Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie na usg tarczycy we Wrocławiu

wróć do serwisu Sektor Publiczny 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 29 luty 2016 - 08:15

Cześc. Czy ktoś tutaj ma może namiary na dobry gabinet w którym można byłoby prywatnie wybrać się na usg tarczycy? Wrocław oczywiście. 

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 527 postów

Napisano 29 luty 2016 - 12:26

Cześć. polecam zapisać się do kliniki Proclinic na ulicy Widok. Tutaj jest kontakt:

http://proclinic.pl/oferta/usg/

Jakiś czas temu lekarz podejrzewał u mnie nadczynnośc tarczycy.Nie chciał mi jednak dać skierowania na fundusz tak więc pomyślałem sobie,że nie będę go prosił oraz że wybiorę się prywatnie. Nie jest to duży koszt oraz praktycznie nie czekałem w kolejce tak wiec pomyslałem sobie bez łaski. Zadzwoń oraz dopytaj się o wolne terminy. 

#3 shayleen

shayleen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 luty 2017 - 14:52

Usg w publicznych szpitalach? Nigdy więcej. Kolejki nawet po kilka miesięcy, a ze zdrowiem nie ma co czekać. Każdemu z okolic Grodziska Mazowieckiego polecam Progress Clinic - niby prywatnie, ale tanio i co najwazniejsze profesjonalnie!

#4 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 21:39

Niestety mogę tylko dodać, że zgadzam się z przedmówcami. Na kasę chorych to u nas trzeba mieć końskie zdrowie i mnostwo czasu. A na tarczycę polecam iść na badanie prywatnie, nie jest drogie i poczytać na blogu: http://biowitalni.pl...arczycy-51.html . Może się przydasmile.png

#5 Perełka

Perełka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 18:25

Hej czy ma któraś z Was godnego polecenia ginekologa we Wrocławiu? Moja pierwsza ciąża była mocno powikłana i dziecko przyszło na świat przedwcześnie, chciałabym teraz trafić na jakiegoś specjalistę który będzie potrafił mnie nakierować już na samym początku i doradzi jak najlepiej przygotować się do kolejnej ciąży, czytam o tym sporo http://www.osesek.pl...anie-ciazy.html ale chciałaby to przedyskutować z lekarzem. Jeżeli znacie kogoś kto jest godnym polecenia fachowcem to poprosze o wskazówkę.

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 08:29

Jak prywatnie to Luxmed lub Medicover.

Always look on the bright side of life!

#7 Guest_marina92

Guest_marina92
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 14:16

Ja USG i EKG robiłam u www. internista-wroclaw.pl . To było jednak dość dawno, musisz się zapytać czy jest to nadal aktualne. Obecnie głównie korzystam z oferty wizyt domowych tego internisty, bardzo polecam.

#8 Guest_Martika

Guest_Martika
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 12:26

Ja wykonywałam badanie usg tarczycy w Proclinic we Wrocławiu przy ulicy Widok. Jestem bardzo zadowolona z podejścia jakie mają do swoich pacjentów naprawdę warto skorzystać ze sprawdzonego miejsca na takie badanie. 

#9 rufus

rufus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 20:58

Ja ostatnio miałam trochę problemów z tarczycą i miałem operację. Teraz muszę przyjmować oczywiście leki, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Znalazłam euthyrox na KtoMaLek.pl , bo w niewielu aptekach mogłam go wcześniej dostać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych