Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wybrać dobrego trenera sprzedaży?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102189 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 15:09

Wiele firm, których pozycja na rynku zależy od dobrze zarządzanej grupy handlowców i od samych umiejętności sprzedaży tychże handlowców często przeoczy moment, w którym trzeba przeznaczyć „duże” pieniądze na cykliczne szkolenia w zakresie wzmacniania umiejętności sprzedażowych i kompetencji zarządzania zespołem.

Powrót do artykułu: Jak wybrać dobrego trenera sprzedaży?

#2 Guest_Michalina

Guest_Michalina
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 15:09

Na pewno świetną propozycją dla firmy może być pakiet standard, który w swojej ofercie ma firma Alior Instytut.Za 1500 zł mamy do dyspozycji na cały dzień certyfikowanego trenera dla 16 osób.Wiem, że mają bardzo dobrych trenerów, ponieważ już korzystaliśmy z ich usług.

#3 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 12:53

Firma w której pracuję zdecydowała się na współprace z Panem Lechem Dworaczyńskim i firmą Dworaczyński Consulting. Już po kilku pierwszych spotkaniach zaobserwowaliśmy 100% poprawę. Polecam

#4 Guest_Dyrektor handlowy

Guest_Dyrektor handlowy
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 13:38

Potwierdzam opinię Malwiny - warto zdecydować się na Dworaczyński Consulting. Współpracujemy z nimi od 6 miesięcy i efekty są już widoczne. Ich wadą jest na pewno to, że ciężko z wolnymi terminami no i nie są tani. Wcześniej korzystaliśmy z usług tańszych firm, ale mocno się zawiedliśmy, bo nie widzieliśmy żadnych postępów, to nauczyło mnie, że czasami lepiej jest zapłacić więcej, ale mieć pewność efektów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych