Skocz do zawartości

księgowość dla spółki

wróć do serwisu Księgowość 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_alex

Guest_alex
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 18:52

Planujemy założenie działalności gospodarczej w formie spółki z.o.o. Będzie to głównie planowanie i potem organizacja eventów. Moje pytanie dotyczy biura rachunkowego online. Nie wszystkie biura mają pełną  księgowość w ofercie.  Szukamy w miarę taniego, chociaż zdajemy sobie sprawę, że takie usługi są droższe od rozliczania kpir. Jeśli ktoś z Państwa może doradzić zaufane firmy księgowe, będziemy wdzięczni. 

#2 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 01 grudzień 2015 - 19:41

Witam

Zapraszam do nas smile.png Stały kontakt, indywidualna księgowa i reprezentacja w US. Ceny też mamy przyzwoite.

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#3 Guest_Klient in-nova

Guest_Klient in-nova
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 07:47

Polecam świetną firmę www.in-nova.pl. Profesjonalne biuro, które sprawnie zajmuje się księgowością mojej firmy.

Fajny kontakt i mili ludzie, naprawdę polecam! smile.png

#4 Karuzel

Karuzel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 12:07

Zapraszam do naszego biura https://biurorachunkowe.giax.pl/prowadzimy księgowość dla firm z Warszawy i Olsztyna, ale jesteśmy w stanie prowadzić księgowość dla firmy z obszaru całego kraju, ponieważ łączymy  księgowość klasyczną z księgowością online.

#5 SalSoft Księgowość

SalSoft Księgowość

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 13:56

Zapraszam do współpracy. Certyfikowane biuro rachunkowe, obsługa i dostęp do wyników firmy online, kontakt bezpośrednio z księgową, sympatyczna obsługa: http://solidnaksiegowa.com/

Biuro rachunkowe - księgowość i podatki dla Twojej firmy: www.solidnaksiegowa.com

#6 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 19:23

Planujemy założenie działalności gospodarczej w formie spółki z.o.o. Będzie to głównie planowanie i potem organizacja eventów. Moje pytanie dotyczy biura rachunkowego online. Nie wszystkie biura mają pełną  księgowość w ofercie.  Szukamy w miarę taniego, chociaż zdajemy sobie sprawę, że takie usługi są droższe od rozliczania kpir. Jeśli ktoś z Państwa może doradzić zaufane firmy księgowe, będziemy wdzięczni. 

Witam serdecznie,

prosze się ze mna skontaktować w piątek. Od wielu lat prowadzę biuro rachunkowe i bardzo chętnie pomogę.

Pozdrawiam

Iwona Rosiak

www.lookahead.waw.pl

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 14:40

Pełną księgowość oferuje także biuro zdalne Superksięgowa. Jest zaufane, ponieważ rozlicza moją firmę. Co do cen, to oczywiste jest, że zapłacisz więcej niż za uproszczoną. Jednak księgowość spółek to poważna sprawa, więc poczytaj oferty. 

#8 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 16:46

Biuro Rachunkowe AV z siedzibą w Rybniku zapraszamy do współpracy firmy z całego kraju.

Sprawdź naszą propozycję współpracy!

Jesteśmy konkurencyjni, doświadczeni i elastyczni na potrzeby klientów!

Przykładowy cennik usług:

- Księga Przychodów i Rozchodów od 99 zł / m-c

- Ryczałt od 79 zł / m-c

- Księgi Handlowe od 499 zł / m-c

Ceny ustalane są indywidualnie w oparciu o informację dotyczącą dokumentacji firmy, ilości pracowników, umów cywilnoprawnych.

Oferta Extra dla nowych klientów!

1. Rabat do 100% miesięcznej opłaty za usługi księgowe za zmianę dotychczasowego biura rachunkowego.*

* przy podpisaniu umowy na minimum rok rabat naliczany jest w proporcji 25% każdego 3-go miesiąca współpracy.

2. Preferencyjne ceny dla klientów naszego biura na usługi w zakresie pozyskiwania środków z programów unijnych.

3. Rabaty od 50,00 – 100,00 zł na świadczone usługi za każdą firmę, która za Państwa pośrednictwem skontaktuje się z nami w celu podjęcia współpracy.

Zapraszamy do współpracy

Biuro Firmy

AV Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 3 pok. 206

44-200 Rybnik

Więcej informacji pod numerem 600 986 874

lub biuro@av-biurorachunkowe.pl

#9 Guest_Chris

Guest_Chris
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 20:59

księgowość spółki to nie takie hop-siup. Lepiej zatrudnić wiarygodną firmę outsourcingową z ugruntowaną pozycją do księgowości jak np. Impel Business Solutions. Nie ma co szukać i kombinować bo można samemu sobie krzywdę zrobić

#10 kris772

kris772

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2019 - 09:35

Biuro rachunkowe Ordynka - prowadzą moją księgowość i bardzo polecam

#11 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 226 postów

Napisano 28 luty 2019 - 16:53

Natomiast ze swojej strony jestem w stanie polecić biuro rachunkowe https://eido.pl/ - moim zdaniem nie ma sobie równych! Ceny usług ma niewysokie, co tylko przemawia za tym, aby z nich skorzystać...

#12 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 18:49

Jakby wam trzeba było dobrej kancelarii z Krakowa to udajcie się do http://kancelariaskarla.pl Od wielu lat profesjonalnie załatwiają moje sprawy firmowe, dobrze się z nimi współpracuje no i po prostu opłaca mi się.

#13 Guest_Vgu

Guest_Vgu
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 18:57

Ciekawe...tacy dobrzy a gównianą reklamę wrzuca

#14 Guest_milord

Guest_milord
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 11:11

I co z tego. A jak znajdziesz takie biuro bez reklamy? :)

#15 Guest_Go

Guest_Go
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 11:26

I co z tego. A jak znajdziesz takie biuro bez reklamy? :)

Dobry sam jest reklamą, a wrzucanie reklam biur na forum dla księgowych i kadrowych to porażka i kompletna beznadzieja, niezrozumienie idei forum.
Dla mnie to nieudacznik szukąjący ratunku.

#16 Tomek43

Tomek43

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 11:06

Mnie od dawna interesuje temat księgowości, bo wiem, że jest to dziedzina w której można całkiem sporo zarabiać. Jestem na początku drogi i dopiero jestem po pierwszym szkoleniu http://www.szkolenia...nia/symfonia/38 nauczyłem się sporo rzeczy. Wprowadzono mnie w rachunkowośc, pokazanno jak zalozyc firme i zrobic plan kont oraz wiele wiecej. Co jeszcze byscie mi polecali? 

Ciekawa firma pozycjonująca strony www Extraseo Katowice

#17 Monika66

Monika66

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 14:57

Tak jak piszą poprzednicy, nie ma dobrej firmy bez dobrej księgowości. Mój biznes co prawda nie jest duży ale tez myślę już nad biurem rachunkowym i przypadkiem natrafiłam na ofertę firmy https://wfirma.pl/ i sama się zastanawiam czy nie skorzystać, atutem który mnie osobiście przekonuje jest fakt posiadania programów do  prowadzenia magazynu, co byłoby dla mnie sporym uproszeniem pracy. Co myślicie, korzystacie z biur księgowych?

#18 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 15:01

Reklama? Chyba żeby kogoś ud***ć

#19 nowa342

nowa342

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 19:20

Tak jak piszą poprzednicy, nie ma dobrej firmy bez dobrej księgowości. Mój biznes co prawda nie jest duży ale tez myślę już nad biurem rachunkowym i przypadkiem natrafiłam na ofertę firmy https://wfirma.pl/ i sama się zastanawiam czy nie skorzystać, atutem który mnie osobiście przekonuje jest fakt posiadania programów do  prowadzenia magazynu, co byłoby dla mnie sporym uproszeniem pracy. Co myślicie, korzystacie z biur księgowych?

A wiesz może czy posiadają jakiegos rodzaju udogodnienia dla klientów?  O co chodzi z tymi programami do zarządzania?

#20 Monika66

Monika66

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 00:51

Wiesz co, trochę już minęło czasu więc zdołałam sie zaznajomić i szczerze mogę Ci powiedzieć że jak najbardziej ;) Wejdź na wfirma.pl i zobacz co ciekawego dla Ciebie mają w ofercie. Jeśli chodzi o udogodnienia o które pytałaś to np. możesz skorzystać z zarządzania sprzedażą ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych