAX z regulowanym kątem świecenia nawet do 44˚. Dzięki możliwości obrotu dolnego profilu możemy doświetlić te miejsca na kuchennym blacie, które wymagają szczególnej uwagi. Dodatkowo, różnorodność kształtów profili pozwala na wiele zastosowań aranżacyjnych i umożliwia uzyskanie ciekawych efektów świetlnych 

#31 Guest_kiralyy

Guest_kiralyy
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 12:40

Jak wymienialiśmy elektrykę w mieszkaniu niedawno to sporo akcesoriów musieliśmy kupić nowych i też przy okazji lampy. Wszystko udało się za przyzwoite pieniądze dostać online na elektryczny.com. Mogę sklep polecić, mają kompetentną obsługę na mailu i bardzo zróżnicowaną ofertę. Sprzedają lampy ewidentnie dla koneserów za naprawdę duże pieniądze, ale też jest dużo prostszych wzorów za kilka czy kilkadziesiąt złotych.

#32 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 12:55

Ja tam wolę sklepy, w których kupić mogę coś eleganckiego i solidnego, za rozsądne pieniądze. Co mi po jakiejś drogiej lampie, która i tak nie wygląda zbyt dobrze. ;)

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 15:05

My mamy oświetlenie activejet, pod szafkami mamy taśmy ledowe a na ścianie kinkiet designerski . Wszystko kupowaliśmy w OBI

#34 Guest_mlamppl

Guest_mlamppl
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 11:18

Jeśli szukają Państwo oryginalnego oświetlenia do kuchni to serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego e-sklepu na stronie mlmap.pl, gdzie mamy szeroki wybór różnorodnych opraw:) Dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty zgodne z naszą tabelą (im więcej zakupisz, tym większy rabat).

#35 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 16:36

Żarówki LED pozwalają znacząco ograniczyć ilość pobieranej mocy, co przekłada się na oszczędność w rachunkach.W sklepach można znaleźć coraz większą ofertę żarówek LED w atrakcyjnych cenach, ja kupuję też te z activejet w OBI

#36 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 11:15

W kuchni najlepiej postawić na taśmy led. Zwłaszcza te podszafkowe. Doskonale oświetlają blat roboczy. Jeśli zdecydujecie się na tego typu oświetlenie, to tutaj: http://www.ledovo.pl...rofile-led.html znajdziecie profile i inne akcesoria niezbędne do montażu tego typu lampek.

#37 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 14:03

oświetlenie Led jest rownoznaczne z energooszednoscia. Obecnie coraz czesciej i w coraz wiekszym zakresie stosuje sie wlasnie to rozwiazanie. Osobiście polecam ledy active jet

#38 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 805 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 07:59

A czym się różnią te modele? Są bardziej energooszczędne?

#39 Guest_gaki

Guest_gaki
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:00

U siebie stosuję jako oświetlenie centralne-lampę wiszącą a pod szafkami mam taśmę activejet. Swiatełka jest wystarczająco dużo,żeby czuć się komfortowo.

#40 AniMaxx

AniMaxx

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:20

U na tez są ledy pod szafkami  i uważam, że fajne rozwiązanie, do tego bardzo efektownie to wygląda.  A poza tym lampa i mały podwieszany sufit. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych