Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kurs excel

wróć do serwisu Księgowość 26 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów

Napisano 14 październik 2015 - 05:05

Witam.Szukam obecnie sensowego kursu excel przez internet . Zależy mi na tym aby przekazał wiele informacji. Czy możecie coś polecić? 

#2 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 14 październik 2015 - 07:05

Strefa kursów obecnie posiada obecnie bardzo dobry kurs:

http://strefakursow....od_podstaw.html- zobacz sobie. Microsoft Excel od podstaw. Wszystkie ważne informacje podane w zjadliwej formule. 

sisi

#3 AgA88

AgA88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 02 luty 2016 - 09:41

a po co taki kurs?

#4 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 17 luty 2016 - 13:20

zeby dowiedziec sie jak korzystac

sisi

#5 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 19 luty 2016 - 10:18

No jak to po co... .Taki kurs to bardzo przydatna sprawa bo możesz się z niego nauczyć obsługi najpopularniejszego obecnie programu biurowego. Sama korzystam z excela na co dzień oraz musiałam się nieco podszkolić. Pracodawca mnie zmusił ale obecnie jestem zadowolona,że poznałam obsługę .Daje Ci to znacznie lepsze kwalifikacje na przyszłość. Najwygodniej jest skorzystać z kursu excela w sieci. Jest wiele sensownych kursów. Ja korzystałam z kursu ze strefy kursów. Zerknij sobie tutaj:

http://www.valhalla....13-kurs-online/- na stronie jest jego recenzja. Kurs bardzo sensowny. mozna się z niego dowiedzieć wielu rzeczy. 

#6 damian7272

damian7272

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2016 - 10:28

Też jestem zdania, że znajomość excela jest ważna, głównie ze względu na lepsze kwalifikacje, teraz excel jest używany praktycznie w każdej pracy, przede wszystkim biurowej. Mnie do pracy biurowej dobrze przygotował ten kurs excela http://itschool.pl/s...t-office/excel/ Możesz spróbować się zapisać na takie szkolenie, moim zdaniem jest to dobra inwestycja w siebie, która przynosi szybkie efekty

#7 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 06:43

Jeżeli chodzi o szkolenie z pakietu Micrsoft to polecam Firme informatyczn Szansa to miejsce gdzie można zrobić świetny kurs z dużą dawką konkretnej i praktycznej wiedzy z certyfikatem Microsoft. Można go sobie ułożyć jeżeli chodzi o nasze wymagania, a Oni zwracają uwagę własnie na to co nas najbardziej interesuje i o co jest bardzo potrzebne w pracy.

#8 Daniel Marcisz

Daniel Marcisz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:41

Korzystałem już z kilku kursów dostępnych bezpłatnie lub za drobną opłatą w Internecie, niestety jednak nie zauważyłem większych efektów. Czasem chyba lepiej zapłacić więcej pieniędzy i zapisać się na kurs w formie stacjonarnej. Możemy wówczas ćwiczyć praktyczne umiejętności pod okiem eksperta, który będzie udzielał wskazówek i na bieżąco poprawiał dostrzeżone błędy. 

Dowiedz się co Twoi pracownicy chcieliby zmienić w firmie i zwiększ ich zaangażowanie w pracę! Prowadzimy ankietowe badania satysfakcji już od 12 lat! Z naszą pomocą zapobiegniesz odejściu do konkurencji najlepszych kadr.

http://www.badania-s...pracownikow.pl/

#9 Kaaarol129

Kaaarol129

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 20 lipiec 2017 - 06:19

Moim zdaniem ten program jest magiczny :D Tyle razy co mi zycie uratował, również myślałem nad takim kursem bo pewnie jest mnóstwo opcji o których istnieniu nie mam pojęcia.

#10 grzesiekASK

grzesiekASK

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 07:33

Program jest dobrze napisany i pomaga na prawdę wielu :)

#11 Guest_NorbertSamorski

Guest_NorbertSamorski
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 07:27

Właśnie dlatego warto doszkolić się z pakietu Microsoft, bo tak jak mówisz mogą one przynosić ogromne korzyści. Jeżeli chodzi o miejsce do szkolenia to szczerze polecam firmę informatyczną Szansa. Wiedzą jak podejść do klienta i zwracaja uwage przede wszystkim na najważniejsze dla nas aspekty i elementy których możemy potrzebować w zawodzie.

#12 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 06:37

Zgadzam się z poprzednikiem, byłem na tym szkoleniu prowadzonym przez firme informatyczną Szansa i bardzo dobrze wspominam. Mnóstwo konkretnej wiedzy, gdzie zwracają uwagę przede wszystkim na te elementy które są nam potrzebne.

#13 Noows

Noows

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 09:31

lepiej naucz się samemu.

#14 Księgowy-kacper

Księgowy-kacper

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 10:38

Ja nauczyłem się sam, zawsze jak mam jakis problem googlgluje a jak nie znajdę odpowiedzi to zakładam temat na forum wsparcia.

#15 Karolciaa

Karolciaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 13:27

ja również nauczyłam się sama obsługi tego programu.

#16 Radoslav

Radoslav

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:43

Ja poszłam na kurs - weekendowy po 8 h i bardzo sobie chwalę, bo dzięki niemu moge powiedzieć, że bardzo dobrze opanowałam Exela. 

#17 Addi

Addi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:03

czego np się nauczyłeś ?

#18 Albeert

Albeert

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaOsielsko

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:32

dobry pytanie chyba tabeli przestawnych.

#19 Alleksnader

Alleksnader

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 12:19

moim zdaniem tego programu można nauczyc się samemu bez problemu.

#20 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 12:50

Samemu czy przy pomocy Internetu- mamy teraz tyle tutoriali, filmików, ćwiczeń.. Myślę, że każdy jest w stanie sam się nauczyć. Wystarczą chęci!;)

___

Zwrot podatku z Niemiec Wrocław

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych