Skocz do zawartości

Dobry prawnik z Krakowa do rozwodu

kraków rozwód prawnik adwokat

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 09 czerwiec 2020 - 12:19

Zostawiam namiary do świetnej kancelarii adwokackiej z Krakowa. Powinni pomóc w tej sprawie: https://krakowscyadwokaci.pl/

#62 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 831 postów

Napisano 26 czerwiec 2020 - 08:16

Polecam radcę prawnego Marcina Kościelniaka https://cpkoscielniak.pl/rozwody/- kancelaria jego specjalizuje sie w rozwodach. Gdy do niego trafiłam byłąm w trudnej sytuacji, może nie materialnej ale psychicznej bo mąż groził mi, ze nie bedzie mi dawał alimentów oraz zabierze mi mieszkanie. Okazało sie, że były to bezpodstawne groźby bo mieszkanie dostałam aktem darowizny od rodziców oraz przecież facet ma obowiazek płacić na swoje dzieci.

Jestem zadwolona z przeprowadzonej sprawy, która została rozwiązana na moją korzyść.h. Coraz więcej osób przegląda usługi za pomocą telefonu czy tabletu tak więc strona musi bardzo dobrze chodzić na tych urzadzeniach! Nie ma zmiłuj.

#63 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2020 - 10:05

jbilfvlsibgniknbhisg

#64 Guest_bożena ry

Guest_bożena ry
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2020 - 20:00

jeśli chodzi o dobrego adwokata z krakowa to polecam panią olgę maciejewską. trafiłam do niej od innego, pożal się boże mecenasa, który jako jeden z pierwszych wyskakuje w google, że ponoć taki świetny. nie wiem kto mu to reklamuje, ale z nim nawet nie dało się porozmawiać. nie oddzwaniał, nie odpisywał, okazało się że nie dołączył czegoś do pozwu i sprawa się trzy miesiące przeciągneła, a na dodatek na dwa dni przed rozprawą zadzownił do mnie że jedzie na narty i ktoś inny ze mną pójdzie na rozprawę. Szybko uciełkłam i trafiłam do pani olgi - z polecenia koleżanki. Całkowicie inna atmosfera, bez nerwów, bez zbywania, prosto i konkretnie powiedziała mi co i jak. w sądzie sędzia na końcu powiedziała że wreszcie ktoś napisał pismo tak jak trzeba. jeszcze czekamy na kolejny termin, ale teraz to przynajmniej wiem ze jestem w  dobrych rękach.

#65 Guest_john wick

Guest_john wick
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2020 - 22:41

Do rozwodu to tylko Pani Prawnik Maciejewska- Żurek! Dojechana i bardzo rzeczowa. Bez owijania w bawełnę. Bardzo gorąco ją polecam. 

#66 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 10:01

Polecam Panią adw. Aleksandrę Wojciechowską. Po kilku latach związku niestety musiałam się rozwieść oraz ustalić pewne reguły dla dobra dzieci. Pani mecenas dokładnie wytłumaczyła jak będzie wyglądać rozwód, przedstawiła za i przeciw odnośnie rozwodu z orzekaniem i bez orzekania o winie oraz na co się przygotować, jeśli chodzi o proces alimentacyjny.Ostatecznie udało nam się wywalczyć dobre alimenty. Obecnie jesteśmy jeszcze w trakcie sprawy o podziału majątku, ale wygląda na to ze wszystko jest na dobrej drodze. Polecam i pozdrawiam Panią mecenas.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kraków, rozwód, prawnik, adwokat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych