Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna prezent

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_gina

Guest_gina
  • Goście

Napisano 27 maj 2017 - 09:49

w nowym sklepie z kosmetykami Kontigo na pewno znajdziesz coś na prezent, mają szeroki wybór kosmetyków, niektóre tyko u nich są dostepne. Oryginalne perfumy w dobrych cenach. No jak dla mnie super zaopatrzony sklep kontigo.com.pl

#42 dominikgala

dominikgala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 00:07

Prezent Marzeń może pomóc jeśli nie wiesz, co wybrać na prezent. To jest intuicyjna wyszukiwarka, dzięki której szybko znajdziesz coś niebanalnego. 

#43 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 11:35

Każda kobieta lubi ubrania, więc to zawsze będzie dobry pomysł. Poczytajcie sobie o tym sklepie - http://buyercab.com/pl/sammydress. To jeden z moich ulubionych. Mają modne ubrania, dobrej jakości w całkiem dobrych cenach :)

#44 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:05

Jakis czas temu mąż nieźle mnie zaskoczyl oraz sprezentował mi karnet do spa. Miałam dość stresujący czas w pracy, tak więc taki masaz połączony z maską na ciało i peelingiem okazał sie dla mnie niesamowicie relaksującym doświadczeniem :)

Lubie również dostawać biżuterię ( myślę,że jak każda kobietka zresztą).

Mężczyźni jeśli nie macie pomysłu to zerknijcie sobie tutaj:

https://www.artemiro.pl/

W sklepie jest możliwość zamowienia sobie ręcznie robionej biżuterii ( na przykład z kryształami Swarovskiego, które ostatnio są dość modne). 

#45 adamski77

adamski77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 13:11

ja proponuje branzoletkę ;) bardzo bedzie łdnie wyglądać

W przyjaciołach powinniśmy szukać tego, co w nich najlepsze, i obdarzać ich tym, co w nas najlepsze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych