Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukarnia sitodrukowa

wróć do serwisu Moja Firma 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 tetrus

tetrus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 12:47

Zakład drukarski Mag-Service oferuje termonadruki na odzieży z szerokiej gamy tkanin.
Nadruki na koszulkach Wrocław

#2 Namdu

Namdu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 24 luty 2016 - 13:24

Ja nie znam tej firmy, ale ze swojej strony mogę polecić Printextra (drukarnia Łódź). Drukowałam u nich i ulotki i foldery do swojej firmy oraz nadruki na koszulki. Wszystko wyglądało lepiej niż mogłabym się spodziewać ;)

#3 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 luty 2016 - 12:04

Myślę, że wysokiej jakości nadruki znajdziecie również w drukowanie na pcv warszawa . Możecie zajrzeć sobie na podaną stronę, jeżeli szukacie kompleksowej obsługi i atrakcyjnej ceny.

#4 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 08:02

Ja również raz na jakiś czas zamawiam do firmy koszulki wykonane metodą sitodruku Organizujemy konferencje promocyjne dla klientów i podczas nich rozdajemy koszulki z logo firmy. Sitodruk jest jedna ze skuteczniejszych oraz tańszych metod wydruku.

Kupujemy tutaj:

http://www.reflect.pl/sitodruk.html- Reflect ma dobre ceny sitodruku oraz dla stałych klientów przewiduja duże zniżki. Współpracujemy z nimi już kupę czasu....

#5 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2016 - 09:15

Drukowanie na ubraniach wykonują również w www.haftynadruki.pl . Wykonują nadruki sitodrukowe, a także nadruki haftowane. Warto więc się z nimi zapoznać, jeśli szukacie fajnych ubrań z nadrukiem. 

#6 krzysztof.wiskow

krzysztof.wiskow

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 14:58

Bardzo ciekawa oferta :)

#7 krzysztof.wiskow

krzysztof.wiskow

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 14:44

Ja korzystam z tej drukarni (http://gondor.pl/blo...frowy-co-to.php), fachowi są i tłumaczą wszystko zawsze klarownie, więc nie ma żadnych nieporozumień, nawet jak terminy są krótkie :)

#8 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 10:01

Ja zamawiałam ostatnio etykiety samoprzylepne i byłam bardzo zadowolona :) Wiem że drukują prawie na wszystkim.

#9 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 13:06

Przecież obecnie drukarni cyfrowych na rynku jest cała masa. Moim zdaniem najelpiej sobie spisać adresy i po prostu porównać oferty w obszarze który nas interesuje sam mogę ewentualnie odesłać do xercom - http://www.xercom-druk.pl/mają bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o usługi reklamowe dla firm.

#10 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 617 postów

Napisano 16 luty 2017 - 21:21

Tutaj http://www.bingraf.p...olderow-teczek/ są namiary na  świetną drukarnię, która zajmuje się drukiem różnych materiałów reklamowych, ale nie tylko. Na ich stronie znajduje się opis oferty.

#11 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 13:24

Teraz bardzo dużo drukarni świadczyw  pełni kompleksowe usługi. I tak na przykład w Drukarni Pulsdruk można wydrukować wszelkiego rodzaju materiały drukowane oraz je oprawić. Fajnie, że w jednym miejscu da się wykonać całe zlecenie, a nie trzeba szukać gdzieś usług dodatkowych.

#12 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 05:36

Zakład fotograficzny Kokocolor w Świebodzinie http://www.kokocolor.plfachowo zajmuje się  drukiem wielkoformatowym. Proponują realizację wydruków wielkoformatowych w jakości fotograficznej. Miła obsługa i dobre ceny. 

#13 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 19:48

Polecam A3extra w Poznaniu specjalizują się we wszelkiego rodzaju nadrukach szczególnie na odzieży. Mają świetną jakość, także jeśli dalej szukasz to na ich stronie znajdziesz więcej info

#14 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:39

Ile kosztują przykładowe usługi w takich drukarniach?

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#15 Guest_Jolanta Zuber

Guest_Jolanta Zuber
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 11:50

Zdecydowanie a3extra - pełna profeska

#16 Guest_Jolanta Zuber

Guest_Jolanta Zuber
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 11:50

Zdecydowanie a3extra - pełna profeska

#17 Karolina55

Karolina55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 31 maj 2019 - 08:49

Polecam świetną drukarnię z bogatą i konkurencyjną ofertą www.tomexsc.pl. Oferują druk na papierze, drewnie, metalu, plastiku oraz wszelkiego rodzaju tkaninach. Stawki mają konkurencyjne. Podchodzą rzetelnie do zlecenia. Zawsze w terminie, sprawnie i niemal od ręki.

#18 Kryspin90

Kryspin90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 21:06

Przyzwoite usługi drukarskie oferuje firma www.gemini-euro.pl. Świadczą usługi w technologii cyfrowej, offsetowej, fleksograficznej i sitodrukowej. Doskonali fachowcy.

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 17:58

bardzo dobrą ofertę ma firma drukarniawik.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych