Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna prezent

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_gina

Guest_gina
  • Goście

Napisano 27 maj 2017 - 09:49

w nowym sklepie z kosmetykami Kontigo na pewno znajdziesz coś na prezent, mają szeroki wybór kosmetyków, niektóre tyko u nich są dostepne. Oryginalne perfumy w dobrych cenach. No jak dla mnie super zaopatrzony sklep kontigo.com.pl

#42 dominikgala

dominikgala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 00:07

Prezent Marzeń może pomóc jeśli nie wiesz, co wybrać na prezent. To jest intuicyjna wyszukiwarka, dzięki której szybko znajdziesz coś niebanalnego. 

#43 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 250 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 11:35

Każda kobieta lubi ubrania, więc to zawsze będzie dobry pomysł. Poczytajcie sobie o tym sklepie - http://buyercab.com/pl/sammydress. To jeden z moich ulubionych. Mają modne ubrania, dobrej jakości w całkiem dobrych cenach :)

#44 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:05

Jakis czas temu mąż nieźle mnie zaskoczyl oraz sprezentował mi karnet do spa. Miałam dość stresujący czas w pracy, tak więc taki masaz połączony z maską na ciało i peelingiem okazał sie dla mnie niesamowicie relaksującym doświadczeniem :)

Lubie również dostawać biżuterię ( myślę,że jak każda kobietka zresztą).

Mężczyźni jeśli nie macie pomysłu to zerknijcie sobie tutaj:

https://www.artemiro.pl/

W sklepie jest możliwość zamowienia sobie ręcznie robionej biżuterii ( na przykład z kryształami Swarovskiego, które ostatnio są dość modne). 

#45 adamski77

adamski77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 13:11

ja proponuje branzoletkę ;) bardzo bedzie łdnie wyglądać

W przyjaciołach powinniśmy szukać tego, co w nich najlepsze, i obdarzać ich tym, co w nas najlepsze.

#46 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:52

biżuteria, czekoladki i kwiaty - to się zawsze sprawdza ;)

#47 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 11:31

Dokładnie np. ładną i niedrogą  bransoletkę można w aparcie kupić.

#48 kadet23

kadet23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:03

Mój chłopak czasem potrafi mnie zaskoczyć. :) Wie, że jestem wybredna i nie spodobają mi się żadne materialne prezenty. Nie noszę biżuterii ani tym bardziej nie chciałabym, żeby wydawał pieniądze na coś z czego tylko ja będę korzystać. :) Ostatnim prezentem był zwariowany pobyt w Escape Roomi'e, a teraz z mojej strony przydałoby się coś wymyślić na urodziny. Planuję imprezę niespodziankę z różnymi atrakcjami. Zastanawiam się nad wynajęciem fotobudki i nawet już znalazłam kilka ofert. Tutaj http://fotobox4you.pl mają całkiem ciekawe propozycje. Z pewnością takie prezenty podobają nam się dużo bardziej od rzeczy materialnych, które tylko się kurzą i rzadko z nich korzystamy. 

#49 maryśka

maryśka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 12:51

Tak czy inaczej na Twoim miejscu poszłabym w biżuterię. Wiadomo pierścionek to już inna sprawa, ale np kolczyki ręcznie robione myślę byłyby świetnym pomysłem. Kobiety kochają biżuterię, czują się docenione kiedy ją dostają. Na pewno Twoja dziewczyna poczuje się wyjątkowo, szczególnie jeśli z prezentem w parze bedzie kolacja i kwiaty.

#50 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:20

Przede wszystkim warto pamiętać, że prezent to rzecz indywidualna i wszelkie podpowiedzi powinniśmy rozważać o tyle, o ile korespondują z zainteresowaniami naszej osoby bliskiej. Nie ma jednej recepty na udany prezent, na przykład moja dziewczyna lubi otrzymywać gadzety i ostatnio sprawiłem jej prezent w postaci etui na iphone'a - https://ispot.pl/etu...-6-plus-6s-plus

. Niby drobiazg, a naprawdę ją ucieszył. Ja też byłem zadowolony, bo przynajmniej udało mi się trafić w jej gust, co nie jest wcale prostą sprawą, wierzcie mi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych