Skocz do zawartości

internetowe oszustwo matrymonialne na Rosjankę

internetowe oszustwo matrymonialne na Rosjanke

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_szenszyl

Guest_szenszyl
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:17

witam mam pytanie czy można odzyskać pieniądze z oszustwa matrymonialnego na Rosjankę.padłem ofiarą oszustki z Rosji.procedura była standardowa. najpierw zaczepiła mnie na portalu społecznościowym a następnie zaczęliśmy ze sobą pisać. emailowo , a po pewnym czasie poprosiła mnie o przekaz pieniężny.dałem się nabrać.

słyszał ktoś może o skuteczności ścigania takich incydentów i z jakim skutkiem? dziękuję za odpowiedzi

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 11:38

Nie wiem, jaka jest skuteczność ścigania takich przestępstw. Natomiast nie rozumiem co zaszło w Twoim wypadku? W jakim celu wysłałeś jej pieniądze? Na co się nabrałeś? Dlaczego nazywasz to oszustwem matrymonialnym?Jesteś zapewne dorosłym człowiekiem, więc powinieneś wiedzieć, co robisz, wysyłając pieniądze nieznanej osobie, poznanej przez internet. 

#3 Guest_mądry przed większą szkodą

Guest_mądry przed większą szkodą
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 12:36

Do panów: ostrzegam "rozgryzłem" panią z portalu katolickiego i być może jest również na innych matrymonialnych, perfidna kłamczucha, manipulantka i naciągaczka na drogie prezenty i nie tylko, zmienia często facetów, prowadzi grę, ma różne wymówki, dużo można by o niej napisać...
Przestrzegam przed Anetą z Rybnika urodz. w 1975r
PS: chętnie nawiążę kontakt z osobami pokrzywdzonymi i zawiedzionymi jej postępowaniem. Mam wiele wiadomości o niej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internetowe, oszustwo, matrymonialne, na, Rosjanke

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych