Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modne kuchnie, czyli dwukolorowe meble kuchenne

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Andrzej kuchenny mistrz

Andrzej kuchenny mistrz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 11:07

Dzień dobry,

Jeżeli szuka pani regałów, zachęcam do zobaczenia tutaj : Meble kuchenne

Robią naprawdę piękne rzeczy i wszystko dopasowane pod wymiar. Są producentem więc i cenowo powinno być ok.

#42 Kryspin90

Kryspin90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 21:33

U mnie świetny projekt mebli kuchennych wykonała firma http://www.siemieniako.pl/. Każdy element przestrzeni został wykorzystany, meble prezentują się elegancko, a przy tym są niezwykle funkcjonalne i pojemne. Cenowo konkurencyjnie. Wszystko zgodnie z umową w terminie.

#43 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 07:02

Zdecydowanie warto zainwestować w meble pod zabudowę. Meble kuchenne pod zabudowę to nie tylko wydajne zagospodarowanie przestrzeni – to również nowoczesne udogodnienia, które czynią kuchnię przyjazną. Oświetlenie LED, karuzele do szafek narożnych, bezuchwytowe fronty, gniazda blatowe czy szuflady wyposażone w hamulce są już w wielu przypadkach standardem.

Jesli szukacie inspiracji na kolor mebli czy na fakturę frontów polecam zerknąć sobie tutaj:

http://fronty-skandynawskie.pl

Na stronie jest sporo inspiracji. Ta kuchnia jest świetna:

dwukolorowe-meble-kuchenne-pomysl-na-now

#44 Guest_Laguna

Guest_Laguna
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 07:15

Takie fajne meble zawsze można zamówić na wymiar, dzięki temu też będą idealnie dopasowane. Po co szukać po sklepach? Szkoda czasu :P Ja wykonanie mebli do kuchni zleciłam firmie TIM, która zaprojektowała mi naprawdę szaloną aranżację, totalnie pode mnie. I to jest super - oryginalność. :))

#45 Guest_Majku

Guest_Majku
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 19:09

Wydaje mi się, że moda modą, ale najważniejszy jest nasz gust, bo to my będziemy z tej kuchni korzystać. Dlatego najlepiej zrobić wszystko tak, jak nam się podoba — a jeśli przy okazji modnie, to tym lepiej ;) Ja właśnie żeby połączyć modę z moimi osobistymi preferencjami robiłem meble na wymiar w firmie Orion Meble, wykonali je cudnie

#46 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 18:23

Właśnie coś takiego zaprojektowali mi fachowcy od https://www.bohostudio.pl/. Nie ma nic lepszego niż sprawdzony i zaufany architekt wnętrz. Dzięki niemu można skutecznie zaprojektować aranżację tak, żeby nie była nudna i monotonna. Teraz mam piękne mieszkanie, którym cieszę się każdego dnia. 

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#47 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 10:29

U mnie są meble w kuchni i wszystkie szafy wykonywane przez www.adolux-meble.pl – bardzo dobra firma, udana współpraca. Mają tez swoje spostrzeżenia i podpowiadają jakie rozwiązania w danym miejscu będą dobre więc jak ktoś nie do końca wie na co się zdecydować to można liczyć na ich pomoc.

#48 Miedzyrzecki

Miedzyrzecki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 10:43

Nie wiem, jakie są trendy w tym roku, ale mi nieodmiennie najbardziej podoba sie kamień naturalny

#49 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 08 styczeń 2020 - 10:02

Miałem w łazience niestandardową umywalkę. Niestety trochę błędów projektowych popełniłem przy remoncie łazienki, ale udało się kilka problemów rozwiązać przez zamówienie dobrych mebli u producenta kuchniesolarz.pl/. Bardzo solidnie podeszli do sprawy. Pochowali mi kilka rzeczy. Jestem pozytywnie zaskoczony podejściem.

#50 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 07:54

Obecnie takie łączenia kolorów są bardzo modne. Wiele osób wybiera szafki dolne w innym kolorze niż szafki gorne :)

Przykładem jest tutaj ta kuchnia - klasyczna i jednocześnie elegancka.

valuation_bg.jpg

Meble do samego sufitu są wygodne bo nie zbiera sie na nich kurz. Mogę polecić to studio mebli kuchennych z Krakowa:

https://woodworks-st.../meble-kuchenne

Specjalizują się w najlepszej jakości meblach kuchennych (do nich należy powyższa kuchnia). 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych