Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile trzeba wydać na zakup mieszkania w Warszawie?

152 odpowiedzi w tym temacie

#141 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:36

Można ciekawe duże mieszkania znaleźć w Międzylesiu w Willi ze strony willa-miedzylesie.pl. Ja się na Wawrze wychowałam także tym bardziej znam okolicę i chciałabym tam wrócić. Jeśli już miałabym kupować swoje M to właśnie takie duże jak tu mają a nie jakąś klitę 50 metrową.

#142 Guest_witek

Guest_witek
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 18:47

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że może być Ci ciężko znaleźć coś wartościowego w Wawie za jakieś 300 000. Ja sam długo szukałem czegoś dla siebie, ale te ceny powalały mnie z nóg… Znajomi mi polecili osiedle w Piasecznie i tak właśnie za niedługo podpisuję umowę. Mocno polecam Dom Marzeń Piekut, serio 

#143 Januszz

Januszz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 11:54

Obecnie ceny mieszkań są bardzo rozbieżne i trzeba się dobrze znać na nieruchomościach żeby nie przepłacić. Oczywiście cena za metr zależy min. od lokalizacji, stanu mieszkania, wieku nieruchomości o ostatnio też jest ważna jest odległość od węzła komunikacji, szkoły czy sklepów. Wiadomo, że najdroższe mieszkania znajdują się w dużych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław itd. Warto sprawdzać ceny mieszkań w mniejszych miasteczkach gdzie możesz kupić bardzo fajne mieszkanie za niższa cenę - teraz dużo ludzi tak robi. Niestety do pracy trzeba dojeżdżać, ale zawsze jest coś za coś. W poniższym artykule bardzo fajnie jest omówiony temat cen i rynku sprzedaży mieszkań na przykładzie Turka, ale tyczy się to także innych miejscowości: https://turek24.com....edazy-mieszkan/

#144 AnetaDzikiiiii

AnetaDzikiiiii

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 wrzesień 2018 - 14:02

Ceny są różne, bo różni są deweloperzy i inne iwnestycje. Nie kupowałbym tam, gdzie najdrożej i gdzie najtaniej, bo coś może okazać się nieokej. Warto szukać sprawdzonych deweloperów. Mogę polecić do odwiedzenia Osiedle Dźwigowa Park (Warszawa Włochy). Projekt jest bardzo fajny, deweloper uczciwy, a samo miejsce dobre do zamieszkania (niezatłoczone).

Świetne wrażenie zrobił na mnie Polnord, jeżeli chodzi o warszawskie inwestycje. Siostra z mężem kupili od nich mieszkanie w Szczecinie i dlatego między innymi zdecydowałam się na stację Kazimierz. Lokalizacja jest genialna jak dla mnie, pracuję w centrum, więc do pracy rzut przysłowiowym beretem.

#145 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:44

Na mnie osobiście duże wrażenie zrobiła Willa Międzylesie byliśmy tam na oglądzie parę dni temu z mężem. Zapowiada się to wszystko naprawdę komfortowo – zielona okolica, dwa budynki w kazdym po 6 mieszkań, w tym mają być na parterze wielkie mieszkania z ogródkami a na piętrze tak samo duże ale jeszcze z dostępem do poddasza 70 metrowego.

#146 kamilons90

kamilons90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 08:46

Sprawdzałem różne oferty na różnych strona biur nieruchomości. Sprawdzałem też ceny nieruchomości od developera i za mieszkanie takie od developera musiałem dać pond 350 tysięcy, natomiast biuro nieruchomości w Warszawie https://tur-nieruchomosci.pl/ poleciło mi zakup mieszkania w centrum warszawy za na prawdę mega atrakcyjne pieniądze. Polecam i zachęcam do zapoznania się z ich ofertą. 

#147 Guest_diana

Guest_diana
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 22:10

Ja mam teraz harmonię na co dzień, bo uciekłam z centrum Warszawy do Piaseczna i kupiłam swoje własne mieszkanie w dom marzeń i tutaj wreszcie wypoczywam

#148 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 10:15

Dużo osób korzysta www.ofertyok.pl. Miałem namiar od koleżanki dobrej, później jeszcze kilka razy słyszałem w rozmowach o tym portalu. Mieszkania super, dużo lokalizacji, wszystko się zgadza, co piszą. Do tego oglądać mieszkania mogłem bez limitów. Wystarczyło się umówić. Właściciele nieruchomości mocno zyskują na współpracy z tą agencją, bo nic nie płacą za wystawienie, więc z tego powodu mnóstwo ofert się pojawia, tyko aktualnych.

#149 Guest_Zigzag

Guest_Zigzag
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 11:41

Gdyby ktoś kazał mi się wyprowadzić pod Warszawę to byłaby najgorsza kara. Dobry dojazd taaa. Chyba o 12 w nocy w święta. Świeże powietrze taaa jak sąsiedzi palą śmieciami. Cisza i spokój. taaa jak sąsiad griluje i urządza imprezki a w przerwach napierdala dzwon z kościoła lub ktoś namiętnie kosi trawnik. Oszukujcie się dalej

#150 Guest_Kris

Guest_Kris
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 22:39

To zalezy jakie są Twoje preferencje. Jak nie chcesz byc stratny to polecam kontakt z grupą www.big.biz.pl.

#151 Guest_Mika1

Guest_Mika1
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 19:27

W dobrej cenie są mieszkania w dom marzeń w Piasecznie, polecam bo to świetne miejsce

#152 Guest_nyanambre

Guest_nyanambre
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 16:28

Zależy od lokalizacji i dewelopera. Moja siostra kupowała od Home Invest 3-pok. na Woli i jest bardzo zadowolona z mieszkania. Bez przekrętów, kruczków, dodatkowych kosztów, o których nie było wcześniej mowy. Jak nie chce się przepłacać, to trzeba znaleźć dobre źródło zakupu.

#153 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 10:45

Najlepiej w Warszawie szukać mieszkania na megamieszkania.pl. Krótko to trwa, jeśli komuś naprawdę pilnie zależy na jakimś kwadracie w dobrym standardzie, zadbanym to polecam ich. Ciągle aktualizują bazę ofert, co chwilę się pojawia coś nowego, jest z czego wybierać krótko mówiąc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych