Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki wybrać płyn do chłodnicy?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49135 postów

Napisano 22 październik 2015 - 08:20

Płyn do chłodnicy starzeje się tak jak każdy inny. Dlatego trzeba pamiętać o regularnej jego wymianie.

Powrót do artykułu: Jaki wybrać płyn do chłodnicy?

#2 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 08:20

Ja leje od niedawna DYNEGEL 2000+, wczesniej Borygo, chyba z przyzwyczajenia - bo nic innego nie było na rynku. Przy okazji naprawy chłodnicy zmieniłem. Zauważyłem jednak róznicę na plus.

#3 Guest_kiero

Guest_kiero
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 08:30

ja w tym roku kupiłem płyn max master nie tylko dlatego że kilka osób mi polecało ale także dlatego że do wygrania są super nagrody w konkursie maxmaster.pl/konkurs

#4 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 00:00

Ja zdecydowanie polecam sprawdzić płyny revline, mają naprawdę świetna jakosć, u mnie sprawdzają się bardzo dobrze a i ceny sa po prostu niskie. No i firma jest Polska, dla mnie to przynajmniej nie jest obojętne produkt jakiego pochodzenia kupuję!

#5 Guest_retttt

Guest_retttt
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 10:56

Odniosę się do marki Neste, ale nie chcę mówić o olejach. Mam doświadczenie z używaniem płynów do chłodnic od tej marki właśnie. Bardzo ekonomiczny, do tego nie zawiera żadnych szkodliwych dodatków. Na razie najlepszy, jaki używałem. Może tani nie jest, ale na pewno dobrze zaprojektowany. Z wieloma mechanikami rozmawiałem i marka dość rozpoznawalna u klientów klasy premium. Z tego konkretnie korzystam olejeklimowicz.pl/produkty/neste-jaahdytinneste/.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy