Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkolenia, co wybrać?

wróć do serwisu Księgowość 24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Premix

Premix

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 21:47

Mam możliwość wybrania dla siebie szkolenia, za które zapłaci firma, w której pracuję. Ponieważ pracuję dla nich już długo, zasugerowano mi szkolenia w kierunku przywództwa i zarządzania. Do mnie należy wybranie czegoś z dostępnych ofert i zaprezentowanie pomysłu. Waham się pomiędzy tematyką transformacja biznesu i i Lean Thinking, bo myślę, że skorzystam z nich najwięcej. Znacie godne polecenia oferty  w tym kierunku?

#2 Raissa

Raissa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 21:57

Ja słyszałam o szkoleniach lean management, które pomagają zoptymalizować efektywność pracowników. Możliwe, że mamy na myśli te same szkolenia, tylko pod inną nazwą. Akurat na takich szkoleniach ważne jest pozyskanie umiejętności na temat obsługi oprogramowania, które pomaga zarządzać pracownikami. Wydaje mi się, że to szkolenie jest bardzo przydatne. Nie znam natomiast żadnej firmy, która organizuje takie szkolenia. Najłatwiej będzie skontaktować się z konkretną firmą i zapytać, czy mają takie szkolenie w ofercie.

#3 Manowano

Manowano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 07:19

Hey, to powiem Ci, że masz fajnie ja też pracuję spory czas w swojej firmie i niestety nie chcą mnie wysłać na żadne szkolenie. Jedynie to jakieś śmieszne wewnętrzne szkolenia w firmie. Chyba będę musiał zmienić swoje miejsce pracy. Bo widzę że coraz więcej firm inwestuje w swoich pracowników. Mój znajomy też był ostatnio na jakimś szkoleniu z zakresu nadzór nad produkcją czy coś w tym stylu. Ale nie powiem Ci w jakiej firmie bo się go nie wypytywałem o to. Ale na pewno był zadowolony i już coś wspominał że to mu pozwolić coś awansować.

#4 Untiney

Untiney

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 19:14

Ja też tak mam, tylko że mam układ z szefem, pół ja i pół firma ;)

#5 Nora112

Nora112

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 23:13

Zazdroszczę opcji z opłaceniem szkolenia, bo u mnie nie jest tak dobrze. Kiedyś orientowaliśmy się, czy mamy w pracy szanse na dofinansowanie do studiów podyplomowych, jak najbardziej w kierunku tego, co robimy. Nie było o tym mowy, choć sam pomysł douczenia się był przyjęty pozytywnie. Mam wrażenie, że teraz szefowie robią jak najmniej dla pracownika. Szkolą, jeśli muszą uciekać z kosztami i w ten sposób je rozplanować.

#6 Premix

Premix

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 00:11

Hej, dziękuję wszystkim za odpowiedzi, trochę czasu zajęło mi podjęcie decyzji co to ma być za szkolenie, jednak wybór padł na mapowanie strumienia wartości, skorzystałem z tej listy dostępnych szkoleń: http://www.e-opex.pl...oferta-szkolen/ jestem bardzo zadowolony z wyboru zarówno szkoły jak i samego tematu szkolenia, mogę przyznać z ręką na sercu że pomogło mi to zorganizować znacznie lepiej pracę, trochę usprawniłem niektóre działania i wyciągam jeszcze więcej z pracy :)

#7 Hanzel01

Hanzel01

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 luty 2016 - 09:45

Moja firma na bieżąco wysyła swoich pracowników na wszelkiego rodzaju szkolenia, jednak najczęściej korzysta z usług audytorskich w ramach doskonalenia kadry i księgowość. Firma http://auditing.com.pl/ świadczy usługi audytorskie na najwyższym poziomie.

#8 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 08 luty 2016 - 09:50

A czy ktoś z Was myślał o zarabianiu na przeprowadzaniu szkoleń? Korzystając z platformy http://getsmarter.eu/pl/

można zyskać taką możliwość. Jej ideą jest dzielenie się wiedzą z innymi i znaleźć tam można zarówno specjalistów, jak i osób ich poszukujących. Jeżeli w jakiejś dziedzinie jesteśmy mówiąc kolokwialnie "dobrzy", moim zdaniem warto spróbować swoich sił.

#9 sara91

sara91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 21:04

Premix, jak szkolenie? Tak jak pisałeś, poszedłeś do e-Opex? Chciałabym się przebranżowić i myślałam o pracy w kontroli jakości. Kończyłam Politechnikę, ale wymagają właśnie znajomości lean managment/lean thinking. Czytałam na Wikipedii, co to w ogóle jest, w internecie jest sporo informacji, ale chyba jednak bez certyfikatu czy kursu będzie mi ciężko znaleźć pracę. Możesz polecić tą akademię? Jestem z Wrocławia, więc byłoby mi po drodze smile.png

#10 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 27 listopad 2016 - 13:25

Szkolenia zawsze się przydają ponieważ to wiąże się z dodatkowymi umiejętnościami i wiedzą, które w przyszłości się przydadzą. Niezależnie od branży w jakiej się działa, trzeba zawsze szukać profesjonalnych ośrodków szkoleniowych. Dlatego odsyłam do artykułu na http://tekstowy.net/...enia-wymagania/ który pomoże znalezieniu odpowiedniego miejsca.

#11 eleonora

eleonora

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 22:14

Myślę, że możliwość takiego szkolenia za które chce zapłacić firma to super sprawa. Ja jestem generalnie zdania, że warto się szkolić nawet jeśli mielibyśmy to robić za własne pieniądze, bo to jest inwestycja - jedyna pewna i taka która się zwróci. Co do szkoleń. Sama jestem na etapie szukania czegoś odpowiedniego dla siebie. Ja pewnie pójdę bardziej w tematykę e -marketingu. Ciekawe szkolenie z tej tematyki wyszukałam na przykład na sdflodz.pl Tylko że ja będę musiała zapłacić raczej z wlasnej kieszeni, ale i tak uważam, że warto.

#12 miroo44da

miroo44da

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 13:20

Dobrze, że cię wysyłają. Wybierz jakieś z umiejętności miękkich.

#13 Gumbas

Gumbas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 luty 2017 - 22:15

Hej, dziękuję wszystkim za odpowiedzi, trochę czasu zajęło mi podjęcie decyzji co to ma być za szkolenie, jednak wybór padł na mapowanie strumienia wartości, skorzystałem z tej listy dostępnych szkoleń: http://www.e-opex.pl...oferta-szkolen/ jestem bardzo zadowolony z wyboru zarówno szkoły jak i samego tematu szkolenia, mogę przyznać z ręką na sercu że pomogło mi to zorganizować znacznie lepiej pracę, trochę usprawniłem niektóre działania i wyciągam jeszcze więcej z pracy smile.png

Cieszę się, że jesteś zadowolony ;) kiedy sam szukałem dla siebie szkolenia, to sugerowałem się między innymi Twoim postem i muszę przyznać że również cieszę się z wyboru. Bardzo przydatne szkolenie, poprowadzone w sposób ciekawy. Nie ukrywam, że pomogło mi ono w wielu różnych płaszczyznach poprawić swoją wydajność w pracy, co przeniosło się na lepsze zarobki między innymi ;)

#14 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 21 luty 2017 - 12:59

Ja rozglądam się właśnie za jakimiś szkoleniami z marketingu.

Always look on the bright side of life!

#15 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 21 luty 2017 - 13:48

Mnie też zwykle firma wysyła i za nie nie płacę, fajna sprawa, zawsze z tego korzystam

#16 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 luty 2017 - 11:09

Myślę, że szkolenia trenerskie również są dobrą opcją. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do http://www.szkolatrenerow-ster.pl/, gdzie znajdziecie profesjonalną szkolę trenerską. Można tutaj zdobyć odpowiedni certyfikat i zdobyć pożyteczną wiedzę i doświadczenie. 

#17 piekoraczek

piekoraczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 14:11

Mi z kolei kolega opowiadał, że owszem wysyłają ich na szkolenia ale podobno takie nudne że nic z nich nie wynoszą. Są chętnie bo wolą to niż siedzenie w pracy ale ogólnie to mało sa rozwijające, ale nie umiem powiedziec na jakie i gdzie dokładnie. Branża komputerowa w kazdym razie.

#18 monika8

monika8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 20:02

Wszystko oczywiscie zalezy od branzy w jakiej pracujemy oraz od nas samych, czyli jak bardzo chce nam sie rozwijac. Mam na mysli tutaj wykonowanie pracy bardziej wartosciowej. Kiedys moja znajoma nauczycielka z zawodu, narzekala troche na warunki w swojej pracy w czasach gdy rzeczywiscie nie bylo zbyt wielu mozliwosci. Teraz mozna uzyskac awans zawodowy szkolenia i zostac np. nauczycielem dyplomowanym, co moze zwiekszyc nasza atrakcyjnosc na rynku pracy oraz zarobki.

#19 Guest_Nina

Guest_Nina
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 11:57

Ja niestety ta tematyka niebardzo jest związana z moim zawodem , ponieważ pracuje w dziale ksiegowości . A co do firm skzoleniowych to ja jestem przekonana do firmy Soyer . Mają ogólnie bardzo szeroką oferte skzoleniową bo organizują je nie tylko działów HR ale również dla takich specjalistów jak : logopedzi , nauczyciele fizjoterapeuci itd wink.png

#20 Guest_Basek

Guest_Basek
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 07:38

tak, Soyer ma sporo ciekawych kursów. ogólnie widziałam ze fizjoterapeuci mają w czym wybierać- oferta jest wielka. ale fajnie że można znaleźć też dla HRów smile.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy