Skocz do zawartości

Zdjęcie

Każdy może zarobić milion

milion zarabianie pieniądze zarabianie milion Sander

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 korcyl

korcyl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 luty 2016 - 10:23

Wiesz, że twoja sytuacja finansowa w dużej mierze zależy od sposobu twojego myślenia? Czy przypominasz sobie, byś w szkole uczył się czegokolwiek o oszczędzaniu, inwestycjach, finansowej niezależności? Czy nauczyciele i najbliżsi zawsze wmawiali ci, że najlepszym z możliwych zawodowych rozwiązań jest etat i praca u kogoś (i na kogoś!)? Z tęsknotą wyczekujesz wypłaty, bo pod koniec miesiąca twoje konto świeci pustkami? Jeśli chcesz w końcu zmienić swoją sytuację finansową, poznaj podstawowe reguły dążenia do bycia bogatym! „Każdy może zarobić milion” to poradnik, który pomoże ci zrozumieć podstawowe różnice w myśleniu bogatych i biednych. Nic w życiu nie przychodzi od tak, ale bogatym może stać się każdy z nas! I oczywiście jednym z kluczy do sukcesu jest pomysł na biznes, znajomości, nawet łut szczęścia, to pierwszą podstawową kwestią jest zmiana myślenia, zmiana mentalności „biedaka”, wyzbycie się stereotypowego myślenia na rzecz odwagi, by zawalczyć o dostatniejsze życie. Autor poradnika „Każdy może zarobić milion” nie da ci gotowej recepty na sukces, ale pomoże ci zrobić pierwszy krok w dążeniu do realizacji marzenia o byciu bogatym! Kiedy dowiesz się, czym jest finansowa wolność, nie będziesz mógł uwierzyć, że kiedyś żyłeś i myślałeś inaczej!

W swojej książce poruszam temat, który w dzisiejszych czasach elektryzuje niemal wszystkich. Chciałbym podzielić się z Tobą praktycznymi wskazówkami dotyczącymi sfery finansów. Piszę tę książkę w oparciu o własne, ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie, a także niezliczone obserwacje, sytuacje i rozmowy z zamożnymi ludźmi. Opisuję tutaj sposoby myślenia, reagowania i działania ludzi bogatych i biednych. Sposoby te różnią się od siebie diametralnie, a co za tym idzie, efekty również. Chcę pokazać Ci drogę i uniwersalne zasady, które pomogą Ci stać się bogatszym niż jesteś aktualnie, czytając tą lekturę. Zasady, którymi kierują się bogaci są proste i opanowanie ich nie powinno stanowić większego wyzwania.

Rola pieniędzy w życiu jest ogromna. To, jak będzie wyglądało nasze życie, zależy od wielu czynników, wliczając w to również zarabianie pieniędzy. Jest to sfera, która jeśli zostanie dobrze ułożona, wyda błogi owoc w przyszłości lub – w przeciwnym razie – stanie się polem zmagań i trudów. Jak to będzie wyglądało, zależy tylko i wyłącznie od naszych działań i wyborów. Już na samym początku chcę wyraźnie podkreślić, że jesteśmy za nie całkowicie odpowiedzialni, choć oczywiście nie brakuje ludzi próbujących za swoje niepowodzenia obarczać winą czy odpowiedzialnością innych. Jest to droga donikąd i taka postawa nikomu jeszcze nie przyniosła żadnej korzyści. 

W niniejszej książce chciałbym przedstawić mechanizmy i zasady, którymi kierują się bogaci. Sam doszedłem do bogactwa i wolności finansowej, stosując się do opisanych kanonów. Wierzę, że w drodze do poprawy Twojej sytuacji finansowej, książka ta jest niezbędnym podręcznikiem. Bez względu na wysokość posiadanych przez Ciebie zasobów finansowych, opisuję tu uniwersalne reguły, dzięki którym jesteś w stanie wzbogacić się i doprowadzić do regularnego pomnażania swoich finansów. Tymi standardami kierują się ci, którzy doszli do bogactwa, a problemy finansowe nie spędzają im snu z powiek. 

Jedno z żydowskich powiedzeń brzmi:

Pieniądze nie są w życiu najważniejsze – liczy się jeszcze złoto i nieruchomości.

#2 Guest_Dominik Jedrzejczak

Guest_Dominik Jedrzejczak
  • Goście

Napisano 20 luty 2016 - 02:44

Z tą zmianą myślenia masz dużo racji, jednak dzisiaj trzeba mieć naprawdę fachową wiedzę, żeby dojść do milionów ;)

#3 Guest_Marcin__11

Guest_Marcin__11
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 21:02

Ja jestem tego zdania, że żeby zarobić milion trzeba do niego jakoś dojść.. zacząłem od inwestycji które zaczęły przynosić mi zyski, od inteligentnego lokowania moich pieniędzy i idę cały czas do góry. Ostatnio zdecydowałem się zainwestować w złoto- z myślą o przyszłości mojego dziecka, jego edukacji. Znalazlem taki program na zlotatarcza.com, korzystal może ktoś i chce się podzielić spostrzeżeniami? ja póki co jestem zadowolony z wyników

#4 adonis12

adonis12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 30 kwiecień 2016 - 20:55

Ja na dostaję na maila kilka takich cennych rad dziennie :) Zazwyczaj chcę żebym grał w kasynie lub opcje binarne.

#5 Guest_amadeus

Guest_amadeus
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 15:15

panowie, trochę zdrowego rozsądku. ksiązkiami jeszcze nikt nic nie zarobił.. trzeba podchodzić realnie do możliwosci i przede wszytskim patzreć na liczby i szukać realnych możliwości a nie dryfować marzeniami nie wiadomo gdzie. ja bardzo polecam zainteresoować się funduszami inwestycyjnymi, bo jest w tym potencjacł do zarabiania, tylko trzeba mieć trochę odpowiedniej wiedzy, bądź kogoś, kto się na funduszach zna i potrafi doradzać odpowiednio w tej kwestii, pan Bralczyk z warszawy np to dobry specjalista i pozwole sobie wspomnieć, taka pomoc, zwłaszcza na początku to dobre rozwiązanie. chyba, ze ktoś jest na tyle świadom rynku i posiada wiedzę, że sam jest w stanie zająć się inwestycją.

#6 Guest_Ulel

Guest_Ulel
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 19:51

nie każdy, a ten co ma wiedzę, spryt i nie boi się zaryzykować. Dlatego np. na rynku forex ludzie zarabiają świetne pieniądze bo mają te cechy. Sam widzę na xsocial jakie niektórzy kwoty osiągają

#7 shea32

shea32

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 20:50

Każdy mówi, że zarobic jest łatwo i tylko należy spróbować. Ale jakoś nie widze tych bogaczy wkoło siebie. A skoro jest to takie łatwe, to powinno ich być bardzo dużo. Zwykle takie oferty finansowe, mówiące o szybkim wzbogaceniu się, to zwykłe naciaganie innych i próba wyłudzenia pieniędzy. Bo na inwestowani trzeba się trochę znac i nie każdy może to robic, a poza tym, trzeba jeszcze miec sporo szczęścia. 

Kto w lecie wypoczywa w cieniu, w zimie bywa głodny.

#8 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 07:20

Szczerze powieziawszy to nie wierzę w takie frazesy.... Widziałam kilka takich szkoleń online ale dla mnie jest to jedynie strata czasu. Przez całe szkolenie gadają o niczym. Banały typu: zacznij działać, weź się za siebie i tego typu sprawy....

Jeśli zamierzacie zarabiać oraz inwestować to sugeruję zajrzeć sobie raczej tutaj:

http://www.forum-kredytowe.pl/f151/

jest to forum o inwestowaniu. Znajdziecie tam o wiele więcej konkretów. 

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1028 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 21:31

Każdy to może napisać, że łatwo milion zarobić ;)

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: milion zarabianie, pieniądze, zarabianie, milion, Sander

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych