Skocz do zawartości

Dobry prawnik z Krakowa do rozwodu

kraków rozwód prawnik adwokat

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 3jwa

3jwa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 10:43

Jeżeli na serio chcesz się zająć sprawą podziału majątku to najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika lub kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w tej dziedzinie prawa. Nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale prawnik daje Ci gwarancję że sprawa zostanie solidnie i profesjonalnie przeprowadzona. Prawo majątkowe/rodzinne nie jest łatwą dziedziną dlatego przy sprawach o rozwód czy podział majątku korzystać z usług osób, które dobrze się na tym znają. Jeżeli chcesz poczytać profesjonalne artykuły o podziale majątku, dowiedzieć się jak taka rozprawa wygląda i na jakiej podstawie zapadają wyroki zapraszam na blog krakowskiej Pani Adwokat Małgorzaty Tokarz - https://malgorzatatokarz.pl/. Również na stronie znajdziesz kontakt to Pani adwokat jeżeli chciałbyś skorzystać z jej usług.

#22 Guest_wanessa

Guest_wanessa
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 12:29

Udało mi się trafić na naprawdę dobrą panią adwokat dzięki Rankingowi Prawników (prawnik z polecenia). Bardzo pomocne, bo nie trzeba przekopywać całego internetu, tylko wszystko jest w jednym miejscu i jeszcze można tam znaleźć opinie klientów, co też jest dość pomoce. 

#23 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 14:09

Z uwagi na zamknięcie blogów na Onecie zmienił się również link do mojego bloga nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa (często następującego po rozwodzie, aczkolwiek - nie tylko):

uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#24 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 18:17

Ja polecam adwokat  Aleksandrę Wojciechowską z Krakowa, poleciła mi ją koleżanka z pracy. Właśnie jestem w trakcie sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie męża i jak do tej pory jestem bardzo mile zaskoczona. Pani Mecenas  jest osobą kompetentną, a jej działa szybkie i efektywne. Zadaje celne pytania świadkom na sali, zawsze odbiera telefon. Ja kontaktuje się z nią pod nr 533-291-286.

#25 Guest_Anna Dyszlewska

Guest_Anna Dyszlewska
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 17:06

Polecam adwokat Aleksandrę Wojciechowską bo to najlepsza prawniczka jaką znam. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia przez nią mojej sprawy rozwodowej, z wyników, jest bardzo skuteczna i kompetentna, cel osiągnięty, a mina mojego męża po rozprawie bezcenna. Polecam każdemu do rozwodu.

#26 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 11:48

Ja polecam adwokatkę Kamilę Stefanek - Pałkę. Bardzo konkretna, rzeczowa i skuteczna. 

Mówiła że mamy kilka opcji, tłumaczyła co się może stać i jak to będzie wyglądać w sądzie. 

Po trzech rozprawach, już jesteśmy po rozwodzie, bez mojej winy i nawet alimenty nie są wysokie, ale przede wszystkim mam ustalone kontakty z dziećmi i mogę je już normalnie widywać, bo eks nie chciała mi ich dać nawet do telefonu! Polecam.

#27 Guest_pantobiasz

Guest_pantobiasz
  • Goście

Napisano 20 październik 2018 - 10:43

Niezastąpiona w swoim zawodzie jest Pani mecenas Justyna Węgrzynowicz-Cichońska. Pomogła wybrać mi bardzo trudną sprawę w sądzie, dzięki temu, że udało jej się zebrać niezbite dowody, to tylko świadczy o jej profesjonalizmie i kompetencjach jakie posiada.

#28 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 359 postów

Napisano 31 październik 2018 - 11:43

Wielu z Was tutaj pyta się o taniego adwokata.... Ale weźcie pod uwagę, ze:

Dobry adwokat będzie się cenił bo dzięki temu,ze się zna na swojej robocie może wybierać klientów oraz mamy pewność,ze bardziej się do całej sprawy przyłoży

Prowadzenie trudnej rozprawy rozwodowej wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia

Z czegoś w koncu ta cena musi wynikac:

http://www.bweek.pl/...sci-adwokackie/

#29 Guest_Diana

Guest_Diana
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 11:55

Ja korzystałam z usług Centrum Prawa Kościelniak, mają dużo doświadczenia i specjalizują się w prawie rodzinnym, ja jestem bardzo zadowolona 

#30 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 12:45

Mam sprawdzoną kancelarię p. Kowalik. Kontakt i telefony do biura są na mk-kancelaria.com.pl/. W kilku sprawach już korzystałem tutaj z pomocy, raz była to sprawa prywatna (spadek), za drugim razem potrzebowałem konsultacji odnośnie umowy z kontrahentem.

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 18:31

a słyszeliście o kancelarii piotrbanczyk.pl? jakie macie zdanie?

#32 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 11:24

Znam akurat dobrych prawników od rozwodów w Poznaniu. Konkretnie https://grzybkowskiguzek.pl. Miałem poważną sprawę, bo żona przejmowała po cichu mój majątek, zniszczyła hobby, chciała całkowicie odciąć mnie od córki. Gdyby nie wskazówki adwokata to pewnie bym już ze sobą skończył. Ogólnie wyprowadzili mnie z ciężkiej sytuacji.

#33 Guest_Kornelia

Guest_Kornelia
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 13:01

Dla mnie najlepsze jest centrum Prawa Kościelniak, mają doświadczenie w prawie rodzinnym i opiekuńczym, sama korzystałam z ich usług i polecam, widać doświadczenie i chęć pomocy

#34 Guest_martyna

Guest_martyna
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:51

Ja polecam panią adwokat Aleksandrę Wojciechowską poleciła mi ją moja znajoma z pracy, której prowadziła rozwód oraz podział majątku. Umówiłam się telefonicznie. Pani mecenas słuchała uważnie jak opowiadałam jej o swoim życiu, związku, który właśnie się rozpada po 30 latach małżeństwa. Mój rozwód jest jeszcze w toku, bo to rozwód jest z orzekaniem o winie , ale mogę podzielić się swoją opinią o Pani Mecenas z własnego doświadczenia do chwili obecnej.Pani mecenas jest bardzo dobrze przygotowana do każdej sprawy. Jest staranna i konsekwentna.Bardzo dobrze napisała mi odpowiedź na pozew rozwodowy i za każdym razem na sprawie jest bardzo aktywna, zadaje pytania świadkom podczas ich przesłuchiwania przez Sąd. Jestem bardzo zadowolona z tego, że powierzyłam właśnie Jej prowadzenie mojego rozwodu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kraków, rozwód, prawnik, adwokat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych